Матч-центр

23.09.2017

Чемпіонат Європи-2017 - Жінки - Група C. День 2
14:30 Болгарія 3:2 Україна
19:30 Туреччина 1:3 Росія
Відкритий Кубок Львова-2017 - Чоловіки - День 1
09:30 Строітєль 3:0 Слєпск Сувалкі
11:30 Барком 1:2 Серце Поділля
16:00 Серце Поділля 1:2 Слєпск Сувалкі
18:30 Барком 2:1 Строітєль
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Б
17:00 ХОВУФКС 1:3 ШВСМ-СумДУ
19:00 Бахмут 3:2 Зміївський енергетик
Україна - Кубок - Чоловіки - Група В
13:00 ХАЕС-НАЕК 0:3 Колос
15:00 Дніпро 1:3 Новатор-2
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Г
17:00 Заваір 3:0 Херсон-Сіті
19:00 Амалтея 3:1 Агро-Спорт

24.09.2017

Чемпіонат Європи-2017 - Жінки - Група C. День 3
14:30 Болгарія 2:1 Туреччина
Відкритий Кубок Львова-2017 - Чоловіки - День 2
12:00 Строітєль 3:0 Серце Поділля
14:00 Барком 0:3 Слєпск Сувалкі
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Б
10:00 Зміївський енергетик 3:0 ХОВУФКС
12:00 ШВСМ-СумДУ 3:0 Бахмут
Україна - Кубок - Чоловіки - Група В
11:00 Колос 2:3 Дніпро
13:00 Новатор-2 3:0 ХАЕС-НАЕК
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Г
10:00 Амалтея 3:0 Херсон-Сіті
12:00 Агро-Спорт 0:3 Заваір

Новини Волейболу

Матч-центр

23.09.2017

Чемпіонат Європи-2017 - Жінки - Група C. День 2
14:30 Болгарія 3:2 Україна
19:30 Туреччина 1:3 Росія
Відкритий Кубок Львова-2017 - Чоловіки - День 1
09:30 Строітєль 3:0 Слєпск Сувалкі
11:30 Барком 1:2 Серце Поділля
16:00 Серце Поділля 1:2 Слєпск Сувалкі
18:30 Барком 2:1 Строітєль
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Б
17:00 ХОВУФКС 1:3 ШВСМ-СумДУ
19:00 Бахмут 3:2 Зміївський енергетик
Україна - Кубок - Чоловіки - Група В
13:00 ХАЕС-НАЕК 0:3 Колос
15:00 Дніпро 1:3 Новатор-2
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Г
17:00 Заваір 3:0 Херсон-Сіті
19:00 Амалтея 3:1 Агро-Спорт

24.09.2017

Чемпіонат Європи-2017 - Жінки - Група C. День 3
14:30 Болгарія 2:1 Туреччина
Відкритий Кубок Львова-2017 - Чоловіки - День 2
12:00 Строітєль 3:0 Серце Поділля
14:00 Барком 0:3 Слєпск Сувалкі
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Б
10:00 Зміївський енергетик 3:0 ХОВУФКС
12:00 ШВСМ-СумДУ 3:0 Бахмут
Україна - Кубок - Чоловіки - Група В
11:00 Колос 2:3 Дніпро
13:00 Новатор-2 3:0 ХАЕС-НАЕК
Україна - Кубок - Чоловіки - Група Г
10:00 Амалтея 3:0 Херсон-Сіті
12:00 Агро-Спорт 0:3 Заваір
Рекомендовані
Популярні