Українська Вища Ліга Чоловіки - Сезон 2018-2019

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Житичі-ПНУ Житомир 14 38
2 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 14 33
3 ХДВУФК №1 - Локомотив Харків 14 33
4 ВК Політехнік-Одеса Одеса 14 31
5 Олюртранс Луцьк 14 29
6 Булава Львів 14 26
7 ДСО-ЗУНУ-Динамо Тернопіль 14 21
8 Колос Новоселиця 14 16
9 ВСК МХП-Вінниця Тростянець 14 16
10 ВК Дніпро Дніпро 14 17
11 Заваір Березівка 14 15
12 Бахмут-ШВСМ Бахмут 14 13
13 Метеор-Інваспорт Київ 14 12
14 Зміївський енергетик Слобожанське 14 8
15 Спартак Свалява 14 7
16 Агро-Спорт Антонівка 0 0

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/10/18 15:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Метеор-Інваспорт 3 - 1
05/10/18 16:00 ВК Дніпро ХДВУФК №1 - Локомотив 0 - 3
05/10/18 17:00 Олюртранс Колос 3 - 1
05/10/18 17:00 Заваір ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
05/10/18 18:00 Зміївський енергетик Бахмут-ШВСМ 1 - 3
05/10/18 19:00 Булава Спартак 3 - 1
05/10/18 19:00 Новатор-2-Прикордонник ВК Житичі-ПНУ 3 - 2
06/10/18 13:00 Метеор-Інваспорт ВК Житичі-ПНУ 1 - 3
06/10/18 15:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
06/10/18 16:00 Колос Спартак 3 - 1
06/10/18 16:00 ХДВУФК №1 - Локомотив Бахмут-ШВСМ 3 - 0
06/10/18 16:00 ВК Дніпро Зміївський енергетик 3 - 0
06/10/18 13:00 Заваір ВСК МХП-Вінниця 3 - 0
06/10/18 18:00 Олюртранс Булава 0 - 3
07/10/18 10:00 Зміївський енергетик ХДВУФК №1 - Локомотив 0 - 3
07/10/18 10:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
07/10/18 11:00 Спартак Олюртранс 0 - 3
07/10/18 11:00 ВК Житичі-ПНУ ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
07/10/18 12:00 Бахмут-ШВСМ ВК Дніпро 1 - 3
07/10/18 13:00 Булава Колос 3 - 1
07/10/18 13:00 Новатор-2-Прикордонник Метеор-Інваспорт 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/10/18 14:30 Спартак Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
27/10/18 19:00 Булава ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
27/10/18 17:00 ВК Дніпро Заваір 1 - 3
27/10/18 15:00 ХДВУФК №1 - Локомотив ВСК МХП-Вінниця 3 - 0
28/10/18 11:00 Зміївський енергетик ВК Політехнік-Одеса 3 - 2
27/10/18 17:00 Колос ДСО-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
27/10/18 17:00 Олюртранс Метеор-Інваспорт 3 - 1
28/10/18 12:00 Новатор-2-Прикордонник Олюртранс 3 - 0
28/10/18 14:00 ВК Житичі-ПНУ Колос 3 - 0
28/10/18 11:00 Заваір ХДВУФК №1 - Локомотив 0 - 3
28/10/18 13:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Дніпро 0 - 3
27/10/18 17:00 ВК Політехнік-Одеса Бахмут-ШВСМ 3 - 0
28/10/18 12:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Булава 3 - 0
28/10/18 10:00 Метеор-Інваспорт Спартак 3 - 2
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/12/18 18:00 Спартак ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
01/12/18 17:00 Булава Новатор-2-Прикордонник 1 - 3
01/12/18 14:00 ВК Дніпро ВК Політехнік-Одеса 0 - 3
01/12/18 16:00 Зміївський енергетик Заваір 0 - 3
01/12/18 18:00 Бахмут-ШВСМ ВСК МХП-Вінниця 1 - 3
01/12/18 20:00 Олюртранс ДСО-ЗУНУ-Динамо 2 - 3
01/12/18 15:00 Колос Метеор-Інваспорт 3 - 2
02/12/18 11:00 ВК Житичі-ПНУ Олюртранс 3 - 1
02/12/18 13:00 Новатор-2-Прикордонник Колос 3 - 1
02/12/18 11:00 ВК Політехнік-Одеса ХДВУФК №1 - Локомотив 1 - 3
02/12/18 12:00 Заваір Бахмут-ШВСМ 3 - 0
02/12/18 14:00 ВСК МХП-Вінниця Зміївський енергетик 3 - 0
02/12/18 09:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Спартак 3 - 0
02/12/18 11:00 Метеор-Інваспорт Булава 2 - 3
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/12/18 19:00 Олюртранс ХДВУФК №1 - Локомотив 3 - 1
22/12/18 17:00 Спартак ВК Дніпро 1 - 3
22/12/18 17:00 Колос Бахмут-ШВСМ 1 - 3
22/12/18 19:00 Булава Зміївський енергетик 3 - 1
22/12/18 17:30 Новатор-2-Прикордонник Заваір 3 - 1
22/12/18 16:00 ВК Житичі-ПНУ ВК Політехнік-Одеса 3 - 1
22/12/18 19:30 Метеор-Інваспорт ВСК МХП-Вінниця 0 - 3
23/12/18 10:00 ХДВУФК №1 - Локомотив Спартак 3 - 0
23/12/18 12:00 ВК Дніпро Олюртранс 0 - 3
23/12/18 11:00 Бахмут-ШВСМ Булава 3 - 1
23/12/18 13:00 Зміївський енергетик Колос 1 - 3
23/12/18 10:00 ВСК МХП-Вінниця Новатор-2-Прикордонник 1 - 3
23/12/18 11:00 ВК Політехнік-Одеса ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
23/12/18 12:00 Заваір Метеор-Інваспорт 1 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
19/01/19 19:00 Олюртранс Бахмут-ШВСМ 3 - 1
19/01/19 17:00 Спартак Зміївський енергетик 3 - 1
19/01/19 20:00 Колос ХДВУФК №1 - Локомотив 1 - 3
19/01/19 18:00 Булава ВК Дніпро 3 - 1
19/01/19 14:00 Новатор-2-Прикордонник ВК Політехнік-Одеса 3 - 2
19/01/19 16:00 ВК Житичі-ПНУ Заваір 3 - 1
19/01/19 18:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВСК МХП-Вінниця 2 - 3
20/01/19 10:00 Бахмут-ШВСМ Спартак 2 - 3
20/01/19 12:00 Зміївський енергетик Олюртранс 0 - 3
20/01/19 13:00 ХДВУФК №1 - Локомотив Булава 0 - 3
20/01/19 11:00 ВК Дніпро Колос 1 - 3
20/01/19 14:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Житичі-ПНУ 3 - 2
20/01/19 12:00 Заваір ДСО-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
20/01/19 11:00 ВК Політехнік-Одеса Метеор-Інваспорт 3 - 0
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
23/02/19 19:00 Олюртранс Заваір 3 - 1
23/02/19 17:00 Спартак ВСК МХП-Вінниця 0 - 3
23/02/19 17:00 Колос ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
23/02/19 15:00 Новатор-2-Прикордонник ХДВУФК №1 - Локомотив 1 - 3
23/02/19 18:00 ВК Житичі-ПНУ Бахмут-ШВСМ 3 - 0
23/02/19 16:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Зміївський енергетик 1 - 3
23/02/19 13:00 Метеор-Інваспорт ВК Дніпро 3 - 2
24/02/19 12:00 Заваір Спартак 3 - 2
24/02/19 10:00 ВСК МХП-Вінниця Олюртранс 0 - 3
24/02/19 11:00 ВК Політехнік-Одеса Булава 3 - 1
24/02/19 11:00 ВК Дніпро Новатор-2-Прикордонник 2 - 3
24/02/19 10:00 Зміївський енергетик ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
24/02/19 12:00 Бахмут-ШВСМ ДСО-ЗУНУ-Динамо 1 - 3
24/02/19 13:00 ХДВУФК №1 - Локомотив Метеор-Інваспорт 3 - 0
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
16/03/19 13:00 Олюртранс ВК Політехнік-Одеса 2 - 3
16/03/19 16:00 Колос Заваір 3 - 2
16/03/19 18:00 Булава ВСК МХП-Вінниця 3 - 1
16/03/19 14:00 Новатор-2-Прикордонник Бахмут-ШВСМ 3 - 0
16/03/19 13:00 ВК Житичі-ПНУ ХДВУФК №1 - Локомотив 3 - 0
16/03/19 15:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВК Дніпро 1 - 3
16/03/19 16:00 Метеор-Інваспорт Зміївський енергетик 3 - 1
17/03/19 12:00 ВК Політехнік-Одеса Спартак 3 - 0
17/03/19 13:00 Заваір Булава 0 - 3
17/03/19 11:00 ВСК МХП-Вінниця Колос 0 - 3
17/03/19 12:00 Зміївський енергетик Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
17/03/19 13:30 ВК Дніпро ВК Житичі-ПНУ 1 - 3
17/03/19 11:30 ХДВУФК №1 - Локомотив ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
17/03/19 10:00 Бахмут-ШВСМ Метеор-Інваспорт 3 - 1

