Українська Суперліга Чоловіки - Сезон 2023-2024

Плей-оф

Фінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/04/24 18:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 3 - 0
07/04/24 14:00 Епіцентр-Подоляни ВК Прометей 2 - 3
12/04/24 19:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 2 - 3
14/04/24 16:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 3 - 2
Матч за третє місце
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/04/24 18:00 ВСК Юридична академiя ВК Житичі-Полісся 0 - 3
11/04/24 19:00 ВСК Юридична академiя ВК Житичі-Полісся 0 - 3
06/04/24 14:00 ВК Житичі-Полісся ВСК Юридична академiя 3 - 1

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Прометей Дніпро 16 47
2 ВК Житичі-Полісся Житомир 16 41
3 Епіцентр-Подоляни Городок 16 37
4 ВСК Юридична академiя Харків 16 23
5 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо Тернопіль 16 16
6 ВК Решетилівка-Барком-Кажани 16 16
7 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос Вінниця 16 16
8 ВСК Буковина Чернівці 16 15
9 Буревісник-ШВСМ Чернігів 16 5

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/10/23 16:00 ВК Прометей ВК Решетилівка-Барком-Кажани 3 - 0
20/10/23 19:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос ВСК Буковина 3 - 1
21/10/23 12:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
21/10/23 15:00 ВСК Буковина ВСК Юридична академiя 3 - 2
22/10/23 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Прометей 1 - 3
22/10/23 15:00 ВСК Юридична академiя ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 3 - 0
10/11/23 19:00 Епіцентр-Подоляни ВК Житичі-Полісся 2 - 3
11/11/23 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо Епіцентр-Подоляни 1 - 3
12/11/23 12:00 ВК Житичі-Полісся Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/11/23 14:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 3 - 2
17/11/23 17:00 Епіцентр-Подоляни ВСК Буковина 3 - 0
17/11/23 20:00 ВК Житичі-Полісся ВСК Юридична академiя 3 - 1
18/11/23 12:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос ВК Прометей 0 - 3
18/11/23 15:00 ВСК Буковина ВК Решетилівка-Барком-Кажани 3 - 1
18/11/23 18:00 ВСК Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 1
19/11/23 12:00 ВК Прометей Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
19/11/23 15:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани Епіцентр-Подоляни 1 - 3
19/11/23 18:00 Буревісник-ШВСМ ВК Житичі-Полісся 0 - 3
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/12/23 19:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос ВК Решетилівка-Барком-Кажани 1 - 3
01/12/23 16:00 ВСК Буковина Буревісник-ШВСМ 3 - 2
07/12/23 19:00 ВСК Юридична академiя ВК Прометей 0 - 3
02/12/23 15:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани ВК Житичі-Полісся 0 - 3
02/12/23 12:00 Буревісник-ШВСМ Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
04/12/23 17:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 3 - 0
03/12/23 12:00 ВК Житичі-Полісся ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 3 - 0
30/11/23 19:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВСК Буковина 3 - 1
03/12/23 15:00 Епіцентр-Подоляни ВСК Юридична академiя 3 - 0
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
15/12/23 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 1 - 3
15/12/23 19:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани ВСК Юридична академiя 0 - 3
22/01/24 19:00 ВК Прометей ВСК Буковина 3 - 1
16/12/23 12:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос Епіцентр-Подоляни 0 - 3
16/12/23 15:00 ВСК Юридична академiя Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
16/12/23 18:00 ВСК Буковина ВК Житичі-Полісся 0 - 3
17/12/23 15:00 Епіцентр-Подоляни Буревісник-ШВСМ 3 - 0
17/12/23 12:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Решетилівка-Барком-Кажани 3 - 0
06/01/24 17:00 ВК Житичі-Полісся ВК Прометей 2 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
10/11/23 16:00 ВСК Буковина ВСК Юридична академiя 3 - 2
11/11/23 12:00 ВСК Юридична академiя ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 3 - 2
12/11/23 15:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос ВСК Буковина 1 - 3
25/01/24 19:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
12/01/24 19:00 Епіцентр-Подоляни ВК Житичі-Полісся 2 - 3
08/02/24 19:00 Буревісник-ШВСМ ВК Прометей 0 - 3
13/01/24 13:30 ВК Житичі-Полісся Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
22/02/24 19:00 ВК Прометей ВК Решетилівка-Барком-Кажани 3 - 0
14/01/24 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо Епіцентр-Подоляни 0 - 3
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/01/24 14:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос ВК Прометей 0 - 3
26/01/24 17:00 ВСК Буковина ВК Решетилівка-Барком-Кажани 2 - 3
26/01/24 20:00 ВСК Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 2
25/01/24 16:00 ВК Прометей Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
27/01/24 12:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани Епіцентр-Подоляни 0 - 3
27/01/24 18:00 Буревісник-ШВСМ ВК Житичі-Полісся 1 - 3
27/01/24 15:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 1 - 3
28/01/24 15:00 Епіцентр-Подоляни ВСК Буковина 3 - 2
28/01/24 18:00 ВК Житичі-Полісся ВСК Юридична академiя 3 - 0
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/02/24 14:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани ВК Житичі-Полісся 1 - 3
09/02/24 17:00 Буревісник-ШВСМ Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
09/02/24 20:00 ВК Прометей Епіцентр-Подоляни 3 - 0
10/02/24 12:00 ВК Житичі-Полісся ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 3 - 0
10/02/24 18:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВСК Буковина 3 - 2
10/02/24 15:00 Епіцентр-Подоляни ВСК Юридична академiя 3 - 0
11/02/24 18:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос ВК Решетилівка-Барком-Кажани 3 - 2
11/02/24 12:00 ВСК Буковина Буревісник-ШВСМ 1 - 3
11/02/24 15:00 ВСК Юридична академiя ВК Прометей 0 - 3
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
23/02/24 14:00 ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос Епіцентр-Подоляни 0 - 3
23/02/24 20:00 ВСК Юридична академiя Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо 3 - 1
23/02/24 17:00 ВСК Буковина ВК Житичі-Полісся 1 - 3
25/02/24 12:00 Епіцентр-Подоляни Буревісник-ШВСМ 3 - 0
25/02/24 18:00 Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо ВК Решетилівка-Барком-Кажани 0 - 3
25/02/24 15:00 ВК Житичі-Полісся ВК Прометей 0 - 3
26/02/24 15:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос 0 - 3
26/02/24 12:00 ВК Решетилівка-Барком-Кажани ВСК Юридична академiя 2 - 3
26/02/24 18:00 ВК Прометей ВСК Буковина 3 - 1