Волейболісти збірної Сербії в Парижі в півфіналі чемпіонату Європи з рахунком 3:2 здолали Францію.

В скороченому сеті балканці на подачах Неманьї Петрича відразу пішли у відрив – 5:0. Урош Ковачевич закрив блоком Стефана Буайє, а Марко Подрашчанін – Ервіна Нгапета. Лідери французької команди ніяк не могли пробитися через блок і захист суперника, тому різниці не скорочувалася. Нгапет за п'ятий сет реалізував 2 з 7 атак, Буайе - 2/6. Більше очок в атаці ніхто не набрав.

Героем тай-брейка став діагональний сербів Олександр Атанасьевіч. Він забив всі п'ять м'ячів в атаці і один раз відзначився на блоці. В результаті Атанасьевіч набрав 27 очок, реалізувавши 24 з 38 атак (63%). Він завершив матч з показником корисності +14 і набрав 10 брейкових очок.

Такий же показник виграних / програних м'ячів у Нгапета. Крім того, він став кращим в матчі за набраними очками (29), брейковий очками (17) і ейсам (4). При цьому в атаці догравальника реалізував 24 з 46 атак (52%).

Команда Слободана Ковача в перших раундах плей-офф перемогла Чехію (3:0) і України (3:2), а 29 вересня в фіналі зіграє проти Словенії.

Серби звийшли у фіналі вперше після переможного Євро-2011. На минулому чемпіонаті Європи вони завоювали бронзові нагороди.