Кубок України з волейболу - Жінки - Сезон 2020-2021

ІII етап

Група Ж
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/02/21 16:00 Галичанка-ЗУНУ Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
05/02/21 19:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Аланта 1 - 3
06/02/21 12:00 Білозгар-Медуніверситет Аланта 1 - 3
06/02/21 15:00 Галичанка-ЗУНУ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 1 - 3
07/02/21 11:00 Аланта Галичанка-ЗУНУ 3 - 1
07/02/21 14:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
Група З
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/02/21 12:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Хімік 0 - 3
05/02/21 15:00 СК Прометей Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
06/02/21 11:00 Хімік Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
06/02/21 14:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ СК Прометей 0 - 3
07/02/21 14:00 СК Прометей Хімік 3 - 1
07/02/21 11:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 0

ІІ етап

Група Ґ
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/12/20 16:00 Галичанка-ЗУНУ СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 0
22/12/20 19:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 3 - 0
23/12/20 15:00 СК Прометей-2-ДДТУ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 0 - 3
23/12/20 12:00 Галичанка-ЗУНУ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 2
24/12/20 14:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ СК Прометей-2-ДДТУ 3 - 0
24/12/20 11:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Галичанка-ЗУНУ 0 - 3
Група Д
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/11/20 16:00 Університет-ШВСМ Аланта 0 - 3
05/11/20 19:00 СК Прометей Фогтланд 3 - 0
06/11/20 16:00 Фогтланд Аланта 0 - 3
06/11/20 19:00 СК Прометей Університет-ШВСМ 3 - 0
07/11/20 11:00 Університет-ШВСМ Фогтланд 3 - 1
07/11/20 14:00 Аланта СК Прометей 0 - 3
Група Е
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/11/20 16:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ ВК Буковинка-ДЮСШ №4 3 - 0
06/11/20 19:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 3 - 0
07/11/20 16:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 1
07/11/20 19:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 0 - 3
08/11/20 10:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ ВК Буковинка-ДЮСШ №4 3 - 0
08/11/20 13:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 0 - 3
Група Є
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/11/20 17:00 Білозгар-Медуніверситет Хімік 0 - 3
07/11/20 12:00 Хімік ВК Полтавчанка-ПНПУ 3 - 0
08/11/20 11:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полтавчанка-ПНПУ 3 - 1

І етап

Група А
Дата Час Команда А Команда Б Результат
25/09/20 17:00 Рись ДНЗ ВПУ-34-ДЮСШ ВК Буковинка-ДЮСШ №4 0 - 3
26/09/20 13:00 ВК Буковинка-ДЮСШ №4 Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання 3 - 1
27/09/20 12:00 Рись ДНЗ ВПУ-34-ДЮСШ Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання 3 - 0
Група Б
Дата Час Команда А Команда Б Результат
25/09/20 19:00 СК Балта-БПК Фогтланд 0 - 3
26/09/20 13:00 Фогтланд СК Радіус-СДЮСШОР №2 3 - 0
27/09/20 11:00 СК Балта-БПК СК Радіус-СДЮСШОР №2 3 - 0
Група В
Дата Час Команда А Команда Б Результат
25/09/20 16:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК СК Прометей-2-ДДТУ 0 - 3
25/09/20 19:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР ВК Іскра 3 - 0
26/09/20 16:00 ВК Іскра СК Прометей-2-ДДТУ 0 - 3
26/09/20 19:00 Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК 3 - 1
27/09/20 11:00 Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ВК Іскра 0 - 3
27/09/20 14:00 СК Прометей-2-ДДТУ Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР 2 - 3
Група Г
Дата Час Команда А Команда Б Результат
25/09/20 16:00 Білозгар-Медуніверситет Новатор-ХНУ 3 - 0
25/09/20 19:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР НУФВСУ 3 - 1
26/09/20 12:00 Новатор-ХНУ НУФВСУ 0 - 3
26/09/20 15:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР 3 - 1
27/09/20 10:00 Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР Новатор-ХНУ 3 - 0
27/09/20 13:00 НУФВСУ Білозгар-Медуніверситет 0 - 3

Фінал чотирьох

Перший півфінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/02/21 14:30 Хімік Регіна-МЕГУ-ОШВСМ -
Другий півфінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/02/21 17:00 СК Прометей Аланта -
Матч за третє місце
Дата Час Команда А Команда Б Результат
Фінал
Дата Час Команда А Команда Б Результат