«Новатор» склав йому цілком гідну конкуренцію, однак хмельничанкам не вистачило досвіду та стабільності дій.

Центральне протистояння туру, безперечно, відбулося у Хмельницькому, де дебютант Суперліги сміливо кинув виклик самому чемпіону. І хоча в підсумку «Хімік» узяв своє, хмельницькі волейболістки завидною жагою боротьби однозначно заслужили на схвальні компліменти.

«НОВАТОР» - «ХІМІК»

0:3 (20:25, 21:25, 12:25)

0:3 (14:25, 21:25, 19:25) 

Як повідомляє ye.ua, у Хмельницькому дуже сподівалися, що «Новатор» зможе стати тією командою, яка зупинить фантастичну серію перемог южненок. Щоправда, в таку разі це було б і диво, і сенсація одночасно. Адже хмельничанки, хоч і перебувають у лідируючій групі Суперліги, все ж таки ще не мають достатнього досвіду виступів у найвищому дивізіоні країни. І схоже, саме досвід у цих матчах і став вирішальним.

У першому сеті стартового матчу господарки майданчику, здавалося, і справді можуть стати авторками сенсації. Адже змогли піти у відрив на п’ять м’ячів. Але волейболістки «Хіміка», нічого не вигадуючи, продовжили грати в свою гру і, завдяки дисциплінованості на паркеті, не лише наздогнали «Новатор», а й виграли – 25:20. Наступна партія була чимось схожою, і «Хімік» знову взяв гору. Ну, а третій сет уже повністю залишився за гостями...

У другому ж поєдинку рівної боротьби в першому сеті не вийшло. Южненки поступово набирали залікові бали, і за рахунку 16:9 стало зрозуміло – «Хімік» виграє цю партію без проблем. Так воно і сталося.

Та в другому сеті хмельничанки «увімкнулися». Їм вдався потужний старт – 6:2, хоча потім, наче від здивування, вони почали втрачати власну перевагу – 8:8. Утім, боротьба продовжилася, і за рахунку 11:13 наставник гостей Андрій Романович був змушений взяти тайм-аут. А трохи згодом прикрої травми зазнала Катерина Фролова, яка на той момент була однією з кращих у складі «Новатора». Тож «Хімік» помітно додав і одразу скористався певною моральною пригніченістю господарок майданчику, зумівши вирвати важку для себе партію.

Третій сет знову видався бойовим та цікавим. Наставник «Новатора» Олексій Колісецький, бажаючи підтримати бойовий запал своїх підопічних, вигукнув до молодих Катерини Ткаченко і Валерії Нудьги (12 грудня їй виповниться лише 16 років!): «Давайте, проявіть себе, ви ж проти чемпіонок граєте!» І ті не підвели, набравши в підсумку, відповідно 9 та 8 очок. Гідно боролися й їхні партнерки. Хмельничанки вели – 12:11, однак тут суперниці вчергове на повну потужність підключили тактичний досвід. І здобули п’ять очок поспіль. Далі ж для них, як кажуть, втримати перевагу було справою техніки...  

Таким чином, «Хімік» продовжив успішну ходу до 100-матчевого безпрограшного ювілею на внутрішній арені, але й «Новатор» показав спроможність гідно протистояти навіть такому маститому опоненту.

«БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ»

3:0 (25:22, 25:20, 25:20)

3:0 (25:17, 26:24, 25:16)

Незважаючи на нібито впевнений успіх у двох матчах, насправді боротьба на майданчику вийшла дуже цікавою. Тернополянкам вдавалося видавати досить продуктивні відрізки, коли Оленксандра Міленко та її партнерки створювали суперницям досить серйозні проблеми. Однак «Білозгар-Університет» таки брав своє, так би мовити, колективізмом. Діана Франкевич, Тетяна Машковська, Олена Расточило, Валерія Якушева, Vарія Лозинська та Ганна Лизанець спільними зусиллями торували шлях до перемог більш успішно.

Щоправда, у другому сеті повторного матчу на допомогу Міленко продуктивно прийшли Валерія Ігнатова та Людмила Борознова, і «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» повела – 9:3. Далі було – 15:9, 20:14 і, нарешті, 23:19 та 24:22. Але тут справжнє диво створила Якушева, видавши три результативні блоки поспіль! І далі справу на користь вінничанок довершила Франкевич...

Отже, «Білозгар-Медуніверситет» зробив два вагомі кроки для того, щоби продовжити серйозну боротьбу за місце у провідному квартеті.

«РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ» - «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ»

0:3 (15:25, 22:25, 17:25)

0:3 (20:25, 8:25, 15:25)

Шанси «зачепити» бодай партію у рівненчанок були б тільки втому випадку, якби лучанки самі їм це дозволили. Однак діючі срібні призерки, занадто багато втративши на старті сезону, сенсаційного провалу собі не дозволили. Марина Скрипник, Людмила Осачук та Анастасія Тищенко спрямували на чужу половину майданчику справжній град точних ударів, і відвертий аутсайдер чемпіонату був змушений вчергове викинути білий прапор. Хоча, слід зауважити, моментами волейболістки «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» демонстрували досить змістовну гру. Проте, лише моментами...  

Також нагадаємо, що протистояння «ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ» відбудеться 9-10 грудня.