Українська Вища Ліга Жінки - Сезон 2020-2021

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 Білозгар-Медуніверситет Вінниця 0 0
2 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Харків 0 0
3 Метеор-Інваспорт Київ 0 0
4 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Львів 0 0
5 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ Чернівці 0 0
6 Київська область-Спортліцей Біла Церква 0 0
7 ВК ПНУ-Університет Івано-Франківськ 0 0
8 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Миколаїв 0 0
9 Орбіта-Спортінтернат Запоріжжя 0 0
10 Легенда-WNET Київ 0 0
11 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Харків 0 0
12 МСК Дніпро Черкаси 0 0
13 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Рівне 0 0
14 ВК Полісся-2 Житомир 0 0
15 СК Прометей-2-ДДТУ Кам'янське 0 0
16 Фогтланд Кирнички 0 0

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/10/20 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Орбіта-Спортінтернат -
02/10/20 00:00 Фогтланд СК Прометей-2-ДДТУ -
03/10/20 00:00 Орбіта-Спортінтернат СК Прометей-2-ДДТУ -
03/10/20 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Фогтланд -
04/10/20 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
04/10/20 00:00 Фогтланд Орбіта-Спортінтернат -
02/10/20 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф ВК ПНУ-Університет -
02/10/20 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
03/10/20 00:00 ВК ПНУ-Університет ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
03/10/20 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
04/10/20 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
04/10/20 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР ВК ПНУ-Університет -
02/10/20 00:00 Білозгар-Медуніверситет МСК Дніпро -
02/10/20 00:00 ВК Полісся-2 Київська область-Спортліцей -
03/10/20 00:00 МСК Дніпро Київська область-Спортліцей -
03/10/20 00:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полісся-2 -
04/10/20 00:00 Київська область-Спортліцей Білозгар-Медуніверситет -
04/10/20 00:00 ВК Полісся-2 МСК Дніпро -
02/10/20 00:00 Легенда-WNET Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
02/10/20 00:00 Метеор-Інваспорт Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
03/10/20 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
03/10/20 00:00 Легенда-WNET Метеор-Інваспорт -
04/10/20 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Легенда-WNET -
04/10/20 00:00 Метеор-Інваспорт Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/10/20 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ВК ПНУ-Університет -
24/10/20 00:00 Фогтланд ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
25/10/20 00:00 ВК ПНУ-Університет Фогтланд -
25/10/20 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
24/10/20 00:00 Орбіта-Спортінтернат Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
24/10/20 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
25/10/20 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР СК Прометей-2-ДДТУ -
25/10/20 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Орбіта-Спортінтернат -
24/10/20 00:00 Білозгар-Медуніверситет Легенда-WNET -
24/10/20 00:00 ВК Полісся-2 Метеор-Інваспорт -
25/10/20 00:00 Легенда-WNET ВК Полісся-2 -
25/10/20 00:00 Метеор-Інваспорт Білозгар-Медуніверситет -
24/10/20 00:00 Київська область-Спортліцей Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
24/10/20 00:00 МСК Дніпро Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
25/10/20 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 МСК Дніпро -
25/10/20 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Київська область-Спортліцей -
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
14/11/20 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
14/11/20 00:00 Фогтланд ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
15/11/20 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Фогтланд -
15/11/20 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
14/11/20 00:00 Орбіта-Спортінтернат ВК ПНУ-Університет -
14/11/20 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
15/11/20 00:00 ВК ПНУ-Університет СК Прометей-2-ДДТУ -
15/11/20 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ Орбіта-Спортінтернат -
14/11/20 00:00 Білозгар-Медуніверситет Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
14/11/20 00:00 ВК Полісся-2 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
15/11/20 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 ВК Полісся-2 -
15/11/20 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Білозгар-Медуніверситет -
14/11/20 00:00 Київська область-Спортліцей Легенда-WNET -
14/11/20 00:00 МСК Дніпро Метеор-Інваспорт -
15/11/20 00:00 Легенда-WNET МСК Дніпро -
15/11/20 00:00 Метеор-Інваспорт Київська область-Спортліцей -
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/12/20 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ВК Полісся-2 -
26/12/20 00:00 Фогтланд Білозгар-Медуніверситет -
27/12/20 00:00 ВК Полісся-2 Фогтланд -
27/12/20 00:00 Білозгар-Медуніверситет Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
26/12/20 00:00 Орбіта-Спортінтернат МСК Дніпро -
26/12/20 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Київська область-Спортліцей -
27/12/20 00:00 МСК Дніпро СК Прометей-2-ДДТУ -
27/12/20 00:00 Київська область-Спортліцей Орбіта-Спортінтернат -
26/12/20 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ Легенда-WNET -
26/12/20 00:00 Київська область-Спортліцей Метеор-Інваспорт -
27/12/20 00:00 Легенда-WNET ВК ПНУ-Університет -
27/12/20 00:00 Метеор-Інваспорт ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
26/12/20 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
26/12/20 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
27/12/20 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
27/12/20 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
16/01/21 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК МСК Дніпро -
16/01/21 00:00 Фогтланд Київська область-Спортліцей -
17/01/21 00:00 МСК Дніпро Фогтланд -
17/01/21 00:00 Київська область-Спортліцей Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
16/01/21 00:00 Орбіта-Спортінтернат ВК Полісся-2 -
16/01/21 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Білозгар-Медуніверситет -
17/01/21 00:00 ВК Полісся-2 СК Прометей-2-ДДТУ -
17/01/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет Орбіта-Спортінтернат -
16/01/21 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
16/01/21 00:00 ВК ПНУ-Університет Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
17/01/21 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 ВК ПНУ-Університет -
17/01/21 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
16/01/21 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Легенда-WNET -
16/01/21 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Метеор-Інваспорт -
17/01/21 00:00 Легенда-WNET ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
17/01/21 00:00 Метеор-Інваспорт Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/02/21 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Легенда-WNET -
20/02/21 00:00 Фогтланд Метеор-Інваспорт -
21/02/21 00:00 Легенда-WNET Фогтланд -
21/02/21 00:00 Метеор-Інваспорт Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
20/02/21 00:00 Орбіта-Спортінтернат Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
20/02/21 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
21/02/21 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 СК Прометей-2-ДДТУ -
21/02/21 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Орбіта-Спортінтернат -
20/02/21 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ ВК Полісся-2 -
20/02/21 00:00 ВК ПНУ-Університет Білозгар-Медуніверситет -
21/02/21 00:00 ВК Полісся-2 ВК ПНУ-Університет -
21/02/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
20/02/21 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф МСК Дніпро -
20/02/21 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Київська область-Спортліцей -
21/02/21 00:00 МСК Дніпро Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
21/02/21 00:00 Київська область-Спортліцей ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/03/21 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
06/03/21 00:00 Фогтланд Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
07/03/21 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Фогтланд -
07/03/21 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
06/03/21 00:00 Орбіта-Спортінтернат Легенда-WNET -
06/03/21 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Метеор-Інваспорт -
07/03/21 00:00 Легенда-WNET СК Прометей-2-ДДТУ -
07/03/21 00:00 Метеор-Інваспорт Орбіта-Спортінтернат -
06/03/21 00:00 ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ МСК Дніпро -
06/03/21 00:00 ВК ПНУ-Університет Київська область-Спортліцей -
07/03/21 00:00 МСК Дніпро ВК ПНУ-Університет -
07/03/21 00:00 Київська область-Спортліцей ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ -
06/03/21 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф ВК Полісся-2 -
06/03/21 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Білозгар-Медуніверситет -
07/03/21 00:00 ВК Полісся-2 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
07/03/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -