Минулого уїк-енду у Відні відбувся фінальний етап чемпіонату Європи з пляжного волейболу.

Українська пара Ірина та Інна Махно змогли дійти до 1\8 фіналу, де поступилися представницями Німеччини Бієнек \ Шнейдер. В результаті українки посіли 9-те місце, здобувши 300 очок та 2500 євро.

Два інші дуети Валентина Давідова \ Діана Луніна та Владислав Ємельянчик \ Сергій Попов програли обидва матчі групового етапу та завершили турнір на 25-ому місці.

Переможцями першості континенту вчетверте поспіль стали олімпійські чемпіони Токіо-2020 норвежці Крістіан Сорум і Андерс Мол, які у трьохсетовому поєдинку перемогли дует з Нідерландів Боерманс/де Грут.

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу 2021. Чоловіки

Фінал

Мол/Сорум (Норвегія) - Боерманс/де Грут (Нідерланди) - 2-1 (21-19, 24-26, 15-12)

Матч за 3-є місце

Кантор/Лосяк (Польща) - Броувер/Меувсен (Нідерланди) - 2-0 (21-14, 21-19)

european cup 2021 beach volley

У жіночій сітці кращими цього року стати представниці Швейцарії Бетшарт і Хуберлі. У фіналі вони обіграли пару з Нідерландів Стам/Шун. В матчі за бронзові нагороди німецький дует Боргер/Сюде виявився сильнішим за латвійських волейболісток Кравченока/Граудіна.

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу 2021. Жінки

Фінал

Бетшарт/Хуберлі (Швейцарія) - Стам/Шун (Нідерланди) - 2-0 (21-15, 21-12)

Боргер/Сюде (Німеччина) - Кравченока/Граудіна (Латвія) - 2-1 (14-21, 21-17, 15-8)