На другому етапі зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у юнаків U-17 перемогли дев'яті сіяні Роля/Мошак.

У Чернігові зібралися 24 пари більшість з яких представляли саме чернігівську школу пляжного волейболу. Тільки для п'яти дуетів ці змагання стали уже другими у сезоні, всі інші у новому чемпіонаті свої сили спробували уперше.

В тому, що дев'ятий номер посіву ужгородська пара Валерій Роля/Ростислав Мошак стали переможцями етапу, дивного насправді нічого немає. У пляжному волейболі хлопці у своїй віковій категорії давно ходять у лідерах, на сьогодні є чинними чемпіонами України в категорії U-16 і чи не головними фаворитами на перемогу в зимовій першості. Ужгородська пара протягом турніру не програла жодної партії, а у головному фіналі суперників із Первомайського та Лозової Курінного Данила і Кришталя Владислава перемогли з рахунком - 21:18, 21:9. Третє місце дісталося ще одній ужгородській парі Олександр Попик/Андрій Шитєв

Фінал у юнаків у віковій категорії U-17 заплановано провести через місяць 17-19 березня в Ужгороді.