Українська Суперліга Жінки - Сезон 2017-2018

ІІ етап - 1-4 місця

Місце Команда Матчі Очки
1 Хімік Южне 6 21
2 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Луцьк 6 10
3 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Тернопіль 6 7
4 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Запоріжжя 6 4

1 тур - Луцьк
Дата Час Команда А Команда Б Результат
30/03/18 19:30 Хімік Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
30/03/18 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
31/03/18 19:30 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
31/03/18 17:00 Хімік Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
01/04/18 10:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 1
01/04/18 12:30 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Хімік 0 - 3
2 тур - Южне
Дата Час Команда А Команда Б Результат
10/04/18 18:00 Хімік Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
10/04/18 15:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
11/04/18 15:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 2 - 3
11/04/18 18:00 Хімік Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
12/04/18 15:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
12/04/18 18:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Хімік 0 - 3

ІІ етап - 5-8 місця

Місце Команда Матчі Очки
1 Білозгар-Медуніверситет Вінниця 6 18
2 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Рівне 6 8
3 Сєвєродончанка Сєвєродонецьк 6 6
4 Фаворит Київ 6 4

1 тур - Рівне
Дата Час Команда А Команда Б Результат
30/03/18 17:00 Білозгар-Медуніверситет Фаворит 3 - 0
30/03/18 19:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Сєвєродончанка 3 - 1
31/03/18 12:00 Фаворит Сєвєродончанка 3 - 2
31/03/18 14:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
01/04/18 13:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Фаворит 3 - 0
01/04/18 11:00 Сєвєродончанка Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
2 тур - Вінниця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/04/18 17:00 Білозгар-Медуніверситет Сєвєродончанка 3 - 0
12/04/18 19:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Фаворит 2 - 3
13/04/18 18:00 Сєвєродончанка Фаворит 3 - 1
13/04/18 16:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
14/04/18 10:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Сєвєродончанка 2 - 3
14/04/18 12:00 Фаворит Білозгар-Медуніверситет 0 - 3

Перехідні матчі

Місце Команда Матчі Очки
1 Університет-ШВСМ Чернігів 4 8
2 Сєвєродончанка Сєвєродонецьк 4 4

Перехідні матчі
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/04/18 18:00 Сєвєродончанка Університет-ШВСМ 3 - 1
22/04/18 11:00 Сєвєродончанка Університет-ШВСМ 2 - 3
27/04/18 17:00 Університет-ШВСМ Сєвєродончанка 3 - 0
28/04/18 11:00 Університет-ШВСМ Сєвєродончанка 3 - 0

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 Хімік Южне 28 82
2 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Луцьк 28 59
3 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Тернопіль 28 55
4 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Запоріжжя 28 52
5 Білозгар-Медуніверситет Вінниця 28 40
6 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Рівне 28 23
7 Сєвєродончанка Сєвєродонецьк 28 22
8 Фаворит Київ 28 3

