Відбулися матчі першого раунду плей-оф чоловічого розіграшу Ліги чемпіонів-2024.

Нагадаємо, що після групового етапу переможці п'яти груп безпосередньо вийшли до чвертьфіналу. Другі команди та одна найкраща команда з третього проведуть додатковий раунд плей-оф. У разі рівності перемог та очок за сумою двох матчів, переможці протистоянь визначаться у “золотому сеті”.

cl

Чинний переможець турніру “Закса” на своєму майданчику здобула вольову перемогу над турецьким “Халкбанком”. На тай-брейку діагональний Лукаш Качмарек забив чотири із шести м'ячів, а догравальний Бартош Бєднож зробив два ейси. Вони набрали по чотири очки у вкороченому сеті. У турецької команди стільки ж на рахунку Ервіна Нгапета, а ось лідер команди Німір Абдель-Азіз у п'ятому сеті набрав лише два очки.

“Берлін” вдома обіграв французький “Тур” (3:1), а іспанський клуб “Гуагуас” “всуху” здолав чеську “Прагу”.