Команда з міста Городок вийшла у чвертьфінал єврокубка.

Сьогодні, 8 грудня, у СК "Епіцентр" відбулися матчі 1\8 фіналу Кубка Виклику.

Як ми вже повідомляли, ЄКВ дещо змінила формат проведення матчів плей-офф. У зв’язку з пандемією коронавірусу було прийнято рішення зібрати чотири команди в одному місті і за два дні провести матчі 1\8 фіналу та чвертьфіналу.

Таким чином, у Городку у першому матчі 1\8 фіналу зустрілися чеська команда "Прага", у якій вже другий сезон поспіль виступає український зв’язуючий Іван Плясецький, та португальський "Спортинг". Команда нашого співвітчизника виборола путівку до чвертьфіналу у чотирьох сетах.

Кубок Виклику 2020-2021. 1\8 фіналу

8 грудня, вівторок

Спортинг (Португалія) – Прага (Чехія)

1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 15:25)

Нагадаємо, що суперник "Епіцентр-Подоляни" у 1\16 фіналу сербський "Партизан" знявся з турніру через наявність у гравців позитивних тестів на коронавірус. І таким чином, підопічні Юрія Мельничука достроково вийшли до 1\8 фіналу.

Городяни у своєму дебютному єврокубковому матчі перемогли волейболістів з Естонії з рахунком 3:2 та вийшли у чвертьфінал Кубка Виклику, який відбудеться завтра, 9 грудня о 18:00.

Епіцентр-Подоляни (Україна) – Сааремаа (Естонія)

3:2 (25:20, 20:25, 25:22, 23:25, 15:13)

Статистика матчу

Найрезультативнішими у складі української команди були догравальник Володимир Сидоренко та діагональний Юрій Томин. Нападники набрали по 18 очок.

Суперником українських спортсменів в 1\4 фіналу стане, як ми вище зазначали, чеський клуб "Прага" (VK Lvi Praha).