Українська Вища Ліга Жінки - Сезон 2021-2022

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Полісся-2 Житомир 5 15
2 Академія Прометей Кам'янське 4 11
3 Аланта-2 Дніпро 5 11
4 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Харків 4 9
5 Університет-ШВСМ Чернігів 5 9
6 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Чернівці 4 8
7 СК Балта-БПК Балта 5 8
8 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Львів 5 7
9 Фогтланд Одеса 4 6
10 Регіна-2-КОСЛ Рівне 5 6
11 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5 Миколаїв 4 5
12 МСК Дніпро Черкаси 4 5
13 ВК Університет-ПНУ Івано-Франківськ 4 5
14 Київська область-Спортліцей Біла Церква 5 2
15 Орбіта-Спортінтернат Запоріжжя 5 1
16 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Харків 4 0

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
08/10/21 11:00 Орбіта-Спортінтернат Академія Прометей 0 - 3
08/10/21 13:30 Аланта-2 МСК Дніпро 3 - 1
08/10/21 16:00 Фогтланд Київська область-Спортліцей 3 - 2
08/10/21 16:30 Університет-ШВСМ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 0 - 3
08/10/21 17:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф ВК Університет-ПНУ 3 - 1
08/10/21 19:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5 СК Балта-БПК 0 - 3
08/10/21 19:30 ВК Полісся-2 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 0
08/10/21 19:30 Регіна-2-КОСЛ ВК Буковинка-ДЮСШ №4 0 - 3
09/10/21 11:00 Академія Прометей МСК Дніпро 3 - 0
09/10/21 13:30 Орбіта-Спортінтернат Аланта-2 0 - 3
09/10/21 14:30 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 0
09/10/21 16:00 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф Регіна-2-КОСЛ 3 - 2
09/10/21 16:00 Фогтланд Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5 2 - 3
09/10/21 17:30 Університет-ШВСМ ВК Полісся-2 0 - 3
09/10/21 18:30 ВК Університет-ПНУ ВК Буковинка-ДЮСШ №4 2 - 3
09/10/21 19:00 Київська область-Спортліцей СК Балта-БПК 2 - 3
10/10/21 11:00 Аланта-2 Академія Прометей 2 - 3
10/10/21 11:00 Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 Університет-ШВСМ 1 - 3
10/10/21 11:00 Регіна-2-КОСЛ ВК Університет-ПНУ 3 - 2
10/10/21 11:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5 Київська область-Спортліцей 3 - 0
10/10/21 13:30 МСК Дніпро Орбіта-Спортінтернат 3 - 2
10/10/21 13:30 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 3 - 0
10/10/21 14:00 ВК Полісся-2 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 3 - 1
10/10/21 14:00 СК Балта-БПК Фогтланд 0 - 3
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
30/10/21 14:00 Орбіта-Спортінтернат ВК Університет-ПНУ 1 - 3
30/10/21 16:00 Фогтланд Університет-ШВСМ 1 - 3
30/10/21 16:00 Академія Прометей Регіна-2-КОСЛ 3 - 0
30/10/21 16:00 СК Балта-БПК Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2 3 - 0
30/10/21 17:00 Аланта-2 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 3 - 1
30/10/21 18:30 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5 ВК Полісся-2 1 - 3
30/10/21 18:30 МСК Дніпро ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 3 - 0
30/10/21 19:00 Київська область-Спортліцей Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 0 - 3
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/11/21 14:00 Орбіта-Спортінтернат Регіна-2-КОСЛ 0 - 3
06/11/21 17:00 Аланта-2 ВК Львів'янка-ЛДУФК-Скіф 2 - 3
06/11/21 17:00 Київська область-Спортліцей ВК Полісся-2 0 - 3
06/11/21 19:30 СК Балта-БПК Університет-ШВСМ 0 - 3
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат