Кубок України з волейболу - Чоловіки - Сезон 2019-2020

Фінал чотирьох

Перший півфінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/03/20 13:30 ВК Решетилівка Буревісник-ШВСМ 3 - 2
Другий півфінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/03/20 16:00 ВК Барком-Кажани ВК Житичі-Поліський національний 0 - 3
Матч за третє місце
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/03/20 15:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
Фінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/03/20 17:30 ВК Решетилівка ВК Житичі-Поліський національний 0 - 3

Чвертьфінал

Група П
Дата Час Команда А Команда Б Результат
07/02/20 14:00 ВК Решетилівка Бахмут-ШВСМ 3 - 1
07/02/20 16:30 ВК Покуття ВК Житичі-Поліський національний 0 - 3
08/02/20 15:00 ВК Покуття ВК Решетилівка 0 - 3
08/02/20 17:30 ВК Житичі-Поліський національний Бахмут-ШВСМ 3 - 0
09/02/20 12:00 Бахмут-ШВСМ ВК Покуття 3 - 2
09/02/20 15:00 ВК Решетилівка ВК Житичі-Поліський національний 1 - 3
Група Р
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/02/20 16:00 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 0 - 3
05/02/20 18:30 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 2 - 3
06/02/20 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Вінниця 1 - 3
06/02/20 18:30 ВК Барком-Кажани ВК Серце Поділля 3 - 1
07/02/20 11:30 ВК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 0 - 3
07/02/20 14:00 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 2 - 3

I етап

Група А
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Бахмут-ШВСМ Донбас 3 - 0
27/09/19 19:30 КЗ ХФКСП ХОР-Юракадемія-2 ДДМА-ДЮСШ 3 - 0
28/09/19 14:00 Донбас ДДМА-ДЮСШ 3 - 1
28/09/19 16:30 Бахмут-ШВСМ КЗ ХФКСП ХОР-Юракадемія-2 2 - 3
29/09/19 11:00 КЗ ХФКСП ХОР-Юракадемія-2 Донбас 3 - 0
29/09/19 13:00 ДДМА-ДЮСШ Бахмут-ШВСМ 0 - 3
Група Б
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Вгору СК Скадовськ 0 - 3
27/09/19 19:30 ВК Нікополь ХДВУФК №1 - Локомотив 3 - 1
28/09/19 14:00 ХДВУФК №1 - Локомотив СК Скадовськ 2 - 3
28/09/19 16:30 ВК Нікополь Вгору 3 - 0
29/09/19 10:00 Вгору ХДВУФК №1 - Локомотив 1 - 3
29/09/19 12:00 СК Скадовськ ВК Нікополь 0 - 3
Група В
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 19:00 ВК Решетилівка ШВСМ-СумДУ 3 - 1
28/09/19 15:00 ШВСМ-СумДУ СК Радіус-СДЮСШОР №2 3 - 0
29/09/19 12:00 ВК Решетилівка СК Радіус-СДЮСШОР №2 3 - 0
Група Г
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Олюртранс Епіцентр-Подоляни 0 - 3
27/09/19 19:30 ДСО-ЗУНУ-Динамо Новатор-2-Прикордонник 3 - 0
28/09/19 14:00 Епіцентр-Подоляни Новатор-2-Прикордонник 3 - 0
28/09/19 16:30 Олюртранс ДСО-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
29/09/19 11:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Епіцентр-Подоляни 1 - 3
29/09/19 13:00 Новатор-2-Прикордонник Олюртранс 1 - 3
Група Д
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 16:00 ВК Політехнік-Одеса Збірна Вінницької області - СП-2 3 - 0
27/09/19 18:30 ВСК МХП-Вінниця НУФВСУ 3 - 1
28/09/19 14:00 Збірна Вінницької області - СП-2 НУФВСУ 0 - 3
28/09/19 16:30 ВК Політехнік-Одеса ВСК МХП-Вінниця 3 - 2
29/09/19 11:00 ВСК МХП-Вінниця Збірна Вінницької області - СП-2 3 - 0
29/09/19 13:00 НУФВСУ ВК Політехнік-Одеса 0 - 3
Група Е
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Хотинські козаки ДЮСШ №4 - Нива 3 - 0
27/09/19 19:30 ВК Покуття Контіненталь 3 - 0
28/09/19 16:30 ДЮСШ №4 - Нива Контіненталь 0 - 3
28/09/19 19:00 Хотинські козаки ВК Покуття 1 - 3
29/09/19 11:00 Контіненталь Хотинські козаки 0 - 3
29/09/19 13:00 ВК Покуття ДЮСШ №4 - Нива 3 - 0