В івано-франківському містечку Долина відбувся останній турнір у календарі зимової "пляжки", який став міжнародним.

Нинішнього року етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у приміщенні вийшли на новий кількісний рівень - 434 команди за сезон і водночас на міжнародний рівень - на останньому фіналі у юнаків U-19 участь узяли дві пари із Молдови. Що стосується результатів, то тут протистояння пар із Кропивницького і Рівного, яке спостерігається протягом останніх сезонів у пляжному волейболі цієї вікової категорії, продовжилося. І хоч на фінальний етап пари Гурин/Павлюк із Рівного і Свірідов/Матвєєв зайшли під першим і сьомим номером рейтингу відповідно, їхня участь у матчі за "золото" несподіванкою ні для кого не стала. Цього разу сильнішим виявився дует із Кропивницького - 2:1 (17:21, 21:15, 15:7). У матчі за третє місце перемогла київська пара Герасименко/Харченко, яка у "бронзовому фіналі" виявилася сильнішою за чернігівський дует Лук'янець/Муравка - 2:0 (21:18, 21:19). І якщо ми уже згадали про міжнародний статус цього фіналу у юнаків U-19, то наші закордоні гості - пари із Кишиніва у підсумку зайняли сьоме місце - Волянін/Корсаков та дев'яте - Борисов/Карпович.

Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу завершено, на черзі тепер традиційний сезон, який розпочнеться етапом чемпіонату України 5-8 травня.