Українська Суперліга Чоловіки - Сезон 2022-2023

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 Епіцентр-Подоляни Городок 16 45
2 ВК Прометей Дніпро 16 42
3 ВК МХП-Вінниця Тростянець 16 25
4 ВСК Юридична академiя Харків 16 24
5 ВК Житичі-Полісся Житомир 16 24
6 ВК Решетилівка Решетилівка 16 12
7 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо Тернопіль 16 10
8 Барком-Збірна України U-18 16 10

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/09/22 16:00 ВК Прометей Барком-Збірна України U-18 3 - 0
22/09/22 19:00 ВСК Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 2 - 3
23/09/22 16:00 ВК Решетилівка Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
23/09/22 19:00 ВК Житичі-Полісся Епіцентр-Подоляни 0 - 3
24/09/22 12:00 ВК МХП-Вінниця ВК Прометей 0 - 3
24/09/22 15:00 Барком-Збірна України U-18 ВСК Юридична академiя 0 - 3
25/09/22 12:00 Епіцентр-Подоляни ВК Решетилівка 3 - 1
25/09/22 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Житичі-Полісся 1 - 3
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/10/22 16:00 Епіцентр-Подоляни Барком-Збірна України U-18 3 - 0
04/10/22 19:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК МХП-Вінниця 0 - 3
05/10/22 16:00 ВСК Юридична академiя ВК Решетилівка 3 - 2
05/10/22 19:00 ВК Прометей ВК Житичі-Полісся 3 - 0
06/10/22 16:00 Барком-Збірна України U-18 ВК МХП-Вінниця 0 - 3
06/10/22 19:00 Епіцентр-Подоляни Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
07/10/22 16:00 ВК Житичі-Полісся ВК Решетилівка 3 - 1
07/10/22 19:00 ВК Прометей ВСК Юридична академiя 3 - 1
08/10/22 12:00 ВК МХП-Вінниця Епіцентр-Подоляни 0 - 3
08/10/22 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо Барком-Збірна України U-18 2 - 3
09/10/22 12:00 ВК Решетилівка ВК Прометей 0 - 3
09/10/22 15:00 ВСК Юридична академiя ВК Житичі-Полісся 1 - 3
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/10/22 19:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Прометей 0 - 3
21/10/22 16:00 ВК Решетилівка Барком-Збірна України U-18 3 - 1
21/10/22 19:00 ВК Житичі-Полісся ВК МХП-Вінниця 3 - 2
22/10/22 12:00 ВСК Юридична академiя Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 1 - 3
23/10/22 12:00 ВК МХП-Вінниця ВК Решетилівка 3 - 1
23/10/22 15:00 Барком-Збірна України U-18 ВК Житичі-Полісся 3 - 2
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/11/22 19:00 Епіцентр-Подоляни ВСК Юридична академiя 1 - 3
03/11/22 16:00 Барком-Збірна України U-18 ВСК Юридична академiя 3 - 0
03/11/22 19:00 ВК МХП-Вінниця ВК Прометей 0 - 3
04/11/22 16:00 ВК Решетилівка Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
04/11/22 19:00 ВК Житичі-Полісся Епіцентр-Подоляни 0 - 3
05/11/22 12:00 ВК Прометей Барком-Збірна України U-18 3 - 0
05/11/22 15:00 ВСК Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 3 - 0
06/11/22 12:00 Епіцентр-Подоляни ВК Решетилівка 3 - 0
06/11/22 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Житичі-Полісся 1 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/11/22 16:00 ВСК Юридична академiя ВК Решетилівка 3 - 1
22/11/22 19:00 ВК Прометей ВК Житичі-Полісся 3 - 0
23/11/22 16:00 Епіцентр-Подоляни Барком-Збірна України U-18 3 - 1
23/11/22 19:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК МХП-Вінниця 1 - 3
24/11/22 16:00 ВК Житичі-Полісся ВК Решетилівка 3 - 1
24/11/22 19:00 ВК Прометей ВСК Юридична академiя 3 - 0
25/11/22 16:00 Барком-Збірна України U-18 ВК МХП-Вінниця 0 - 3
25/11/22 19:00 Епіцентр-Подоляни Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
26/11/22 12:00 ВК Решетилівка ВК Прометей 0 - 3
26/11/22 15:00 ВСК Юридична академiя ВК Житичі-Полісся 3 - 1
27/11/22 12:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо Барком-Збірна України U-18 3 - 2
27/11/22 15:00 ВК МХП-Вінниця Епіцентр-Подоляни 0 - 3
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
07/12/22 19:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 0 - 3
08/12/22 16:00 ВК Решетилівка Барком-Збірна України U-18 3 - 2
08/12/22 19:00 ВК Житичі-Полісся ВК МХП-Вінниця 2 - 3
09/12/22 16:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Прометей 0 - 3
09/12/22 19:00 Епіцентр-Подоляни ВСК Юридична академiя 3 - 0
10/12/22 12:00 ВК МХП-Вінниця ВК Решетилівка 3 - 1
10/12/22 15:00 Барком-Збірна України U-18 ВК Житичі-Полісся 0 - 3
11/12/22 12:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 1 - 3
11/12/22 15:00 ВСК Юридична академiя Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 1
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
18/01/23 16:00 ВК Прометей Барком-Збірна України U-18 3 - 0
18/01/23 19:00 ВСК Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 2 - 3
19/01/23 16:00 ВК Решетилівка Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
19/01/23 19:00 ВК Житичі-Полісся Епіцентр-Подоляни 1 - 3
20/01/23 16:00 Барком-Збірна України U-18 ВСК Юридична академiя 2 - 3
20/01/23 19:00 ВК МХП-Вінниця ВК Прометей 0 - 3
21/01/23 12:00 Епіцентр-Подоляни ВК Решетилівка 3 - 1
21/01/23 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Житичі-Полісся 2 - 3
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
31/01/23 18:00 ВСК Юридична академiя ВК Решетилівка -
9 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат