19-20 серпня в смт Путила Чернівецької області відбувались змагання з паркового волейболу «Кубок Незалежності України».

У змаганнях брали участь 24 команди, з них: 6 команд – номінація «жінки»; 8 команд – номінація «чоловіки»; 6 команд – номінація «ветерани чоловіки 40+»; 4 команди – номінація «ветерани чоловіки 50+». Команди 4-х змагальних номінацій репрезентували регіони Чернівецької області і м. Чернівці, а також у номінації «жінки» виступала команда зі Львову.

Володарем «Кубку Незалежності України» серед жінок стала команда «Обнова Єврошоп» (Чернівці), друге місце посіла команда «Колос» (Новоселицький район), третє – команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Серед чоловічих команд володарем «Кубку Незалежності України» стала команда «Колос» (Новоселицький район), друге місце посіла команда «Ельдорадо» (Чернівці), третє – команда «Брікс» (Чернівці).

parkoviy volleyball

Серед ветеранів «40+» володарем «Кубку Незалежності України» стала команда «Путила-Лісівник» (смт Путила), на другому місці – команда «Галичина» (Чернівці), на третьому – команда ВК «Новоселиця» (Новоселиця).

У змаганнях чоловіків-ветеранів «50+»: володар «Кубку Незалежності України» – чернівецька «Галичина», далі – їх земляки з «Гравітону» та  команда «Путила».

Титул «Кращий гравець» змагань з паркового волейболу в кожній зі змагальних номінацій здобули такі волейболісти: Тетяна Ротар (команда «Колос» Новоселицький р-н), Андрій Присакар (команда «Колос» Новоселицький р-н), Михайло Юрбаш (команда «Путила-Лісівник» смт Путила), Володимир Комаров (команда «Галичина» м. Чернівці).

Змагання проходили під патронатом Путильської РДА Чернівецької області, Федерації волейболу Чернівецької області, Путильської РО ФСТ «Колос»