Українська Вища Ліга Жінки - Сезон 2020-2021

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 Білозгар-Медуніверситет Вінниця 9 27
2 ВК Полісся-2 Житомир 9 24
3 Фогтланд Кирнички 9 19
4 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Львів 9 18
5 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Чернівці 9 18
6 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Рівне 9 17
7 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Миколаїв 9 15
8 Київська область-Спортліцей Біла Церква 9 14
9 МСК Дніпро Черкаси 9 12
10 ВК ПНУ-Університет Івано-Франківськ 9 11
11 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Харків 9 11
12 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Харків 9 11
13 Метеор-Інваспорт Київ 9 10
14 Орбіта-Спортінтернат Запоріжжя 9 5
15 НУФВСУ Київ 9 2
16 СК Прометей-2-ДДТУ Кам'янське 9 2

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/10/20 19:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Орбіта-Спортінтернат 2 - 3
02/10/20 16:00 Фогтланд СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 0
03/10/20 14:00 Орбіта-Спортінтернат СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 2
03/10/20 17:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Фогтланд 0 - 3
04/10/20 11:00 СК Прометей-2-ДДТУ Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК 2 - 3
04/10/20 14:00 Фогтланд Орбіта-Спортінтернат 3 - 0
02/10/20 16:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф ВК ПНУ-Університет 3 - 0
02/10/20 19:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР ВК Буковинка-ДЮСШ №4 3 - 1
03/10/20 15:00 ВК ПНУ-Університет ВК Буковинка-ДЮСШ №4 1 - 3
03/10/20 18:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 2 - 3
04/10/20 10:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 2 - 3
04/10/20 13:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР ВК ПНУ-Університет 3 - 0
02/10/20 16:00 Білозгар-Медуніверситет МСК Дніпро 3 - 0
02/10/20 19:00 ВК Полісся-2 Київська область-Спортліцей 3 - 0
03/10/20 15:00 МСК Дніпро Київська область-Спортліцей 3 - 0
03/10/20 12:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полісся-2 3 - 1
04/10/20 13:00 Київська область-Спортліцей Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
04/10/20 10:00 ВК Полісся-2 МСК Дніпро 3 - 0
09/10/20 16:30 НУФВСУ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 0 - 3
09/10/20 19:30 Метеор-Інваспорт Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 0
10/10/20 14:30 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 2
10/10/20 17:30 НУФВСУ Метеор-Інваспорт 3 - 2
11/10/20 11:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 НУФВСУ 3 - 1
11/10/20 14:00 Метеор-Інваспорт Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/10/20 14:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ВК ПНУ-Університет 3 - 1
24/10/20 17:00 Фогтланд ВК Буковинка-ДЮСШ №4 2 - 3
25/10/20 10:00 ВК ПНУ-Університет Фогтланд 0 - 3
25/10/20 13:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК 1 - 3
24/10/20 19:00 Орбіта-Спортінтернат Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 0 - 3
24/10/20 16:00 СК Прометей-2-ДДТУ ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 1 - 3
25/10/20 13:30 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 1
25/10/20 10:30 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Орбіта-Спортінтернат 3 - 0
24/10/20 16:00 Білозгар-Медуніверситет НУФВСУ 3 - 0
24/10/20 19:00 ВК Полісся-2 Метеор-Інваспорт 3 - 0
25/10/20 13:00 ВК Полісся-2 НУФВСУ 3 - 0
25/10/20 10:00 Метеор-Інваспорт Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
31/10/20 13:00 Київська область-Спортліцей Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 2
31/10/20 16:00 МСК Дніпро Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 0 - 3
01/11/20 13:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 МСК Дніпро 3 - 1
01/11/20 10:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Київська область-Спортліцей 3 - 1
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
14/11/20 13:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 3 - 0
14/11/20 16:00 Фогтланд ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 3 - 1
15/11/20 13:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Фогтланд 1 - 3
15/11/20 10:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК 0 - 3
14/11/20 15:00 Орбіта-Спортінтернат ВК ПНУ-Університет 0 - 3
14/11/20 12:00 СК Прометей-2-ДДТУ ВК Буковинка-ДЮСШ №4 1 - 3
15/11/20 10:00 ВК ПНУ-Університет СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 1
15/11/20 13:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Орбіта-Спортінтернат 3 - 0
12/11/20 16:00 Білозгар-Медуніверситет Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 0
12/11/20 19:00 ВК Полісся-2 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 3 - 0
13/11/20 10:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 ВК Полісся-2 0 - 3
