Львівські «Барком-Кажани» по-різному провели поєдинки 2-го туру ІІ етапу Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, який відбувався у Харкові.

У першому поєдинку  харківського вікенду «Кажани» несподівано поступились господарям паркету і основним конкурентам за першу сходинку групи «В» «Юракадемії» з рахунком 3:2.

«Кажани» повели в рахунку у першій партії (18:25) та вже у другому сеті саме львівські волейболісти були у ролі наздоганяючих(25:13). Так само команди обмінялись перемогами і у 3-й та 4-й партіях (20:25, 25:18) тому доля поєдинку вирішувалась на тай-брейку, де сильнішими виявились саме харківські волейболісти (15:11).

До слова у попередньому турі ІІ етапу, який відбувався у Львові,  «Кажани» впевнено перемогли «Юракадемію» з рахунком 3:0.

У другому ігровому дні суперником «Кажанів» була команда «Хімпром-СумДУ» з міста Суми. Після прикрої поразки від «Юракадемії» головний тренер львівської команди Ян Сух зумів знайти потрібні слова для свої хлопців, а ті в свою чергу віддячили наставнику потрібним результатом, в кінці матчу на табло світилися цифри 3:0.

«Кажани» з першого сету захопили ініціативу і не збавляли обертів, аж до кінця поєдинку (25:14, 25:18, 25:19).

Незважаючи на результат сьогоднішнього поєдинку між «Юракадемією» та «Хімпромом», «Кажани» вже забезпечили собі путівку у плей-оф, оскільки наздогнати львів’ян у турнірній таблиці команда з Сум вже не зможе.

Додамо, що у разі перемоги «Юракадемії» над «Хімпромом» доля першої сходинки у групі «В» вирішуватиметься в останньому турі, який відбудеться в Сумах з 15 по 17 квітня.