Фінальним туром у Рівному завершився черговий Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих студентських команд.

Здобувши три перемоги у трьох матчах Чемпіоном України стали студенти Кам’янець-Подільського Національного Університету.

Доля золотих медалей вирішувалась в останньому матчі турніру, де зустрілися претенденти на найвищі нагороди, команди «Водник-НУВГП» та «К-ПНУ». Обидва колективи в перші ігрові два дні упевнено розібралися зі своїми суперниками. Рівняни з однаковим рахунком 3:0 обіграли «Коледж-КНУХТ» з Вінниці та львівський «ЛДУФК». Щодо хмельниччан, то вони віддали одну партію вінницьким суперникам, а в матчі першого ігрового дня проти Львівського державного університету фізичної культури здобули технічну перемогу.

«Золотий» матч не вдався для господарів майданчику. В першій партії рівняни допустили сім помилок на своїй подачі (двічі сітка та п’ять разів м’яч вилітав в аут), і при цьому програли партію 21:25. Занадто багато браку як для такого вирішального матчу було і в наступних двох партіях – це дозволило більш досвідченим гравцям з Кам’янець-Подільського, які у повному складі виступають в Чемпіонаті України серед чоловічих команд Суперліги, упевнено довести матч до перемоги та завоювати звання Чемпіона України серед чоловічих студентських команд.

Для команди «Водник-НУВГП» срібні нагороди в цьому турнірі є найвищим досягненням за всю історію виступів у цих змаганнях. Бронзові нагороди дісталися вінницьким студентам із «Коледж-КНУХТ».

Результати усіх матчів фінального туру.

«Коледж-КНУХТ» (м. Вінниця) - «НУВГП» (м. Рівне) 0:3 (21:25, 18:25, 16:25).

«К-ПНУ» (м. Кам’янець-Подільський) - «ЛДУФК» (м. Львів) 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) – технічна перемога.

«ЛДУФК» (м. Львів) - «НУВГП» (м. Рівне) 0:3 (20:25, 22:25, 23:25).

«К-ПНУ» (м. Кам’янець-Подільський) - «Коледж-КНУХТ» (м. Вінниця) 3:1 (25:22, 25:22, 24:26, 25:15).

«Коледж-КНУХТ» (м. Вінниця) - «ЛДУФК» (м. Львів) 3:0 (25:20, 25:16, 25:15).

«НУВГП» (м. Рівне) - «К-ПНУ» (м. Кам’янець-Подільський) 0:3 (21:25, 21:25, 18:25).