Наставник покинув команду після домашнього розіграшу "Фіналу чотирьох" Кубка України, де "Епіцентр-Подоляни" завоював бронзові нагороди турніру.

Зараз командою керує директор СК "Епіцентр" Валерій Парамей та помічник головного тренера Вадим Кульпа.

Нагадаємо, що "Епіцентр-Подоляни" минулого сезону став переможцем Першої ліги України і одразу перейшов до Суперліги, сплативши внесок за участь в елітному дивізіоні в розмірі 80 000 євро. Це дозволяється регламентом чемпіонату України.

У регулярному чемпіонаті команда з Городку посіла друге місце і вийшла у півфінал турніру. 26-27 березня зіграє перші матчі 1\2 фіналу проти харківської "Юракадемії".

А тиждень тому у домашньому "Фіналі чотирьох" Кубка України-2021, у боротьбі за фінал "Епіцентр-Подоляни" поступилися житомирському "Житичі-ПНУ" (1:3). А наступного дня вибороли бронзові нагороди перемігши ВК "МХП-Вінниця" (3:1).

Волейболісти з міста Городок також взяли участь у третьому за рівнем єврокубку – Кубку Виклику (Challenge Cup), де в 1\4 фіналу поступилися чеській "Празі" (0:3).