Фінал чотирьох

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Житичі-ПНУ Житомир 6 21
2 ХДВУФК №1 - Локомотив Харків 6 13
3 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 6 8
4 ВК Політехнік-Одеса Одеса 6 -6

Хмельницький
Дата Час Команда А Команда Б Результат
29/03/19 17:00 ВК Житичі-ПНУ ВК Політехнік-Одеса 3 - 0
29/03/19 18:00 Новатор-2-Прикордонник ХДВУФК №1 - Локомотив 0 - 3
30/03/19 12:00 ВК Політехнік-Одеса ХДВУФК №1 - Локомотив 0 - 3
30/03/19 13:00 ВК Житичі-ПНУ Новатор-2-Прикордонник 3 - 0
31/03/19 10:00 Новатор-2-Прикордонник ВК Політехнік-Одеса 3 - 0
31/03/19 12:00 ХДВУФК №1 - Локомотив ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
Житомир
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/04/19 17:15 ХДВУФК №1 - Локомотив Новатор-2-Прикордонник 3 - 1
12/04/19 19:15 ВК Житичі-ПНУ ВК Політехнік-Одеса 3 - 0
13/04/19 14:00 ВК Політехнік-Одеса Новатор-2-Прикордонник 0 - 3
13/04/19 16:00 ВК Житичі-ПНУ ХДВУФК №1 - Локомотив 3 - 0
14/04/19 11:15 Новатор-2-Прикордонник ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
14/04/19 13:15 ХДВУФК №1 - Локомотив ВК Політехнік-Одеса 3 - 0