Хміль та Лазаренко також у плей-офф турніру.

Цього уїк-енду за нагороди однозіркового Світового туру у Болгарії змагаються представниці чарівної статі.

На турнірі у Софії ми можемо спостерігати одразу за двома дуетами – Ангеліна Хміль \ Тетяна Лазаренко та новоспечена пара Інна Махно та Анна Шумейко.

Завдяки рейтингу українські команди стартували з основної сітки.

Махно та Шумейко у своїй групі В здобули дві перемоги. Спочатку на тай-брейку здолали американок, а потім з "сухим" рахунком перемогли других сіяних турніру – австрійок Клінгер\Клінгер. Дівчата посіли першу сходинку групи, а отже, вийшли одразу до чвертьфіналу Світового туру.

Світовий тур 1*. Груповий етап. Група В (Софія, Болгарія)

23 липня, п’ятниця

Davis/Hildreth USA [7] - Makhno, In./Shumeiko UKR [10] - 1-2 (21-19, 17-21, 13-15)

Klinger, D./Klinger, R. AUT [2] - Makhno, In./Shumeiko UKR [10] - 0-2 (17-21, 15-21)

Суперник у чвертьфінальному матчі визначиться після поєдинків раунду 12. До речі, ним може стати інша українська пара (Friedl, Fr./Pfeffer, E. AUT [8] - Khmil/Lazarenko UKR [5]) так, як проти Махно та Шумейко зіграє переможець саме австрійсько-українського протистояння.

Світовий тур 1*. Чвертьфінал

24 липня, субота

17:00 Makhno, In./Shumeiko UKR [10] - переможець Friedl, Fr./Pfeffer, E. AUT [8]

inna makhno and anna shumeiko

Хміль та Лазаренко у напруженій боротьбі віддали перемогу у стартовому матчі бельгійкам, але за декілька годин потому впевнено здолали господарок змагань. Тетяна та Ангеліна вийшли в плей-офф турніру і зіграють у раунді 12 проти австрійок.

Світовий тур 1*. Груповий етап. Група D (Софія, Болгарія)

Khmil/Lazarenko UKR [5] - Cools/Vd Vonder BEL [12] - 1-2 (16-21, 21-18, 15-17)

Kyoseva/Kindova BUL [4] - Khmil/Lazarenko UKR [5] - 0-2 (10-21, 12-21)