Потенціально сильніші взяли своє без особливого головного болю.

Певно, найбільш цікавіші події у цьому турі його учасники вирішили приберегти на 12-13 жовтня, коли зустрінуться «Барком-Кажани» та «Серце Поділля». Адже у звітних матчах по-справжньому захоплива боротьба точилася на майданчиках лише епізодично. Перемоги ж святкували нині об’єктивно сильніші...

ВК «МХП-ВІННИЦЯ» – «ШВСМ-СумДУ»

3:1 (25:20, 25:17, 19:25, 25:12)

3:0 (25:19, 25:19, 25:19)

«ШВСМ-СумДУ» знову показав, що серйозно рахуватися з ним доведеться всім і кожному. Але поки й не більше. В даному випадку волейболісти «МХП-Вінниця» справді порахувалися, тож і досягли двох перемог без надзусиль. В усіх програних партіях сумчани непогано розпочинали, однак у кінцівках чомусь припускалися незрозумілих помилок та швидко втрачали всі надії. Вінничани теж діяли далеко не безгрішно, проте у кульмінаційні моменти вміло мобілізувалися, що й зумовило їхню загальну перевагу.

«ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ» – «БУРЕВІСНИК-ШВСМ»

3:0 (25:19, 25:19, 25:20)

3:2 (19:25, 25:22, 25:20, 23:25, 15:8)

Чернігівчани, очевидно, апріорі розраховували викластися на повну в одному з двох поєдинків, оскільки це значно підвищувало їхні надії на перемогу. І, в принципі, мали рацію. Перший матч харків’яни розпочали з особливим піднесенням, тож, загалом, боротися з ними принаймні на рівних було важко. Натомість наступного дня підопічні Володимира Борисенка вчепилися у свій шанс на повну. І справедливо досягли права на тай-брейк. Однак того дня у складі «Юракадемії» не на жарт «завелился» Андрій Рогожин та Андрій Левченко. А у вирішальному сеті «вистрілив» ще й Ілля Тюрін. Тож останнє слово таки залишилося за «юристами»...

«ФАВОРИТ» – «НОВАТОР»

1:3 (26:28, 18:25, 28:26, 19:25)

0:3 (22:25, 21:25, 18:25)

Господарі майданчику спромоглися дати грізному супернику гідний бій. Зокрема, у першому матчі Микола Мороз записав до свого активу 23 очки, а Богдан Оніпко – 16. Однак підопічні Романа Ковальчука зуміли витримати їхній активний «пресинг» і слабинки собі не дозволили. Та й у колективних діях їхня перевага була відчутною. Звідси й результат...