Кубок України з волейболу - Чоловіки - Сезон 2019-2020

I етап

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Покуття Снятин 3 9
2 ВК Нікополь Нікополь 3 9
3 Епіцентр-Подоляни Городок 3 9
4 ВК Політехнік-Одеса Одеса 3 8
5 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Харків 3 8
6 Бахмут-ШВСМ Бахмут 3 7
7 ВСК МХП-Вінниця-2 Вінниця 3 7
8 ВК Решетилівка Решетилівка 2 6
9 ДСО-ТНЕУ Тернопіль 3 6
10 Хотинські козаки Чернівці 3 6
11 СК Скадовськ Скадовськ 3 5
12 ХДВУФК №1 - Локомотив Харків 3 4
13 ШВСМ-СумДУ Суми 2 3
14 НУФВСУ Київ 3 3
15 Контіненталь Чернівці 3 3
16 Олюртранс Луцьк 3 3
17 Донбасс Покровськ 3 3
18 ДЮСШ-ДДМА Краматорськ 3 0
19 Вгору Херсон 3 0
20 Новатор-2-Прикордонник Хмельницький 3 0
21 ДЮСШ №4 - Нива 3 0
22 СК Радіус-СДЮСШОР №2 2 0
23 Збірна Вінницької області - СП-2 Вінниця 3 0
24 Покровськ Покровськ 0 0

Група А
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Бахмут-ШВСМ Донбасс 3 - 0
27/09/19 19:30 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 ДЮСШ-ДДМА 3 - 0
28/09/19 14:00 Донбасс ДЮСШ-ДДМА 3 - 1
28/09/19 16:30 Бахмут-ШВСМ КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 2 - 3
29/09/19 11:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Донбасс 3 - 0
29/09/19 13:00 ДЮСШ-ДДМА Бахмут-ШВСМ 0 - 3
Група Б
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Вгору СК Скадовськ 0 - 3
27/09/19 19:30 ВК Нікополь ХДВУФК №1 - Локомотив 3 - 1
28/09/19 14:00 ХДВУФК №1 - Локомотив СК Скадовськ 2 - 3
28/09/19 16:30 ВК Нікополь Вгору 3 - 0
29/09/19 10:00 Вгору ХДВУФК №1 - Локомотив 1 - 3
29/09/19 12:00 СК Скадовськ ВК Нікополь 0 - 3
Група В
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 19:00 ВК Решетилівка ШВСМ-СумДУ 3 - 1
28/09/19 15:00 ШВСМ-СумДУ СК Радіус-СДЮСШОР №2 3 - 0
29/09/19 12:00 ВК Решетилівка СК Радіус-СДЮСШОР №2 3 - 0
Група Г
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Олюртранс Епіцентр-Подоляни 0 - 3
27/09/19 19:30 ДСО-ТНЕУ Новатор-2-Прикордонник 3 - 0
28/09/19 14:00 Епіцентр-Подоляни Новатор-2-Прикордонник 3 - 0
28/09/19 16:30 Олюртранс ДСО-ТНЕУ 0 - 3
29/09/19 11:00 ДСО-ТНЕУ Епіцентр-Подоляни 1 - 3
29/09/19 13:00 Новатор-2-Прикордонник Олюртранс 1 - 3
Група Д
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 16:00 ВК Політехнік-Одеса Збірна Вінницької області - СП-2 3 - 0
27/09/19 18:30 ВСК МХП-Вінниця-2 НУФВСУ 3 - 1
28/09/19 14:00 Збірна Вінницької області - СП-2 НУФВСУ 0 - 3
28/09/19 16:30 ВК Політехнік-Одеса ВСК МХП-Вінниця-2 3 - 2
29/09/19 11:00 ВСК МХП-Вінниця-2 Збірна Вінницької області - СП-2 3 - 0
29/09/19 13:00 НУФВСУ ВК Політехнік-Одеса 0 - 3
Група Е
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Хотинські козаки ДЮСШ №4 - Нива 3 - 0
27/09/19 19:30 ВК Покуття Контіненталь 3 - 0
28/09/19 16:30 ДЮСШ №4 - Нива Контіненталь 0 - 3
28/09/19 19:00 Хотинські козаки ВК Покуття 1 - 3
29/09/19 11:00 Контіненталь Хотинські козаки 0 - 3
29/09/19 13:00 ВК Покуття ДЮСШ №4 - Нива 3 - 0