Українська Суперліга Чоловіки - Сезон 2020-2021

Плей-офф

3-6 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/02/21 12:00 Покуття-Прибилів ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
03/03/21 16:00 ВК Житичі-ПНУ Покуття-Прибилів 3 - 0
4-5 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/02/21 16:00 Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 3 - 1
06/03/21 16:00 ВК МХП-Вінниця Юридична академiя 1 - 3

Плей-аут

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Серце Поділля Вінниця 3 11
2 ВСК МХП-Вінниця Тростянець 3 6
3 Буревісник-ШВСМ Чернігів 3 7
4 Локомотив Харків 3 0

7-10 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/03/21 19:00 ВК Серце Поділля Локомотив 3 - 1
05/03/21 16:00 Буревісник-ШВСМ ВСК МХП-Вінниця 2 - 3
06/03/21 13:00 Локомотив ВСК МХП-Вінниця 0 - 3
06/03/21 16:00 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 3 - 2
07/03/21 14:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 3 - 0
07/03/21 11:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 0 - 3
7-10 місця
Дата Час Команда А Команда Б Результат

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Барком-Кажани Львів 18 51
2 Епіцентр-Подоляни Городок 18 47
3 ВК Житичі-ПНУ Житомир 18 41
4 ВК МХП-Вінниця Тростянець 18 32
5 Юридична академiя Харків 18 31
6 Покуття-Прибилів 18 22
7 ВК Серце Поділля Вінниця 18 20
8 Буревісник-ШВСМ Чернігів 18 16
9 ВСК МХП-Вінниця Тростянець 18 9
10 Локомотив Харків 18 1

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
09/10/20 16:00 ВК Барком-Кажани Епіцентр-Подоляни 2 - 3
09/10/20 19:00 Покуття-Прибилів ВК Серце Поділля 3 - 2
10/10/20 14:00 Епіцентр-Подоляни Покуття-Прибилів 3 - 0
10/10/20 11:00 ВК Серце Поділля ВК Барком-Кажани 0 - 3
09/10/20 16:00 ВК МХП-Вінниця Локомотив 3 - 0
09/10/20 19:00 ВСК МХП-Вінниця Юридична академiя 1 - 3
10/10/20 11:00 Локомотив ВСК МХП-Вінниця 1 - 3
10/10/20 14:00 Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 1 - 3
09/10/20 18:00 ВК Житичі-ПНУ Буревісник-ШВСМ 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
16/10/20 14:00 Епіцентр-Подоляни Локомотив 3 - 0
16/10/20 17:00 ВК Серце Поділля Юридична академiя 3 - 2
17/10/20 11:00 Локомотив ВК Серце Поділля 0 - 3
17/10/20 14:00 Юридична академiя Епіцентр-Подоляни 0 - 3
16/10/20 19:00 ВК Житичі-ПНУ ВК МХП-Вінниця 3 - 0
16/10/20 16:00 Буревісник-ШВСМ ВСК МХП-Вінниця 3 - 2
17/10/20 11:00 ВК МХП-Вінниця Буревісник-ШВСМ 1 - 3
17/10/20 11:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
18/10/20 18:00 ВК Барком-Кажани Покуття-Прибилів 3 - 0
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
03/12/20 16:00 ВК Барком-Кажани ВК МХП-Вінниця 3 - 1
03/12/20 19:00 Покуття-Прибилів ВСК МХП-Вінниця 3 - 1
04/12/20 17:00 ВК МХП-Вінниця Покуття-Прибилів 3 - 0
04/12/20 14:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 0 - 3
03/12/20 16:00 Юридична академiя ВК Житичі-ПНУ 3 - 2
03/12/20 19:00 Локомотив Буревісник-ШВСМ 0 - 3
04/12/20 13:30 ВК Житичі-ПНУ Локомотив 3 - 1
04/12/20 10:30 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 1 - 3
25/11/20 19:00 ВК Серце Поділля Епіцентр-Подоляни 0 - 3
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
19/11/20 16:00 ВК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 3 - 0
19/11/20 19:00 ВСК МХП-Вінниця Епіцентр-Подоляни 0 - 3
20/11/20 11:00 ВК Серце Поділля ВСК МХП-Вінниця 3 - 2
20/11/20 14:00 Епіцентр-Подоляни ВК МХП-Вінниця 3 - 2
04/01/21 16:00 ВК Житичі-ПНУ ВК Барком-Кажани 1 - 3
04/01/21 19:00 Буревісник-ШВСМ Покуття-Прибилів 3 - 2
05/01/21 11:00 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 1
05/01/21 14:00 Покуття-Прибилів ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
30/10/20 17:00 Локомотив Юридична академiя 0 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/11/20 19:00 ВК Житичі-ПНУ Епіцентр-Подоляни 0 - 3
26/11/20 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК Серце Поділля 0 - 3
27/11/20 14:00 Епіцентр-Подоляни Буревісник-ШВСМ 3 - 0
27/11/20 11:00 ВК Серце Поділля ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
27/11/20 18:30 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 2 - 3
27/11/20 15:30 Локомотив Покуття-Прибилів 0 - 3
28/11/20 13:30 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 0
28/11/20 10:30 Покуття-Прибилів Юридична академiя 3 - 1
27/11/20 16:00 ВК МХП-Вінниця ВСК МХП-Вінниця 3 - 1
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/02/21 19:00 Епіцентр-Подоляни ВК Барком-Кажани 0 - 3
05/02/21 16:00 ВК Серце Поділля Покуття-Прибилів 1 - 3
06/02/21 14:00 ВК Барком-Кажани ВК Серце Поділля 3 - 0
06/02/21 11:00 Покуття-Прибилів Епіцентр-Подоляни 0 - 3
10/12/20 19:00 Локомотив ВК МХП-Вінниця 1 - 3
10/12/20 16:00 Юридична академiя ВСК МХП-Вінниця 3 - 0
11/12/20 11:00 ВК МХП-Вінниця Юридична академiя 1 - 3
11/12/20 14:00 ВСК МХП-Вінниця Локомотив 3 - 2
20/11/20 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/12/20 19:00 Локомотив Епіцентр-Подоляни 0 - 3
17/12/20 16:00 Юридична академiя ВК Серце Поділля 3 - 1
18/12/20 14:00 Епіцентр-Подоляни Юридична академiя 3 - 0
18/12/20 11:00 ВК Серце Поділля Локомотив 3 - 0
17/12/20 16:00 ВК МХП-Вінниця ВК Житичі-ПНУ 2 - 3
17/12/20 19:00 ВСК МХП-Вінниця Буревісник-ШВСМ 1 - 3
18/12/20 11:00 ВК Житичі-ПНУ ВСК МХП-Вінниця 3 - 0
18/12/20 14:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Вінниця 0 - 3
19/12/20 14:00 Покуття-Прибилів ВК Барком-Кажани 0 - 3
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
14/01/21 16:00 ВК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 0 - 3
14/01/21 19:00 ВСК МХП-Вінниця Покуття-Прибилів 3 - 2
15/01/21 11:00 ВК Барком-Кажани ВСК МХП-Вінниця 3 - 0
15/01/21 14:00 Покуття-Прибилів ВК МХП-Вінниця 1 - 3
15/01/21 16:00 ВК Житичі-ПНУ Юридична академiя 3 - 0
15/01/21 19:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 3 - 0
16/01/21 11:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 0
16/01/21 14:00 Локомотив ВК Житичі-ПНУ 0 - 3
15/01/21 18:00 Епіцентр-Подоляни ВК Серце Поділля 3 - 0
9 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/01/21 16:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 1 - 3
22/01/21 19:00 Епіцентр-Подоляни ВСК МХП-Вінниця 3 - 0
23/01/21 14:00 ВК МХП-Вінниця Епіцентр-Подоляни 0 - 3
23/01/21 11:00 ВСК МХП-Вінниця ВК Серце Поділля 0 - 3
22/01/21 16:00 ВК Барком-Кажани ВК Житичі-ПНУ 3 - 1
22/01/21 19:00 Покуття-Прибилів Буревісник-ШВСМ 3 - 0
23/01/21 14:00 ВК Житичі-ПНУ Покуття-Прибилів 3 - 1
23/01/21 11:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
22/01/21 16:00 Юридична академiя Локомотив 3 - 0
10 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/02/21 16:00 Епіцентр-Подоляни ВК Житичі-ПНУ 2 - 3
12/02/21 19:00 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 3 - 1
13/02/21 14:00 ВК Житичі-ПНУ ВК Серце Поділля 3 - 1
13/02/21 11:00 Буревісник-ШВСМ Епіцентр-Подоляни 1 - 3
12/02/21 16:00 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 3 - 1
12/02/21 19:00 Покуття-Прибилів Локомотив 3 - 0
13/02/21 14:00 Юридична академiя Покуття-Прибилів 3 - 0
13/02/21 11:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 0 - 3
13/02/21 13:00 ВСК МХП-Вінниця ВК МХП-Вінниця 1 - 3