Українські пляжниці Ірина та Інна Махно стали срібними призерками Світового туру 1* у Швеції.

У шведському місті Гьотеборг цими вихідними відбувся черговий етап Світового туру. За результатами жеребкування українки потрапили до групи D. Спочатку наші пляжниці з легкістю переграли господарок турніру, а потім на тай-брейку здолали пару з Греції. 2 матчі – 2 перемоги означали першу сходинку групи та прямий вихід у чвертьфінал.

Основна сітка. Група D

Makhno, In. \ Makhno, Ir. (UKR) – Simonsson \ Hellvig (SWE)
2-0 (21-14, 21-11)

Makhno, In. \ Makhno, Ir. (UKR) – Tsopoulou \ Manavi (GRE)
2-1 (21-14, 18-21, 15-9)
tablica

Суперником нашої команди у чвертьфіналі знову стали господарки, але рідний майданчик не допоміг шведським пляжницям виграти бодай одну партію. У півфіналі Ірина та Інна перемогли голландську пару Стам \ Вутерс.

Чвертьфінал
Nilsson \ Ogren (SWE) – Makhno, In. \ Makhno, Ir. (UKR)
0-2 (15-21, 22-24)

Півфінал
Stam \ Wouters (NED) – Makhno, In. \ Makhno, Ir. (UKR)
0-2 (18-21, 12-21)

А ось у матчі за золоті нагороди здолати інший нідерландський дует не вдалося. Ван Дрієль \ Шун виграли гру з рахунком 2-0 та здобули золото Світового туру 1* у Швеції.

Фінал
Makhno, In. \ Makhno, Ir. (UKR) – Van Driel, E. \ Schoon (NED)
0-2 (17-21, 18-21)

А сестри Ірина та Інна Махно завоювали срібна медалі, 180 очок та 700$. Отже, вітаємо наших співвітчизниць з першими нагородами 2019 року!