Команда «Серце Поділля» впевнено виграла всі три матчі в групі А, дві перемоги здобув ВСК «МХП Вінниця-2».

5 вересня стартував I етап розіграшу Кубка України. Як відомо, на цьому цій стадії змагань його учасники розбиті на чотири групи, по дві кращі з котрих продовжать боротьбу у наступному раунді.

Першими на волейбольному паркеті зустрілися учасники групи А, серед яких, зокрема, були команда-сенсація минулого турніру «Серце Поділля» (колишній «ЕкоДім») та аутсайдер Суперліги сезону 2016-2017 - «Фаворит». Спочатку здавалося, що саме ці дві команди є найбільш вірогідними претендентами на вихід з групи. Однак іншої думки дотримувалися гравці ВСК «МХП Вінниця-2», які не захотіли втрачати такого шансу. І, обігравши «Фаворит» та на характері видряпавши перемогу у протистоянні з уманським «А-Пілон», саме вони й склали компанію «Серце Поділля», котре без проблем записало собі до активу три виграші поспіль.

Отже, обидва представники Вінниці покрокували далі.