Українська Суперліга Чоловіки - Сезон 2017-2018

IV етап

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Барком-Кажани Львів 5 10
2 Новатор Хмельницький 5 9
3 Буревісник-ШВСМ Чернігів 2 6
4 ВК Серце Поділля Вінниця 5 6
5 Локомотив Харків 5 5
6 КП ВК Дніпро Дніпро 2 0

7-8 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
14/04/18 17:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 3 - 0
15/04/18 10:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 3 - 0
Фінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
18/04/18 18:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 1 - 3
19/04/18 18:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 0 - 3
24/04/18 19:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 2 - 3
25/04/18 18:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 1 - 3
29/04/18 18:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 1 - 3
3-4 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
18/04/18 18:00 Новатор ВК Серце Поділля 3 - 1
19/04/18 12:00 Новатор ВК Серце Поділля 3 - 0
24/04/18 19:00 ВК Серце Поділля Новатор 3 - 2
25/04/18 19:00 ВК Серце Поділля Новатор 3 - 0
29/04/18 12:00 Новатор ВК Серце Поділля 3 - 2

III етап - 1\2 фіналу

Місце Команда Матчі Очки
1 Локомотив Харків 3 9
2 ВК Барком-Кажани Львів 3 9
3 Новатор Хмельницький 3 0
4 ВК Серце Поділля Вінниця 3 0

Півфінали
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/04/18 17:00 Локомотив ВК Серце Поділля 3 - 0
05/04/18 15:00 Локомотив ВК Серце Поділля 3 - 0
11/04/18 19:00 ВК Серце Поділля Локомотив 1 - 3
04/04/18 17:30 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 1
05/04/18 12:00 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 0
11/04/18 18:00 Новатор ВК Барком-Кажани 1 - 3

III етап - 5-8 місця

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК МХП-Вінниця Вінниця 2 6
2 Юридична академiя Харків 2 5
3 Буревісник-ШВСМ Чернігів 2 1
4 КП ВК Дніпро Дніпро 2 0

5-8 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/04/18 16:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 0
06/04/18 17:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 2 - 3
05/04/18 18:00 ВК МХП-Вінниця КП ВК Дніпро 3 - 0
06/04/18 12:00 ВК МХП-Вінниця КП ВК Дніпро 3 - 1

II етап - Плей-офф

Місце Команда Матчі Очки
1 Локомотив Харків 2 6
2 Новатор Хмельницький 2 6
3 ВК Барком-Кажани Львів 2 6
4 ВК Серце Поділля Вінниця 3 4
5 ВК МХП-Вінниця Вінниця 3 5
6 Юридична академiя Харків 2 0
7 Буревісник-ШВСМ Чернігів 2 0
8 КП ВК Дніпро Дніпро 2 0

1-8 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/03/18 17:00 КП ВК Дніпро Локомотив 0 - 3
27/03/18 11:00 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0
2-7 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/03/18 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
28/03/18 17:30 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
3-6 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/03/18 13:00 Юридична академiя Новатор 0 - 3
28/03/18 13:00 Новатор Юридична академiя 3 - 1
4-5 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/03/18 17:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 3 - 2
28/03/18 18:00 ВК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 3 - 0
29/03/18 12:00 ВК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 2 - 3

Перехідні матчі

Місце Команда Матчі Очки
1 Буревісник-ШВСМ Чернігів 3 9
2 Фаворит Лубни 3 0

Перехідні матчі
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/05/18 17:00 Буревісник-ШВСМ Фаворит 3 - 0
05/05/18 12:00 Буревісник-ШВСМ Фаворит 3 - 0
11/05/18 18:00 Фаворит Буревісник-ШВСМ 0 - 3

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 Локомотив Харків 28 66
2 ВК Барком-Кажани Львів 28 61
3 Новатор Хмельницький 28 55
4 ВК МХП-Вінниця Вінниця 28 50
5 ВК Серце Поділля Вінниця 28 49
6 Юридична академiя Харків 28 31
7 Буревісник-ШВСМ Чернігів 28 14
8 КП ВК Дніпро Дніпро 28 10

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/10/17 18:00 ВК Барком-Кажани КП ВК Дніпро 3 - 0
06/10/17 12:00 ВК Барком-Кажани КП ВК Дніпро 3 - 0
06/10/17 18:00 ВК МХП-Вінниця Буревісник-ШВСМ 3 - 0
07/10/17 11:00 ВК МХП-Вінниця Буревісник-ШВСМ 3 - 0
06/10/17 18:00 Новатор Юридична академiя 3 - 0
07/10/17 11:00 Новатор Юридична академiя 3 - 0
05/10/17 17:00 Локомотив ВК Серце Поділля 3 - 1
06/10/17 14:00 Локомотив ВК Серце Поділля 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/10/17 17:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 1 - 3
21/10/17 12:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 1 - 3
21/10/17 13:00 ВК МХП-Вінниця КП ВК Дніпро 3 - 0
22/10/17 11:00 ВК МХП-Вінниця КП ВК Дніпро 3 - 0
20/10/17 17:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 2 - 3
21/10/17 12:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 3 - 1
20/10/17 18:00 ВК Серце Поділля Юридична академiя 3 - 1
21/10/17 12:00 ВК Серце Поділля Юридична академiя 3 - 0
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
10/11/17 17:00 ВК МХП-Вінниця Локомотив 2 - 3
11/11/17 11:00 ВК МХП-Вінниця Локомотив 1 - 3
10/11/17 18:00 Новатор КП ВК Дніпро 3 - 0
11/11/17 11:00 Новатор КП ВК Дніпро 3 - 1
10/11/17 16:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 1
11/11/17 11:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 0
10/11/17 18:00 ВК Барком-Кажани ВК Серце Поділля 3 - 0
11/11/17 11:30 ВК Барком-Кажани ВК Серце Поділля 3 - 0
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/11/17 16:00 Юридична академiя КП ВК Дніпро 3 - 1
18/11/17 12:00 Юридична академiя КП ВК Дніпро 3 - 2
17/11/17 17:00 Локомотив Новатор 3 - 0
18/11/17 12:00 Локомотив Новатор 3 - 1
17/11/17 18:00 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 3 - 0
18/11/17 11:00 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 3 - 0
16/11/17 18:00 ВК Барком-Кажани ВК МХП-Вінниця 3 - 0
17/11/17 15:00 ВК Барком-Кажани ВК МХП-Вінниця 2 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/12/17 16:00 Юридична академiя Локомотив 1 - 3
02/12/17 12:00 Юридична академiя Локомотив 2 - 3
01/12/17 17:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 2 - 3
02/12/17 12:00 Буревісник-ШВСМ КП ВК Дніпро 3 - 2
01/12/17 17:00 ВК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 2 - 3
02/12/17 11:00 ВК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 3 - 2
02/12/17 11:00 Новатор ВК Барком-Кажани 3 - 2
03/12/17 11:00 Новатор ВК Барком-Кажани 3 - 1
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
15/12/17 17:00 Локомотив Буревісник-ШВСМ 3 - 0
16/12/17 10:30 Локомотив Буревісник-ШВСМ 3 - 0
14/12/17 16:30 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 1 - 3
15/12/17 12:00 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 3 - 0
15/12/17 17:00 Новатор ВК МХП-Вінниця 2 - 3
16/12/17 11:00 Новатор ВК МХП-Вінниця 0 - 3
14/12/17 18:00 ВК Серце Поділля КП ВК Дніпро 3 - 0
15/12/17 11:00 ВК Серце Поділля КП ВК Дніпро 3 - 0
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/12/17 16:00 Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 1 - 3
23/12/17 12:00 Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 1 - 3
22/12/17 18:00 ВК Серце Поділля Новатор 3 - 0
23/12/17 11:00 ВК Серце Поділля Новатор 3 - 0
24/12/17 17:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 1 - 3
25/12/17 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 2 - 3
22/12/17 17:00 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0
