Українська Суперліга Чоловіки - Сезон 2016-2017

III етап - 1-2 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 Локомотив Харків 4 9
2 ВК Барком-Кажани Львів 4 3

Золотий фiнал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
08/04/17 20:15 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 1
09/04/17 18:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 1 - 3
21/04/17 17:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 3 - 1
22/04/17 12:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 3 - 1

III етап - 3-4 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Вінниця Вінниця 3 9
2 Новатор Хмельницький 3 0

Бронзовий фiнал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
08/04/17 17:00 ВК Вінниця Новатор 3 - 0
09/04/17 16:00 ВК Вінниця Новатор 3 - 0
21/04/17 18:00 Новатор ВК Вінниця 0 - 3

Перехідні матчі

Місце Команда Матчі Очки
1 КП ВК Дніпро Дніпро 3 9
2 Бахмут-ШВСМ Бахмут 3 0

Перехідні матчі
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/04/17 18:00 КП ВК Дніпро Бахмут-ШВСМ 3 - 0
22/04/17 13:00 КП ВК Дніпро Бахмут-ШВСМ 3 - 0
28/04/17 18:00 Бахмут-ШВСМ КП ВК Дніпро 1 - 3

II етап - 5-8 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 Юридична академiя Харків 12 26
2 Буревісник-ШВСМ Чернігів 12 21
3 КП ВК Дніпро Дніпро 12 25
4 Фаворит Лубни 12 6

Тур 1 - 5-8 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/03/17 18:00 Буревісник-ШВСМ Фаворит 3 - 2
17/03/17 16:00 КП ВК Дніпро Юридична академiя 1 - 3
18/03/17 13:00 Фаворит Юридична академiя 0 - 3
18/03/17 11:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 3 - 2
19/03/17 13:00 КП ВК Дніпро Фаворит 3 - 1
19/03/17 11:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 1 - 3
Тур 2 - 5-8 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/03/17 18:00 Буревісник-ШВСМ Фаворит 3 - 2
24/03/17 16:00 Юридична академiя КП ВК Дніпро 1 - 3
25/03/17 14:00 Фаворит КП ВК Дніпро 0 - 3
25/03/17 12:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 1 - 3
26/03/17 13:00 Юридична академiя Фаворит 3 - 1
26/03/17 11:00 КП ВК Дніпро Буревісник-ШВСМ 3 - 0
Тур 3 - 5-8 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/04/17 17:00 КП ВК Дніпро Фаворит 2 - 3
06/04/17 15:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 1
07/04/17 15:00 Фаворит Буревісник-ШВСМ 2 - 3
07/04/17 17:00 КП ВК Дніпро Юридична академiя 3 - 1
08/04/17 12:00 Юридична академiя Фаворит 3 - 0
08/04/17 14:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 2 - 3
Тур 4 - 5-8 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
13/04/17 14:00 КП ВК Дніпро Фаворит 3 - 0
13/04/17 16:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 2 - 3
14/04/17 16:00 Фаворит Буревісник-ШВСМ 2 - 3
14/04/17 14:00 КП ВК Дніпро Юридична академiя 0 - 3
15/04/17 11:00 Юридична академiя Фаворит 3 - 0
15/04/17 13:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 3 - 2

II етап - 1-4 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Барком-Кажани Львів 12 33
2 Локомотив Харків 12 28
3 ВК Вінниця Вінниця 12 12
4 Новатор Хмельницький 12 5

Тур 1
Дата Час Команда А Команда Б Результат
10/03/17 17:00 ВК Барком-Кажани ВК Вінниця 3 - 2
10/03/17 15:00 Локомотив Новатор 3 - 0
11/03/17 13:00 ВК Вінниця Новатор 0 - 3
11/03/17 11:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 1
12/03/17 14:00 Локомотив ВК Вінниця 3 - 0
12/03/17 12:00 Новатор ВК Барком-Кажани 1 - 3
Тур 2
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/03/17 16:00 ВК Барком-Кажани ВК Вінниця 3 - 2
17/03/17 18:00 Локомотив Новатор 3 - 0
18/03/17 18:00 ВК Вінниця Новатор 3 - 1
18/03/17 16:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 1
19/03/17 11:00 Локомотив ВК Вінниця 3 - 1
19/03/17 13:00 Новатор ВК Барком-Кажани 1 - 3
Тур 3
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/03/17 14:00 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 0
24/03/17 17:00 Локомотив ВК Вінниця 3 - 0
25/03/17 11:00 Новатор ВК Вінниця 2 - 3
25/03/17 14:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 1
26/03/17 14:00 Локомотив Новатор 3 - 1
26/03/17 11:00 ВК Вінниця ВК Барком-Кажани 2 - 3
Тур 4
Дата Час Команда А Команда Б Результат
31/03/17 18:00 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 0
31/03/17 16:00 Локомотив ВК Вінниця 3 - 2
01/04/17 14:30 Новатор ВК Вінниця 0 - 3
01/04/17 16:30 ВК Барком-Кажани Локомотив 0 - 3
02/04/17 14:30 Локомотив Новатор 3 - 0
02/04/17 16:30 ВК Вінниця ВК Барком-Кажани 1 - 3

