Змаганнями у Чорноморську U-15 завершилися попередні етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу.

Наймолодша вікова категорія у дівчат знову виявилася наймасовішою. До рекорду запорізького етапу - 49 пар учасниць, змагання у Чорноморську трішки не дотягнули - 43 дуети, але кількість і якість команд знову вразила. Три дні напружених поєдинків, де другу перемогу в сезоні здобула пара із Чорноморська цього разу у складі Анна Чечельницька - Дар'я Романюк. Місцеві пляжниці турнірним шляхом пройшли без поразок, хоча за вихід у фінал від суперниць із Рівного Кароліни Підгурської і Валерії Паршиної отримали потужний спротив. Чорноморки перемогли у напружених трьох партіях - 21:15, 19:21, 15:11. У фінал знову пробилася одеська пара Крива/Капланська, знову поступилася у двох партіях, але бажання виграти зимовий чемпіонат України у цих дівчат тепер стало ще більше.

Чемпіонат України з пляжного волейболу. Дівчата U-15. Чорноморськ
Фінал. Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - Крива/Капланська (Одеса) - 2:0 (21:17, 21:14)
Матч за 3-є місце. Підгурська/Паршина (Рівне) - Васильєва/Рибальченко (Дніпро) - 2:1 (21:18, 13:21, 15:9)

Змаганнями у Чорноморську завершилися відбірні раунди змагань і попереду залишилися тільки фінали. Уже найближчої неділі у Кременчуку пройде фінал у дівчат у найстаршій віковій категорії U-19, попередньо свої заявки подали 18 пар учасниць. Завершаться фінали наприкінці березня, змаганнями в Івано-Франківському містечку Долина, яке прийматиме фінал у юнаків U-19.