13/11/20 13:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
19/11/20 19:00 Київська область-Спортліцей НУФВСУ 3 - 1
19/11/20 16:00 МСК Дніпро Метеор-Інваспорт 2 - 3
20/11/20 10:00 НУФВСУ МСК Дніпро 0 - 3
20/11/20 13:00 Метеор-Інваспорт Київська область-Спортліцей 0 - 3
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/12/20 19:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ВК Полісся-2 0 - 3
04/12/20 16:00 Фогтланд Білозгар-Медуніверситет 0 - 3
05/12/20 10:00 ВК Полісся-2 Фогтланд 3 - 0
05/12/20 13:00 Білозгар-Медуніверситет Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК 3 - 0
10/12/20 19:00 Орбіта-Спортінтернат МСК Дніпро 2 - 3
10/12/20 16:00 СК Прометей-2-ДДТУ Київська область-Спортліцей 0 - 3
11/12/20 14:00 МСК Дніпро СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 0
11/12/20 11:00 Київська область-Спортліцей Орбіта-Спортінтернат 3 - 1
17/12/20 16:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 НУФВСУ 3 - 0
17/12/20 19:00 ВК ПНУ-Університет Метеор-Інваспорт 3 - 2
18/12/20 11:00 НУФВСУ ВК ПНУ-Університет 1 - 3
18/12/20 14:00 Метеор-Інваспорт ВК Буковинка-ДЮСШ №4 1 - 3
10/12/20 16:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 1
10/12/20 19:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 3 - 0
11/12/20 15:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 0 - 3
11/12/20 12:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 3 - 1
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
30/01/21 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК МСК Дніпро -
30/01/21 00:00 Фогтланд Київська область-Спортліцей -
31/01/21 00:00 МСК Дніпро Фогтланд -
31/01/21 00:00 Київська область-Спортліцей Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
30/01/21 00:00 Орбіта-Спортінтернат ВК Полісся-2 -
30/01/21 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Білозгар-Медуніверситет -
31/01/21 00:00 ВК Полісся-2 СК Прометей-2-ДДТУ -
31/01/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет Орбіта-Спортінтернат -
30/01/21 00:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
30/01/21 00:00 ВК ПНУ-Університет Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
31/01/21 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 ВК ПНУ-Університет -
31/01/21 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР ВК Буковинка-ДЮСШ №4 -
30/01/21 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф НУФВСУ -
30/01/21 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Метеор-Інваспорт -
31/01/21 00:00 НУФВСУ Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
31/01/21 00:00 Метеор-Інваспорт ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/02/21 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК НУФВСУ -
20/02/21 00:00 Фогтланд Метеор-Інваспорт -
21/02/21 00:00 НУФВСУ Фогтланд -
21/02/21 00:00 Метеор-Інваспорт Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
20/02/21 00:00 Орбіта-Спортінтернат Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
20/02/21 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
21/02/21 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 СК Прометей-2-ДДТУ -
21/02/21 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Орбіта-Спортінтернат -
20/02/21 00:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 ВК Полісся-2 -
20/02/21 00:00 ВК ПНУ-Університет Білозгар-Медуніверситет -
21/02/21 00:00 ВК Полісся-2 ВК ПНУ-Університет -
21/02/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Буковинка-ДЮСШ №4 -
20/02/21 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф МСК Дніпро -
20/02/21 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Київська область-Спортліцей -
21/02/21 00:00 МСК Дніпро Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
21/02/21 00:00 Київська область-Спортліцей ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/03/21 00:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 -
06/03/21 00:00 Фогтланд Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР -
07/03/21 00:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Фогтланд -
07/03/21 00:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК -
06/03/21 00:00 Орбіта-Спортінтернат НУФВСУ -
06/03/21 00:00 СК Прометей-2-ДДТУ Метеор-Інваспорт -
07/03/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет НУФВСУ -
07/03/21 00:00 Метеор-Інваспорт Орбіта-Спортінтернат -
06/03/21 00:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 МСК Дніпро -
06/03/21 00:00 ВК ПНУ-Університет Київська область-Спортліцей -
07/03/21 00:00 МСК Дніпро ВК ПНУ-Університет -
07/03/21 00:00 Київська область-Спортліцей ВК Буковинка-ДЮСШ №4 -
06/03/21 00:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф ВК Полісся-2 -
06/03/21 00:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Білозгар-Медуніверситет -
07/03/21 00:00 ВК Полісся-2 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР -
07/03/21 00:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф -