Українська Вища Ліга Чоловіки - Сезон 2018-2019

Фінал чотирьох

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Житичі Житомир 6 21
2 Локомотив-ХДВУФК №1 Харків 6 13
3 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 6 8
4 ВК Політехнік-Одеса Одеса 6 -6

Хмельницький
Дата Час Команда А Команда Б Результат
29/03/19 17:00 ВК Житичі ВК Політехнік-Одеса 3 - 0
29/03/19 18:00 Новатор-2-Прикордонник Локомотив-ХДВУФК №1 0 - 3
30/03/19 12:00 ВК Політехнік-Одеса Локомотив-ХДВУФК №1 0 - 3
30/03/19 13:00 ВК Житичі Новатор-2-Прикордонник 3 - 0
31/03/19 10:00 Новатор-2-Прикордонник ВК Політехнік-Одеса 3 - 0
31/03/19 12:00 Локомотив-ХДВУФК №1 ВК Житичі 0 - 3
Житомир
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/04/19 17:15 Локомотив-ХДВУФК №1 Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
12/04/19 19:15 ВК Житичі ВК Політехнік-Одеса 3 - 0
13/04/19 14:00 ВК Політехнік-Одеса Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
13/04/19 16:00 ВК Житичі Локомотив-ХДВУФК №1 3 - 0
14/04/19 11:15 Новатор-2-Прикордонник ВК Житичі 0 - 3
14/04/19 13:15 Локомотив-ХДВУФК №1 ВК Політехнік-Одеса 3 - 0

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Житичі Житомир 14 38
2 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 14 33
3 Локомотив-ХДВУФК №1 Харків 14 33
4 ВК Політехнік-Одеса Одеса 14 31
5 Олюртранс Луцьк 14 29
6 Булава Львів 14 26
7 ДСО Тернопіль 14 21
8 Колос Новоселиця 14 16
9 ВСК МХП-Вінниця-2 Вінниця 14 16
10 КП ВК Дніпро Дніпро 14 17
11 Заваір Березівка 14 15
12 Бахмут-ШВСМ Бахмут 14 13
13 Інваспорт-Метеор Київ 14 12
14 Зміївський енергетик Слобожанське 14 8
15 Спартак Свалява 14 7
16 Агро-Спорт Антонівка 0 0

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/10/18 15:00 ДСО Інваспорт-Метеор 3 - 1
05/10/18 16:00 КП ВК Дніпро Локомотив-ХДВУФК №1 0 - 3
05/10/18 17:00 Олюртранс Колос 3 - 1
05/10/18 17:00 Заваір ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
05/10/18 18:00 Зміївський енергетик Бахмут-ШВСМ 1 - 3
05/10/18 19:00 Булава Спартак 3 - 1
05/10/18 19:00 Новатор-2-Прикордонник ВК Житичі 3 - 2
06/10/18 13:00 Інваспорт-Метеор ВК Житичі 1 - 3
06/10/18 15:00 ДСО Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
06/10/18 16:00 Колос Спартак 3 - 1
06/10/18 16:00 Локомотив-ХДВУФК №1 Бахмут-ШВСМ 3 - 0
06/10/18 16:00 КП ВК Дніпро Зміївський енергетик 3 - 0
06/10/18 13:00 Заваір ВСК МХП-Вінниця-2 3 - 0
06/10/18 18:00 Олюртранс Булава 0 - 3
07/10/18 10:00 Зміївський енергетик Локомотив-ХДВУФК №1 0 - 3
07/10/18 10:00 ВСК МХП-Вінниця-2 ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
07/10/18 11:00 Спартак Олюртранс 0 - 3
07/10/18 11:00 ВК Житичі ДСО 3 - 0
07/10/18 12:00 Бахмут-ШВСМ КП ВК Дніпро 1 - 3
07/10/18 13:00 Булава Колос 3 - 1
07/10/18 13:00 Новатор-2-Прикордонник Інваспорт-Метеор 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/10/18 14:30 Спартак Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
27/10/18 19:00 Булава ВК Житичі 0 - 3
27/10/18 17:00 КП ВК Дніпро Заваір 1 - 3
27/10/18 15:00 Локомотив-ХДВУФК №1 ВСК МХП-Вінниця-2 3 - 0
28/10/18 11:00 Зміївський енергетик ВК Політехнік-Одеса 3 - 2
27/10/18 17:00 Колос ДСО 0 - 3
27/10/18 17:00 Олюртранс Інваспорт-Метеор 3 - 1
28/10/18 12:00 Новатор-2-Прикордонник Олюртранс 3 - 0
28/10/18 14:00 ВК Житичі Колос 3 - 0
28/10/18 11:00 Заваір Локомотив-ХДВУФК №1 0 - 3
28/10/18 13:00 ВСК МХП-Вінниця-2 КП ВК Дніпро 0 - 3
27/10/18 17:00 ВК Політехнік-Одеса Бахмут-ШВСМ 3 - 0
28/10/18 12:00 ДСО Булава 3 - 0
28/10/18 10:00 Інваспорт-Метеор Спартак 3 - 2
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/12/18 18:00 Спартак ВК Житичі 0 - 3
01/12/18 17:00 Булава Новатор-2-Прикордонник 1 - 3
01/12/18 14:00 КП ВК Дніпро ВК Політехнік-Одеса 0 - 3
01/12/18 16:00 Зміївський енергетик Заваір 0 - 3
01/12/18 18:00 Бахмут-ШВСМ ВСК МХП-Вінниця-2 1 - 3
01/12/18 20:00 Олюртранс ДСО 2 - 3
01/12/18 15:00 Колос Інваспорт-Метеор 3 - 2
02/12/18 11:00 ВК Житичі Олюртранс 3 - 1
02/12/18 13:00 Новатор-2-Прикордонник Колос 3 - 1
02/12/18 11:00 ВК Політехнік-Одеса Локомотив-ХДВУФК №1 1 - 3
02/12/18 12:00 Заваір Бахмут-ШВСМ 3 - 0
02/12/18 14:00 ВСК МХП-Вінниця-2 Зміївський енергетик 3 - 0
02/12/18 09:00 ДСО Спартак 3 - 0
02/12/18 11:00 Інваспорт-Метеор Булава 2 - 3
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/12/18 19:00 Олюртранс Локомотив-ХДВУФК №1 3 - 1
22/12/18 17:00 Спартак КП ВК Дніпро 1 - 3
22/12/18 17:00 Колос Бахмут-ШВСМ 1 - 3
22/12/18 19:00 Булава Зміївський енергетик 3 - 1
22/12/18 17:30 Новатор-2-Прикордонник Заваір 3 - 1
22/12/18 16:00 ВК Житичі ВК Політехнік-Одеса 3 - 1
22/12/18 19:30 Інваспорт-Метеор ВСК МХП-Вінниця-2 0 - 3
23/12/18 10:00 Локомотив-ХДВУФК №1 Спартак 3 - 0
23/12/18 12:00 КП ВК Дніпро Олюртранс 0 - 3
23/12/18 11:00 Бахмут-ШВСМ Булава 3 - 1
23/12/18 13:00 Зміївський енергетик Колос 1 - 3
23/12/18 10:00 ВСК МХП-Вінниця-2 Новатор-2-Прикордонник 1 - 3
23/12/18 11:00 ВК Політехнік-Одеса ДСО 3 - 0
23/12/18 12:00 Заваір Інваспорт-Метеор 1 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
19/01/19 19:00 Олюртранс Бахмут-ШВСМ 3 - 1
19/01/19 17:00 Спартак Зміївський енергетик 3 - 1
19/01/19 20:00 Колос Локомотив-ХДВУФК №1 1 - 3
19/01/19 18:00 Булава КП ВК Дніпро 3 - 1
19/01/19 14:00 Новатор-2-Прикордонник ВК Політехнік-Одеса 3 - 2
19/01/19 16:00 ВК Житичі Заваір 3 - 1
19/01/19 18:00 ДСО ВСК МХП-Вінниця-2 2 - 3
20/01/19 10:00 Бахмут-ШВСМ Спартак 2 - 3
20/01/19 12:00 Зміївський енергетик Олюртранс 0 - 3
20/01/19 13:00 Локомотив-ХДВУФК №1 Булава 0 - 3
20/01/19 11:00 КП ВК Дніпро Колос 1 - 3
20/01/19 14:00 ВСК МХП-Вінниця-2 ВК Житичі 3 - 2
20/01/19 12:00 Заваір ДСО 0 - 3
20/01/19 11:00 ВК Політехнік-Одеса Інваспорт-Метеор 3 - 0
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
23/02/19 19:00 Олюртранс Заваір 3 - 1
23/02/19 17:00 Спартак ВСК МХП-Вінниця-2 0 - 3
23/02/19 17:00 Колос ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
23/02/19 15:00 Новатор-2-Прикордонник Локомотив-ХДВУФК №1 1 - 3
23/02/19 18:00 ВК Житичі Бахмут-ШВСМ 3 - 0
23/02/19 16:00 ДСО Зміївський енергетик 1 - 3
23/02/19 13:00 Інваспорт-Метеор КП ВК Дніпро 3 - 2
24/02/19 12:00 Заваір Спартак 3 - 2
24/02/19 10:00 ВСК МХП-Вінниця-2 Олюртранс 0 - 3
24/02/19 11:00 ВК Політехнік-Одеса Булава 3 - 1
24/02/19 11:00 КП ВК Дніпро Новатор-2-Прикордонник 2 - 3
24/02/19 10:00 Зміївський енергетик ВК Житичі 0 - 3
24/02/19 12:00 Бахмут-ШВСМ ДСО 1 - 3
24/02/19 13:00 Локомотив-ХДВУФК №1 Інваспорт-Метеор 3 - 0
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
16/03/19 13:00 Олюртранс ВК Політехнік-Одеса 2 - 3
16/03/19 16:00 Колос Заваір 3 - 2
16/03/19 18:00 Булава ВСК МХП-Вінниця-2 3 - 1
16/03/19 14:00 Новатор-2-Прикордонник Бахмут-ШВСМ 3 - 0
16/03/19 13:00 ВК Житичі Локомотив-ХДВУФК №1 3 - 0
16/03/19 15:00 ДСО КП ВК Дніпро 1 - 3
16/03/19 16:00 Інваспорт-Метеор Зміївський енергетик 3 - 1
17/03/19 12:00 ВК Політехнік-Одеса Спартак 3 - 0
17/03/19 13:00 Заваір Булава 0 - 3
17/03/19 11:00 ВСК МХП-Вінниця-2 Колос 0 - 3
17/03/19 12:00 Зміївський енергетик Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
17/03/19 13:30 КП ВК Дніпро ВК Житичі 1 - 3
17/03/19 11:30 Локомотив-ХДВУФК №1 ДСО 3 - 0
17/03/19 10:00 Бахмут-ШВСМ Інваспорт-Метеор 3 - 1