З 23 по 26 червня у польському місті Білосток пройшов черговий етап Beach Pro Tour-2022.

Україна була представлена на цих змаганнях одразу трьома парами: Ангеліна Хміль \Тетяна Лазаренко, Сергія Попов \ Едуард Рєзнік, Денис Денисенко \ Владислав Ємельянчик.

Дівчата пройшли груповий раунд, як то кажуть, на одному диханні. Спочатку українки на тай-брейку перемогли господарок турніру, далі така ж участь спіткала представниць Литви. В результаті, Хміль \ Лазаренко стали першими у своїй групі та напряму вийшли до чвертьфіналу.

В 1\4 фіналу українки розібралися з литовками, а у півфіналі - з польськими пляжницями.

Фінал був неймовірно напруженими, програвши перший сет, Хміль та Лазаренко завдяки надзусиллям виграли другий з рахунком 36:34 (!). Але на тай-брейку трохи більше сил було у суперниць з США.

Beach Pro Tour-2022. Груповий раунд. Група D

Khmil\Lazarenko (UKR) – Gruszczynska\Wachowicz (POL) – 2-1 (23-21, 19-21, 15-9)

Paulikiene\Erika (LTU) – Khmil\Lazarenko (UKR) – 0-2 (19-21, 19-21)

Чвертьфінали

Khmil\Lazarenko (UKR) – Dumbauskaite\Grudzinskaite (LTU) – 2-0 (21-18, 21-18)

Півфінали

Khmil\Lazarenko (UKR) – Gruszczynska\Wachowicz (POL) – 2-0 (25-23, 21-11)

Фінал

Khmil\Lazarenko (UKR) – Kraft\Stockman (USA) – 1-2 (17-21, 36-34, 11-15)

Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко здобули срібло Beach ProTour-2022! Вітаємо!

anhelina khmil ta tetyana lazarenko

Схожа ситуація була і у пари Попов \ Рєзнік. На шляху до прямого виходу в 1\4 фіналу були волейболісти з Польщі та Греції. Але всі вони зазнали поразки від українських пляжників. Боротьба за фінал видалася напруженою. Українці провели два трисетових поєдинки, де вирвали перемогу у поляків та литовців.

У фіналі на Сергія та Едуарда чекали господарі майданчика Szalankiewicz/Florczyk, яких вони вже перемагали на груповому етапі. Однак, цього разу польські волейболісти зробили роботу над помилками та чудово провели вирішальний матч, де здобули “суху” перемогу.

Beach Pro Tour-2022. Груповий раунд. Група С

Popov/Reznik (UKR) – Kanellos\Mandilaris A. (GRE) – 2-0 (21-19, 21-19)

Popov/Reznik (UKR) – Szalankiewicz/Florczyk (POL) – 2-1 (17-21, 21-16, 15-9)

Popov/Reznik (UKR) – Lewandowski\Zdybek (POL) – 2-1 (16-21, 23-21, 16-14)

Півфінали

Popov/Reznik (UKR) – Juchnevic\Vasijev (LTU) – 2-1 (16-21, 21-15, 15-13)

Фінал

Popov/Reznik (UKR) – Szalankiewicz/Florczyk (POL) – 0-2 (13-21, 18-21)

Сергій Попов та Едуард Рєзнік також завоювали срібні нагороди турніру в Польщі. Вітаємо українських спортсменів!

serhiy popov

Дуету Денисенко\Ємельянчик пощастило трохи менше. Їх суперники з Латвії та Польщі цього разу виявилися сильнішими. Денис та Владислав, у підсумку, завершили участь у турнірі на 13-му місці.