Українська Вища Ліга Чоловіки - Сезон 2016-2017

II етап - 1-4 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 ЕкоДім Вінниця 6 20
2 Бахмут-ШВСМ Бахмут 6 8
3 Булава Львів 6 8
4 Заваір Одеса 6 6

Тур 1 - 1-4 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/03/17 19:00 ЕкоДім Бахмут-ШВСМ 3 - 0
24/03/17 17:00 Булава Заваір 0 - 3
25/03/17 18:00 Бахмут-ШВСМ Заваір 3 - 1
25/03/17 16:00 ЕкоДім Булава 3 - 2
26/03/17 13:30 Булава Бахмут-ШВСМ 3 - 2
26/03/17 11:30 Заваір ЕкоДім 0 - 3
Тур 2 - 1-4 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
07/04/17 18:30 ЕкоДім Заваір 3 - 0
07/04/17 16:30 Булава Бахмут-ШВСМ 2 - 3
08/04/17 13:00 Заваір Бахмут-ШВСМ 2 - 3
08/04/17 15:00 ЕкоДім Булава 3 - 0
09/04/17 11:00 Булава Заваір 3 - 2
09/04/17 13:00 Бахмут-ШВСМ ЕкоДім 0 - 3

II етап - 5-8 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 Інваспорт Київ 3 9
2 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 3 6
3 Херсон-Сіті Херсон 3 3
4 Колос-Роднічок Новоселиця 3 -3

5-8 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
31/03/17 00:00 Інваспорт Колос-Роднічок 3 - 0
31/03/17 18:00 Новатор-2-Прикордонник Херсон-Сіті 3 - 0
01/04/17 11:00 Інваспорт Херсон-Сіті 3 - 0
01/04/17 00:00 Колос-Роднічок Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
02/04/17 00:00 Херсон-Сіті Колос-Роднічок 3 - 0
02/04/17 10:00 Новатор-2-Прикордонник Інваспорт 0 - 3

II етап - 13-16 мiсця

Місце Команда Матчі Очки
1 Локомотив-ХДВУФК№1 Харків 3 8
2 ХАЕС-НАЕК Нетішин 3 7
3 ФСТ Спартак Свалява 3 3
4 НУФВСУ Київ-Житомир 3 0

13-16 мiсця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
31/03/17 16:30 ФСТ Спартак НУФВСУ 3 - 0
31/03/17 18:30 ХАЕС-НАЕК Локомотив-ХДВУФК№1 2 - 3
01/04/17 12:00 НУФВСУ Локомотив-ХДВУФК№1 0 - 3
01/04/17 14:00 ФСТ Спартак ХАЕС-НАЕК 0 - 3
02/04/17 12:00 ХАЕС-НАЕК НУФВСУ 3 - 0
02/04/17 10:00 Локомотив-ХДВУФК№1 ФСТ Спартак 3 - 0

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ЕкоДім Вінниця 15 44
2 Булава Львів 15 34
3 Заваір Одеса 15 32
4 Бахмут-ШВСМ Бахмут 15 30
5 Інваспорт Київ 15 28
6 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 15 27
7 Херсон-Сіті Херсон 15 22
8 Колос-Роднічок Новоселиця 15 23
9 Барком-Кажани-2 Львів 15 23
10 Олюртранс Луцьк 15 21
11 Педуніверситет-ШВСМ Чернігів 15 19
12 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Харків 15 18
13 ФСТ Спартак Свалява 15 17
14 ХАЕС-НАЕК Нетішин 15 10
15 Локомотив-ХДВУФК№1 Харків 15 8
16 НУФВСУ Київ-Житомир 15 4