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/10/17 17:00 Білозгар-Медуніверситет Сєвєродончанка 3 - 0
22/10/17 11:00 Білозгар-Медуніверситет Сєвєродончанка 3 - 0
20/10/17 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
21/10/17 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 1
20/10/17 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 1
21/10/17 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
20/10/17 17:00 Хімік Фаворит 3 - 0
21/10/17 12:00 Хімік Фаворит 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/10/17 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
28/10/17 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
27/10/17 17:00 Сєвєродончанка Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
28/10/17 11:00 Сєвєродончанка Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 1 - 3
27/10/17 17:00 Хімік Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
28/10/17 12:00 Хімік Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
27/10/17 18:45 Фаворит Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
28/10/17 11:15 Фаворит Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
08/11/17 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Хімік 0 - 3
09/11/17 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Хімік 0 - 3
11/11/17 17:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Сєвєродончанка 3 - 1
12/11/17 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Сєвєродончанка 3 - 0
10/11/17 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 1 - 3
11/11/17 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 1
17/11/17 17:00 Білозгар-Медуніверситет Фаворит 3 - 0
18/11/17 11:00 Білозгар-Медуніверситет Фаворит 3 - 0
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/11/17 18:00 Сєвєродончанка Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 2 - 3
05/11/17 11:00 Сєвєродончанка Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
05/11/17 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Хімік 2 - 3
06/11/17 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Хімік 0 - 3
04/11/17 17:00 Білозгар-Медуніверситет Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 1 - 3
05/11/17 11:00 Білозгар-Медуніверситет Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 1 - 3
04/11/17 12:00 Фаворит Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 1 - 3
05/11/17 12:00 Фаворит Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 1 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/12/17 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
02/12/17 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Білозгар-Медуніверситет 2 - 3
01/12/17 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Хімік 2 - 3
02/12/17 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Хімік 0 - 3
04/12/17 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Сєвєродончанка 3 - 1
05/12/17 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Сєвєродончанка 3 - 1
01/12/17 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Фаворит 3 - 0
02/12/17 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Фаворит 3 - 0
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
08/12/17 17:00 Хімік Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
09/12/17 11:00 Хімік Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
08/12/17 18:00 Білозгар-Медуніверситет Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 2
09/12/17 11:00 Білозгар-Медуніверситет Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
08/12/17 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 2
09/12/17 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
15/12/17 19:00 Фаворит Сєвєродончанка 0 - 3
16/12/17 12:00 Фаворит Сєвєродончанка 3 - 0
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
23/12/17 18:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 1
24/12/17 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
22/12/17 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
23/12/17 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Білозгар-Медуніверситет 3 - 2
22/12/17 18:00 Сєвєродончанка Хімік 0 - 3
23/12/17 11:00 Сєвєродончанка Хімік 0 - 3
22/12/17 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Фаворит 3 - 0
23/12/17 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Фаворит 3 - 0
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/02/18 18:00 Сєвєродончанка Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
22/02/18 11:00 Сєвєродончанка Білозгар-Медуніверситет 2 - 3
23/02/18 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
24/02/18 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
23/02/18 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
24/02/18 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
12/01/18 19:00 Фаворит Хімік 0 - 3
13/01/18 12:00 Фаворит Хімік 0 - 3
9 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
19/01/18 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
20/01/18 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
19/01/18 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Сєвєродончанка 3 - 0
20/01/18 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Сєвєродончанка 3 - 1
18/01/18 17:00 Білозгар-Медуніверситет Хімік 0 - 3
19/01/18 11:00 Білозгар-Медуніверситет Хімік 0 - 3
19/01/18 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Фаворит 3 - 0
20/01/18 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Фаворит 3 - 0
10 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/02/18 18:00 Сєвєродончанка Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
03/02/18 11:00 Сєвєродончанка Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 2
03/02/18 17:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
04/02/18 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
02/02/18 19:00 Фаворит Білозгар-Медуніверситет 1 - 3
03/02/18 12:00 Фаворит Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
02/02/18 15:00 Хімік Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
03/02/18 11:00 Хімік Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
11 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/02/18 18:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Сєвєродончанка 3 - 0
10/02/18 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Сєвєродончанка 3 - 0
09/02/18 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
10/02/18 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
09/02/18 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Фаворит 3 - 1
10/02/18 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Фаворит 3 - 0
09/02/18 17:00 Хімік Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
10/02/18 12:00 Хімік Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
12 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/03/18 17:00 Білозгар-Медуніверситет Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 1 - 3
03/03/18 11:00 Білозгар-Медуніверситет Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
02/03/18 17:00 Хімік Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 1
03/03/18 11:00 Хімік Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
02/03/18 18:00 Сєвєродончанка Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
03/03/18 11:00 Сєвєродончанка Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
02/03/18 19:00 Фаворит Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
03/03/18 12:00 Фаворит Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
13 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/03/18 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Хімік 0 - 3
10/03/18 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Хімік 0 - 3
09/03/18 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
10/03/18 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
09/03/18 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
10/03/18 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
09/03/18 18:00 Сєвєродончанка Фаворит 3 - 0
10/03/18 11:00 Сєвєродончанка Фаворит 3 - 1
14 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
16/03/18 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
17/03/18 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 1
16/03/18 17:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
17/03/18 11:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
16/03/18 17:00 Хімік Сєвєродончанка 3 - 0
17/03/18 11:00 Хімік Сєвєродончанка 3 - 0
16/03/18 19:00 Фаворит Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
17/03/18 12:00 Фаворит Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 1 - 3