23/12/17 12:00 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/01/18 17:00 КП ВК Дніпро ВК Барком-Кажани 1 - 3
13/01/18 10:30 КП ВК Дніпро ВК Барком-Кажани 0 - 3
12/01/18 17:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Вінниця 0 - 3
13/01/18 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Вінниця 1 - 3
12/01/18 16:00 Юридична академiя Новатор 3 - 2
13/01/18 11:00 Юридична академiя Новатор 2 - 3
12/01/18 18:00 ВК Серце Поділля Локомотив 1 - 3
13/01/18 12:00 ВК Серце Поділля Локомотив 3 - 0
9 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/01/18 17:00 Новатор Буревісник-ШВСМ 3 - 0
27/01/18 11:00 Новатор Буревісник-ШВСМ 3 - 0
26/01/18 17:00 КП ВК Дніпро ВК МХП-Вінниця 1 - 3
27/01/18 12:30 КП ВК Дніпро ВК МХП-Вінниця 0 - 3
26/01/18 19:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 1
27/01/18 12:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 0
26/01/18 16:00 Юридична академiя ВК Серце Поділля 0 - 3
27/01/18 12:00 Юридична академiя ВК Серце Поділля 1 - 3
10 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/02/18 17:00 Локомотив ВК МХП-Вінниця 3 - 0
10/02/18 14:00 Локомотив ВК МХП-Вінниця 3 - 2
09/02/18 17:00 КП ВК Дніпро Новатор 0 - 3
10/02/18 13:00 КП ВК Дніпро Новатор 0 - 3
09/02/18 17:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 2 - 3
10/02/18 12:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 3 - 1
09/02/18 19:00 ВК Серце Поділля ВК Барком-Кажани 3 - 2
10/02/18 12:00 ВК Серце Поділля ВК Барком-Кажани 1 - 3
11 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
23/02/18 17:00 КП ВК Дніпро Юридична академiя 2 - 3
24/02/18 12:30 КП ВК Дніпро Юридична академiя 0 - 3
23/02/18 17:00 Новатор Локомотив 0 - 3
24/02/18 11:00 Новатор Локомотив 3 - 1
23/02/18 17:00 Буревісник-ШВСМ ВК Серце Поділля 1 - 3
24/02/18 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Серце Поділля 2 - 3
23/02/18 17:00 ВК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 0 - 3
24/02/18 12:00 ВК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 1 - 3
12 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/03/18 18:00 Локомотив Юридична академiя 3 - 0
02/03/18 14:00 Локомотив Юридична академiя 3 - 0
02/03/18 17:00 КП ВК Дніпро Буревісник-ШВСМ 3 - 2
03/03/18 12:30 КП ВК Дніпро Буревісник-ШВСМ 0 - 3
02/03/18 19:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 3 - 2
03/03/18 12:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 2 - 3
02/03/18 17:30 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 2
03/03/18 12:00 ВК Барком-Кажани Новатор 1 - 3
13 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/03/18 17:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 2 - 3
10/03/18 12:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 0 - 3
09/03/18 17:00 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 0 - 3
10/03/18 11:00 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 3 - 2
09/03/18 17:00 ВК МХП-Вінниця Новатор 2 - 3
10/03/18 12:00 ВК МХП-Вінниця Новатор 3 - 2
09/03/18 16:00 КП ВК Дніпро ВК Серце Поділля 1 - 3
10/03/18 12:30 КП ВК Дніпро ВК Серце Поділля 3 - 1
14 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
15/03/18 17:30 ВК МХП-Вінниця Юридична академiя 3 - 2
16/03/18 13:00 ВК МХП-Вінниця Юридична академiя 0 - 3
15/03/18 17:30 Новатор ВК Серце Поділля 3 - 0
16/03/18 13:00 Новатор ВК Серце Поділля 3 - 1
15/03/18 17:30 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
16/03/18 13:00 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 1
15/03/18 17:00 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0
16/03/18 13:00 Локомотив КП ВК Дніпро 3 - 0