Молодіжна збірна України в першому матчі заключного раунду відбору на чемпіонат Європи-2016 поступилася в п’яти партіях господаря групи Н іспанцям, записавши, таким чином, в свій актив одне очко.

Іспанія – Україна – 3:2 (25:20, 15:25, 25:16, 22:25, 15:12)

Іспанія: Хірасо 3, Рене Хіральт 3, Родригес Перес 12, Коліто 19, Ансауі 4, Ірібарне 6; Довале (л), Хімено Рубіо 2, Рамон Ферагуіт 5, Лоренте Камачо. Тренер – Бенхамін ВІСЕДО.

Україна: Полуян 12 (8 – атака, 3 – блок, 1 – подача), Головень 3 (1,0,2), Плотницький 15 (12,1,0), Рогожін 6 (2,3,1), Вієцький 20 (14,1,5), Клепко 13 (7,4,2); Кучер (л), Канаєв (л), Остапенко, Плясецький, Андріюк. Тренер – Микола ПАСАЖІН.

Судді: Н.Фрагкакіс (Греція), Е.Режаян (Франція).

Набрані очки: 102-98 (44-45 – атака, 6-11 – блок, 6-13 – подача, 48-29 – помилки суперника).

8 липня. Вальядолід. «Полідепортіво Мунісіпаль». 150 глядачів.

Team Ukraine

Господарі третього відбіркового раунду в Вальядоліді вже на старті матчу з українцями показали велику продуктивність, практично не припускаючись помилок. В результаті комфортна перевага в першому сеті – 25:20. Але підопічні Миколи Пасажіна у другому сеті за рахунок подачі (4 ейси) зуміли переломити хід гри. 1:1  Іспанці відновилися – 2:1. За рахунок блоку (4 очки) та потужного нападу українці перевели з’ясування відносин на та-брейк. Відзначимо, що в четвертому сеті українці мали рівень позитивного прийому – 72% (!).

У п’ятому сеті суперники не відпускали один одного, але за підтримки місцевих фанів та пострілам Аугусто Ренато Коліто іспанці все ж таки схилили шальки терезів на свою користь.

За підсумками гри українці показали приблизно однаковий рівень нападу із суперником – 39% проти 42-х, але мали суттєву перевагу і на блоці (11-6) та на подачі, зробивши 13 (!) ейсів (у суперника – 4). Але всі ці здобутки, за статистикою сайту ЄКВ, нівелювала неабияка кількість своїх помилок – 48 (!).

team Ukraine

Кращим снайпером матчу став Дмитро Вієцький – 20 очок, п’ять з яких набрані на подачі.

Сьогодні о 18.00 збірна України зіграє з німцями, які доволі впевнено переграли в першому матчів румунську команду. Судячи з всього, цей матч стане визначальним для нашої команди. Нагадаємо, що у фінальну частину Євро-2016 виходять дві кращі команди групи.

Ukraine

Vietskiy

Бенхамін ВІСЕДО, головний тренер збірної Іспанії (U-20):

- Це був дуже складний матч. Україна була дуже непоступливою командою та показувала добре виконання від початку і до кінця, особливо я б відзначив їх чудову подачу. Коли ми подавали так, як вони, то мали можливості грати краще і більше варіантів для того, щоб забивати. Звісно, мої гравці нервували, тому у грі були злети і падіння.