І в третьому контрольному матчі підопічні Угіса Крастіньша поступилися суперникам із тим же рахунком – 1:3.

Хоч як там було, зважаючи на кінцеві результати, але серія товариських зустрічей із греками, в рамках підготовки до кваліфікаційного раунду ЧЄ-2019, підопічним Угіса Крастіньша однозначно піде на користь...

ГРЕЦІЯ – УКРАЇНА – 3:1 (17:25, 25:20, 33:31, 25:21)

Греція: Петреас, Філліпов, Протопсалтіс, Такурідіс, Зупані, Фрагос; Зісіс (л),  Циумакас, Стівачтіс, Далакурас. Тренер – Д.АНДРЕОПУЛОС.

Україна: Єрещенко, Терьоменко, Ковальчук, Кісілюк, Дрозд, Тевкун; Фомін (л), Діденко, Семенюк, Вієцький, Полуян. Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.

ВІДЕО МАТЧУ

Наставник української збірної втретє поспіль пішов на суттєві зміни у стартовому складі, цього разу вперше довіривши в ньому місце Володимиру Тевкуну та Євгену Кісілюку. І знову це стало для суперників неприємним сюрпризом, бо саме ці двоє завдали їм найбільше проблем (у підсумку же в матчі Тевкун записав собі до активу 15 очок, а Кісілюк – 12). Тож господарі майданичку, як кажуть, майже без варіантів поступилися в стартовій партії. 

Проте, як і днем раніше, у наступній спромоглися перебудувати власні дії і перехопити ініціативу. Найбільше ж українцям дошкуляли Георгіос Циумакас (загалом набрав 14 очок) і Танасі Протопсалтіс (11 очок). Однак у третьому сеті підопічні Угіса Крастіньша спробували будь-що змінити незавидну традицію і знову досягти успіху. Але й греки не відступали. Тож на майданичку розгорнулося по справжньому захопливе протистояння, де суперники поперемінно відзначалися вдалими діями. Відчуваючи кульмінаційність усього протистояння, Угіс Крастіньш у складні моменти кидав у бій Юрія Семенюка, Дмитра Вієцького та Владислава Діденка. І спільними зусиллями, поступаючись у рахунку 13:16 та 19:21, наші хлопці таки спромоглися перевести поєдинок на «більше-менше».

Там запекла суперечка перевалила за 30 очок, проте, хоч як жаль, останнє слово в ній залишилося за грецькими волейболістами. Тому й у вирішальній четвертій партії вони свого вже не втратили. 

Залишається додати, що 10 очок записав собі до активу Ян Єрещенко (3 із них – на блоках) і 9 – Максим Дрозд.

Таким чином, збірна України у Греції зазнала трьох поразок з однаковим рахунком – 1:3, однак, повторимо слова Угіса Крастіньша, головним у цих контрольних матчах був не результат, а якість власних дій. Тепер у наших гравців залишається майже 10 днів для плідної роботи над помилками...