Сьогодні, 30 травня, в Баку стартував відбір до Чемпіонату світу-2018.

Збірна України у трьох сетах перемогла збірну Ізраїлю. Перші дві партії були трішки складними для нашої команди. Українські волейболістки весь час були у ролі наздоганяючих, але наприкінці кожного сету їм вдавалося зрівняти рахунок та у підсумку виграти іх. У третій партії суперниці остаточно здалися і українки в легкістю довели гру до логічного кінця. Перша перемога у кишені! Вітаємо!

Найрезультативнішими у матчі були нападниці збірної України - Анна Степанюк та Світлана Дорсман. На їх рахунку по 12 очок. Далі за списком діагональна Олеся Рихлюк, яка відіграла тільки одну партію, заробивши 9 очок (64%), 2 з яких на подачі.

Ізраїль – УКРАЇНА

0:3 (22:25, 20:25, 11:25)

Статистика матчу

ФОТО МАТЧУ

Завтра, 31 травня, о 16:30 українська команда зустрінуться з господарями майданчику - збірною Азербайджану.

Розклад, рахунок-онлайн та посилання на відео-трансляції відбіркового турніру чемпіонату світу-2018