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Барком-Кажани Львів 28 80
2 Локомотив Харків 28 69
3 Новатор Хмельницький 28 47
4 ВК Вінниця Вінниця 28 41
5 Буревісник-ШВСМ Чернігів 28 36
6 КП ВК Дніпро Дніпро 28 34
7 Юридична академiя Харків 28 25
8 Фаворит Лубни 28 4

Тур 1
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/10/16 16:00 КП ВК Дніпро Новатор 3 - 1
22/10/16 13:00 КП ВК Дніпро Новатор 0 - 3
21/10/16 16:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 2 - 3
22/10/16 12:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 2 - 3
21/10/16 18:30 ВК Барком-Кажани ВК Вінниця 3 - 0
22/10/16 11:00 ВК Барком-Кажани ВК Вінниця 3 - 0
21/10/16 17:00 Фаворит Локомотив 0 - 3
22/10/16 12:00 Фаворит Локомотив 0 - 3
Тур 2
Дата Час Команда А Команда Б Результат
28/10/16 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
29/10/16 13:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
28/10/16 18:00 Новатор Юридична академiя 3 - 1
29/10/16 11:00 Новатор Юридична академiя 3 - 0
28/10/16 16:00 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0
29/10/16 10:30 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0
28/10/16 17:00 Фаворит ВК Вінниця 0 - 3
29/10/16 12:00 Фаворит ВК Вінниця 0 - 3
Тур 3
Дата Час Команда А Команда Б Результат
11/11/16 16:00 Юридична академiя Локомотив 0 - 3
12/11/16 12:00 Юридична академiя Локомотив 0 - 3
11/11/16 18:30 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 2
12/11/16 10:30 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 0
11/11/16 17:00 ВК Вінниця Буревісник-ШВСМ 3 - 1
12/11/16 11:00 ВК Вінниця Буревісник-ШВСМ 3 - 2
11/11/16 17:00 Фаворит КП ВК Дніпро 0 - 3
12/11/16 12:00 Фаворит КП ВК Дніпро 0 - 3
Тур 4
Дата Час Команда А Команда Б Результат
18/11/16 18:00 Новатор ВК Вінниця 3 - 0
19/11/16 11:00 Новатор ВК Вінниця 3 - 2
18/11/16 17:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 1 - 3
19/11/16 12:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 1 - 3
02/12/16 16:00 КП ВК Дніпро Юридична академiя 3 - 2
03/12/16 13:00 КП ВК Дніпро Юридична академiя 3 - 1
18/11/16 17:00 Фаворит Буревісник-ШВСМ 1 - 3
19/11/16 12:00 Фаворит Буревісник-ШВСМ 2 - 3
Тур 5
Дата Час Команда А Команда Б Результат
25/11/16 18:30 ВК Барком-Кажани КП ВК Дніпро 3 - 1
26/11/16 11:00 ВК Барком-Кажани КП ВК Дніпро 3 - 0
25/11/16 16:00 ВК Вінниця Локомотив 0 - 3
26/11/16 11:00 ВК Вінниця Локомотив 1 - 3
25/11/16 16:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 3 - 0
26/11/16 12:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 0 - 3
25/11/16 16:00 Юридична академiя Фаворит 3 - 0
26/11/16 12:00 Юридична академiя Фаворит 3 - 0
Тур 6
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/12/16 17:00 Локомотив Буревісник-ШВСМ 3 - 0
10/12/16 12:00 Локомотив Буревісник-ШВСМ 3 - 1
09/12/16 16:00 КП ВК Дніпро ВК Вінниця 3 - 2
10/12/16 13:00 КП ВК Дніпро ВК Вінниця 2 - 3
09/12/16 17:00 Фаворит Новатор 0 - 3
10/12/16 12:00 Фаворит Новатор 0 - 3
11/12/16 16:00 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 3 - 1
12/12/16 14:00 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 3 - 0
Тур 7
Дата Час Команда А Команда Б Результат
15/12/16 17:00 ВК Вінниця Юридична академiя 3 - 0
16/12/16 10:30 ВК Вінниця Юридична академiя 3 - 0
13/01/17 16:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 3 - 1
14/01/17 12:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 0 - 3