Тур 1
Дата Час Команда А Команда Б Результат
28/10/16 15:00 Барком-Кажани-2 Булава 0 - 3
28/10/16 17:00 ФСТ Спартак Олюртранс 1 - 3
29/10/16 11:00 Булава Олюртранс 3 - 2
29/10/16 13:00 Барком-Кажани-2 ФСТ Спартак 2 - 3
30/10/16 11:00 ФСТ Спартак Булава 0 - 3
30/10/16 13:00 Олюртранс Барком-Кажани-2 2 - 3
28/10/16 10:00 Колос-Роднічок Інваспорт 3 - 0
28/10/16 12:00 Новатор-2-Прикордонник ХАЕС-НАЕК 3 - 0
29/10/16 16:00 Інваспорт ХАЕС-НАЕК 3 - 1
29/10/16 18:00 Колос-Роднічок Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
30/10/16 12:00 Новатор-2-Прикордонник Інваспорт 3 - 0
30/10/16 10:00 ХАЕС-НАЕК Колос-Роднічок 3 - 2
28/10/16 18:00 Бахмут-ШВСМ Педуніверситет-ШВСМ 3 - 0
28/10/16 16:00 Локомотив-ХДВУФК№1 ХОВУФКС-Юридична академія-2 1 - 3
29/10/16 16:00 Педуніверситет-ШВСМ ХОВУФКС-Юридична академія-2 0 - 3
29/10/16 18:00 Бахмут-ШВСМ Локомотив-ХДВУФК№1 3 - 1
30/10/16 10:00 Локомотив-ХДВУФК№1 Педуніверситет-ШВСМ 3 - 1
30/10/16 12:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Бахмут-ШВСМ 0 - 3
28/10/16 13:00 ЕкоДім Херсон-Сіті 3 - 0
28/10/16 15:00 Заваір НУФВСУ 3 - 0
29/10/16 10:00 Херсон-Сіті НУФВСУ 3 - 0
29/10/16 12:00 ЕкоДім Заваір 3 - 0
30/10/16 10:00 Заваір Херсон-Сіті 1 - 3
30/10/16 12:00 НУФВСУ ЕкоДім 0 - 3
Тур 2
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/11/16 15:00 Барком-Кажани-2 Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
12/11/16 17:00 ФСТ Спартак Колос-Роднічок 1 - 3
13/11/16 10:00 Новатор-2-Прикордонник ФСТ Спартак 3 - 2
13/11/16 12:00 Колос-Роднічок Барком-Кажани-2 3 - 0
12/11/16 11:00 Олюртранс Інваспорт 1 - 3
12/11/16 13:00 Булава ХАЕС-НАЕК 3 - 0
13/11/16 09:00 Інваспорт Булава 3 - 2
13/11/16 14:00 ХАЕС-НАЕК Олюртранс 0 - 3
12/11/16 17:00 Бахмут-ШВСМ Заваір 3 - 2
12/11/16 15:00 Локомотив-ХДВУФК№1 ЕкоДім 0 - 3
13/11/16 10:00 Заваір Локомотив-ХДВУФК№1 3 - 1
13/11/16 12:00 ЕкоДім Бахмут-ШВСМ 3 - 0
12/11/16 14:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Херсон-Сіті 1 - 3
12/11/16 16:00 Педуніверситет-ШВСМ НУФВСУ 3 - 1
13/11/16 10:00 Херсон-Сіті Педуніверситет-ШВСМ 3 - 2
13/11/16 12:00 НУФВСУ ХОВУФКС-Юридична академія-2 1 - 3
Тур 3
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/11/16 00:00 Барком-Кажани-2 Інваспорт 2 - 3
26/11/16 00:00 ФСТ Спартак ХАЕС-НАЕК 1 - 3
27/11/16 00:00 Інваспорт ФСТ Спартак 3 - 2
27/11/16 00:00 ХАЕС-НАЕК Барком-Кажани-2 3 - 2
26/11/16 16:00 Олюртранс Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
26/11/16 18:00 Булава Колос-Роднічок 3 - 0
27/11/16 12:00 Новатор-2-Прикордонник Булава 0 - 3
27/11/16 10:00 Колос-Роднічок Олюртранс 3 - 1
26/11/16 16:30 Бахмут-ШВСМ Херсон-Сіті 2 - 3
26/11/16 18:30 Локомотив-ХДВУФК№1 НУФВСУ 0 - 3
27/11/16 11:00 Херсон-Сіті Локомотив-ХДВУФК№1 3 - 0
27/11/16 13:00 НУФВСУ Бахмут-ШВСМ 0 - 3
26/11/16 14:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Заваір 1 - 3
26/11/16 16:00 Педуніверситет-ШВСМ ЕкоДім 0 - 3
27/11/16 10:00 Заваір Педуніверситет-ШВСМ 3 - 0
27/11/16 12:00 ЕкоДім ХОВУФКС-Юридична академія-2 3 - 0
Тур 4
Дата Час Команда А Команда Б Результат
03/12/16 18:00 Барком-Кажани-2 Локомотив-ХДВУФК№1 3 - 2
03/12/16 16:00 ФСТ Спартак Бахмут-ШВСМ 0 - 3
04/12/16 10:00 Локомотив-ХДВУФК№1 ФСТ Спартак 0 - 3
