Волейболісти “Монци” у вирішальному п'ятому матчі півфінальної серії чемпіонату Італії в гостях обіграли “Трентіно” - 3:2.

“Трентіно” підійшли до серії проти “Монци” у статусі чинного чемпіона та переможця регулярного чемпіонату. Підопічні Фабіо Солі розпочали серію з двох впевнених перемог, проте “Монца” зуміла відігратися.

Чемпіонат Італії Півфінал. 5-й матч

Трентіно – Монца – 2:3 (18:25, 22:25, 25:23, 26:24, 15:17)

Рахунок у серії: 2–3 (3:0, 3:1, 2:3, 1:3, 2:3)

“Монца” ще ніколи не грала у фіналі італійського чемпіонату. Тепер підопічні Массімо Еккелі оскаржать чемпіонський титул із “Перуджею”, яка посіла друге місце в регулярному чемпіонаті, а під час плей-оф вибила з боротьби “Верону” (3–0) та “Мілан” (3–1).

“Монца” посіла лише 5-е місце в регулярному чемпіонаті, а в чвертьфіналі пройшла “Чивітанову” (3-2).

Фінальна серія стартує на майданчику “Перуджі”. Команди зіграють до трьох перемог, змінюючись майданчиками після кожного матчу. Дати перших трьох матчів – 18, 21 та 25 квітня.

Цікаво, що український догравальний “Перуджі” Олег Плотницький зіграє у фіналі проти своє екс-команди “Монци”.

“Трентіно” та “Мілан” розіграють “бронзу” та путівку до Ліги чемпіонів. Перші три матчі серії відбудуться 17, 20 та 24 квітня. Вона стартує на майданчику “Трентіно”. Зазначимо, що 5 травня “Трентіно” у фіналі Ліги чемпіонів зіграє з польським клубом “Ястшембські”.