16/12/16 18:00 Новатор Локомотив 2 - 3
17/12/16 11:00 Новатор Локомотив 0 - 3
16/12/16 18:30 ВК Барком-Кажани Фаворит 3 - 0
17/12/16 11:30 ВК Барком-Кажани Фаворит 3 - 0
Тур 8
Дата Час Команда А Команда Б Результат
23/12/16 18:00 Новатор КП ВК Дніпро 3 - 0
24/12/16 11:00 Новатор КП ВК Дніпро 3 - 0
23/12/16 16:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 3 - 1
24/12/16 12:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 1 - 3
23/12/16 17:00 Локомотив Фаворит 3 - 1
24/12/16 11:00 Локомотив Фаворит 3 - 0
28/12/16 17:00 ВК Вінниця ВК Барком-Кажани 1 - 3
29/12/16 11:00 ВК Вінниця ВК Барком-Кажани 1 - 3
Тур 9
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/01/17 16:00 Юридична академiя Новатор 3 - 2
21/01/17 12:00 Юридична академiя Новатор 1 - 3
20/01/17 16:00 КП ВК Дніпро Локомотив 1 - 3
21/01/17 13:00 КП ВК Дніпро Локомотив 3 - 1
20/01/17 16:00 ВК Вінниця Фаворит 3 - 0
21/01/17 11:00 ВК Вінниця Фаворит 3 - 0
22/01/17 17:00 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
23/01/17 11:30 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 1
Тур 10
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/01/17 17:00 Локомотив Юридична академiя 3 - 0
28/01/17 12:00 Локомотив Юридична академiя 3 - 0
27/01/17 18:00 Новатор ВК Барком-Кажани 0 - 3
28/01/17 11:00 Новатор ВК Барком-Кажани 1 - 3
27/01/17 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК Вінниця 3 - 2
28/01/17 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Вінниця 2 - 3
27/01/17 16:00 КП ВК Дніпро Фаворит 3 - 0
28/01/17 12:30 КП ВК Дніпро Фаворит 3 - 0
Тур 11
Дата Час Команда А Команда Б Результат
03/02/17 16:00 ВК Вінниця Новатор 3 - 0
04/02/17 11:00 ВК Вінниця Новатор 1 - 3
03/02/17 19:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 2
04/02/17 11:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 2 - 3
03/02/17 16:00 Юридична академiя КП ВК Дніпро 3 - 1
04/02/17 12:00 Юридична академiя КП ВК Дніпро 3 - 0
03/02/17 16:00 Буревісник-ШВСМ Фаворит 3 - 0
04/02/17 12:00 Буревісник-ШВСМ Фаворит 3 - 1
Тур 12
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/02/17 16:00 КП ВК Дніпро ВК Барком-Кажани 0 - 3
18/02/17 13:00 КП ВК Дніпро ВК Барком-Кажани 0 - 3
17/02/17 17:00 Локомотив ВК Вінниця 3 - 0
18/02/17 12:00 Локомотив ВК Вінниця 3 - 0
17/02/17 18:00 Новатор Буревісник-ШВСМ 1 - 3
18/02/17 11:00 Новатор Буревісник-ШВСМ 3 - 0
17/02/17 17:00 Фаворит Юридична академiя 2 - 3
18/02/17 12:00 Фаворит Юридична академiя 3 - 2
Тур 13
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/02/17 16:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 0 - 3
25/02/17 12:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 3 - 2
24/02/17 16:00 ВК Вінниця КП ВК Дніпро 3 - 2
25/02/17 11:00 ВК Вінниця КП ВК Дніпро 3 - 2
24/02/17 18:00 Новатор Фаворит 3 - 1
25/02/17 11:00 Новатор Фаворит 3 - 0
24/02/17 16:00 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 1 - 3
25/02/17 12:00 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 0 - 3
Тур 14
Дата Час Команда А Команда Б Результат
03/03/17 17:00 Юридична академiя ВК Вінниця 2 - 3
04/03/17 12:00 Юридична академiя ВК Вінниця 2 - 3
03/03/17 17:00 КП ВК Дніпро Буревісник-ШВСМ 1 - 3
04/03/17 12:00 КП ВК Дніпро Буревісник-ШВСМ 3 - 1
03/03/17 17:00 Локомотив Новатор 3 - 0
04/03/17 12:00 Локомотив Новатор 3 - 0
03/03/17 17:00 Фаворит ВК Барком-Кажани 0 - 3
04/03/17 12:00 Фаворит ВК Барком-Кажани 0 - 3