04/12/16 12:00 Бахмут-ШВСМ Барком-Кажани-2 3 - 2
03/12/16 16:00 Олюртранс Педуніверситет-ШВСМ 0 - 3
03/12/16 14:00 Булава ХОВУФКС-Юридична академія-2 3 - 0
04/12/16 12:00 Педуніверситет-ШВСМ Булава 3 - 0
04/12/16 10:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Олюртранс 1 - 3
03/12/16 16:00 Колос-Роднічок Заваір 0 - 3
03/12/16 18:00 Новатор-2-Прикордонник ЕкоДім 2 - 3
04/12/16 12:00 Заваір Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
04/12/16 10:00 ЕкоДім Колос-Роднічок 3 - 1
03/12/16 16:00 ХАЕС-НАЕК Херсон-Сіті 0 - 3
03/12/16 18:00 Інваспорт НУФВСУ 3 - 0
04/12/16 10:00 Херсон-Сіті Інваспорт 0 - 3
04/12/16 12:00 НУФВСУ ХАЕС-НАЕК 0 - 3
Тур 5
Дата Час Команда А Команда Б Результат
28/01/17 16:00 Барком-Кажани-2 Педуніверситет-ШВСМ 3 - 0
28/01/17 18:00 ФСТ Спартак ХОВУФКС-Юридична академія-2 3 - 0
29/01/17 10:00 Педуніверситет-ШВСМ ФСТ Спартак 2 - 3
29/01/17 12:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Барком-Кажани-2 1 - 3
28/01/17 17:00 Олюртранс Локомотив-ХДВУФК№1 3 - 0
28/01/17 15:00 Булава Бахмут-ШВСМ 3 - 0
29/01/17 09:30 Локомотив-ХДВУФК№1 Булава 0 - 3
29/01/17 11:30 Бахмут-ШВСМ Олюртранс 3 - 1
28/01/17 16:00 Колос-Роднічок Херсон-Сіті 3 - 1
28/01/17 18:00 Новатор-2-Прикордонник НУФВСУ 3 - 0
29/01/17 12:00 Херсон-Сіті Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
29/01/17 10:00 НУФВСУ Колос-Роднічок 0 - 3
28/01/17 14:00 ХАЕС-НАЕК Заваір 0 - 3
28/01/17 12:00 Інваспорт ЕкоДім 0 - 3
29/01/17 12:00 Заваір Інваспорт 1 - 3
29/01/17 10:00 ЕкоДім ХАЕС-НАЕК 3 - 0
Тур 6
Дата Час Команда А Команда Б Результат
11/02/17 14:00 Барком-Кажани-2 Заваір 1 - 3
11/02/17 16:00 ФСТ Спартак ЕкоДім 0 - 3
12/02/17 10:00 Заваір ФСТ Спартак 3 - 0
12/02/17 12:00 ЕкоДім Барком-Кажани-2 3 - 0
11/02/17 19:00 Олюртранс Херсон-Сіті 2 - 3
11/02/17 17:00 Булава НУФВСУ 3 - 0
12/02/17 10:00 Херсон-Сіті Булава 0 - 3
12/02/17 14:00 НУФВСУ Олюртранс 2 - 3
11/02/17 13:00 Колос-Роднічок Локомотив-ХДВУФК№1 3 - 0
11/02/17 15:00 Новатор-2-Прикордонник Бахмут-ШВСМ 3 - 0
12/02/17 15:00 Локомотив-ХДВУФК№1 Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
12/02/17 13:00 Бахмут-ШВСМ Колос-Роднічок 3 - 2
11/02/17 14:00 ХАЕС-НАЕК Педуніверситет-ШВСМ 1 - 3
11/02/17 12:00 Інваспорт ХОВУФКС-Юридична академія-2 2 - 3
12/02/17 11:00 Педуніверситет-ШВСМ Інваспорт 0 - 3
12/02/17 13:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 ХАЕС-НАЕК 3 - 0
Тур 7
Дата Час Команда А Команда Б Результат
11/03/17 00:00 Барком-Кажани-2 Херсон-Сіті 3 - 0
11/03/17 00:00 ФСТ Спартак НУФВСУ 3 - 0
12/03/17 00:00 Херсон-Сіті ФСТ Спартак 2 - 3
12/03/17 00:00 НУФВСУ Барком-Кажани-2 0 - 3
11/03/17 15:00 Олюртранс Заваір 2 - 3
11/03/17 17:00 Булава ЕкоДім 0 - 3
12/03/17 10:00 Заваір Булава 3 - 2
12/03/17 16:00 ЕкоДім Олюртранс 3 - 0
11/03/17 17:00 Колос-Роднічок Педуніверситет-ШВСМ 0 - 3
11/03/17 15:00 Новатор-2-Прикордонник ХОВУФКС-Юридична академія-2 3 - 2
12/03/17 12:00 Педуніверситет-ШВСМ Новатор-2-Прикордонник 3 - 2
12/03/17 10:00 ХОВУФКС-Юридична академія-2 Колос-Роднічок 3 - 1
11/03/17 00:00 ХАЕС-НАЕК Локомотив-ХДВУФК№1 0 - 3
11/03/17 00:00 Інваспорт Бахмут-ШВСМ 2 - 3
12/03/17 00:00 Локомотив-ХДВУФК№1 Інваспорт 2 - 3
12/03/17 00:00 Бахмут-ШВСМ ХАЕС-НАЕК 3 - 0