Матч-центр

22.02.2019

Україна - Вища ліга - Жінки - 5 тур
17:00 Южанка-ДЮСШ №5 1:3 Орбіта-Спортінтернат
17:00 Полтавчанка 3:0 Інваспорт-Метеор
17:00 Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 1:3 ХНПУ Харків'янка
19:00 Буковинка 0:3 ХОВУФКС
19:00 ВК Полісся 3:0 СК Академія
19:00 СК Полтавська обл.-СДЮСШОР №2 0:3 Спортліцей
Україна - Кубок - Жінки - Півфінали
17:00 Орбіта 3:0 Галичанка
19:00 Хімік 3:0 Волинь-Унiверситет

23.02.2019

Україна - Вища ліга - Чоловіки - 6 тур
13:00 Інваспорт-Метеор -:- Дніпро
15:00 Новатор-2 -:- Локомотив
16:00 ДСО -:- Зміївський енергетик
17:00 Спартак -:- ВCК МХП-Вінниця-2
17:00 Колос -:- Політехнік-Одеса
18:00 Житичі -:- Бахмут
19:00 Олюртранс -:- Заваір
Україна - Вища ліга - Жінки - 5 тур
15:00 Орбіта-Спортінтернат -:- СК Академія
16:00 ХНПУ Харків'янка -:- ХОВУФКС
16:00 СК Полтавська обл.-СДЮСШОР №2 -:- Полтавчанка
17:00 Южанка-ДЮСШ №5 -:- ВК Полісся
18:00 Спортліцей -:- Інваспорт-Метеор
18:00 Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -:- Буковинка
Україна - Кубок - Жінки - Матч за третє місце
11:00 Галичанка -:- Волинь-Унiверситет
Україна - Кубок - Жінки - Фінал
13:00 Орбіта -:- Хімік
Реклама

Новини Волейболу - Сторінка 273

Матч-центр

22.02.2019

Україна - Вища ліга - Жінки - 5 тур
17:00 Южанка-ДЮСШ №5 1:3 Орбіта-Спортінтернат
17:00 Полтавчанка 3:0 Інваспорт-Метеор
17:00 Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 1:3 ХНПУ Харків'янка
19:00 Буковинка 0:3 ХОВУФКС
19:00 ВК Полісся 3:0 СК Академія
19:00 СК Полтавська обл.-СДЮСШОР №2 0:3 Спортліцей
Україна - Кубок - Жінки - Півфінали
17:00 Орбіта 3:0 Галичанка
19:00 Хімік 3:0 Волинь-Унiверситет

23.02.2019

Україна - Вища ліга - Чоловіки - 6 тур
13:00 Інваспорт-Метеор -:- Дніпро
15:00 Новатор-2 -:- Локомотив
16:00 ДСО -:- Зміївський енергетик
17:00 Спартак -:- ВCК МХП-Вінниця-2
17:00 Колос -:- Політехнік-Одеса
18:00 Житичі -:- Бахмут
19:00 Олюртранс -:- Заваір
Україна - Вища ліга - Жінки - 5 тур
15:00 Орбіта-Спортінтернат -:- СК Академія
16:00 ХНПУ Харків'янка -:- ХОВУФКС
16:00 СК Полтавська обл.-СДЮСШОР №2 -:- Полтавчанка
17:00 Южанка-ДЮСШ №5 -:- ВК Полісся
18:00 Спортліцей -:- Інваспорт-Метеор
18:00 Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -:- Буковинка
Україна - Кубок - Жінки - Матч за третє місце
11:00 Галичанка -:- Волинь-Унiверситет
Україна - Кубок - Жінки - Фінал
13:00 Орбіта -:- Хімік
Реклама
Рекомендовані
Популярні