Українська Суперліга Чоловіки - Сезон 2019-2020

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Барком-Кажани Львів 28 73
2 ВК МХП-Вінниця Тростянець 28 63
3 ВК Серце Поділля Вінниця 28 65
4 ВК Житичі Житомир 28 50
5 Юридична академiя Харків 28 36
6 Локомотив Харків 28 27
7 Буревісник-ШВСМ Чернігів 28 22
8 Новатор Хмельницький 28 0

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
11/10/19 16:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 3 - 0
12/10/19 12:00 Юридична академiя Буревісник-ШВСМ 0 - 3
11/10/19 17:00 ВК МХП-Вінниця ВК Житичі 3 - 1
12/10/19 11:00 ВК МХП-Вінниця ВК Житичі 3 - 1
11/10/19 17:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 1 - 3
12/10/19 11:00 Локомотив ВК Барком-Кажани 1 - 3
11/10/19 19:00 ВК Серце Поділля Новатор 3 - 0
12/10/19 13:30 ВК Серце Поділля Новатор 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
18/10/19 19:00 Новатор ВК МХП-Вінниця 0 - 3
19/10/19 12:00 Новатор ВК МХП-Вінниця 0 - 3
18/10/19 17:00 Локомотив Буревісник-ШВСМ 3 - 1
19/10/19 11:00 Локомотив Буревісник-ШВСМ 3 - 1
18/10/19 18:00 ВК Житичі Юридична академiя 3 - 0
19/10/19 12:00 ВК Житичі Юридична академiя 3 - 0
18/10/19 20:00 ВК Барком-Кажани ВК Серце Поділля 2 - 3
19/10/19 12:00 ВК Барком-Кажани ВК Серце Поділля 3 - 1
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/11/19 16:00 Юридична академiя Новатор 3 - 0
02/11/19 12:00 Юридична академiя Новатор 3 - 0
01/11/19 16:30 ВК Серце Поділля Локомотив 3 - 0
02/11/19 13:00 ВК Серце Поділля Локомотив 2 - 3
01/11/19 18:00 Буревісник-ШВСМ ВК Житичі 2 - 3
02/11/19 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Житичі 1 - 3
01/11/19 18:30 ВК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 2 - 3
02/11/19 11:00 ВК МХП-Вінниця ВК Барком-Кажани 3 - 2
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
15/11/19 19:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 3 - 0
16/11/19 13:30 Буревісник-ШВСМ Новатор 3 - 0
15/11/19 20:00 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 3 - 0
16/11/19 12:00 ВК Барком-Кажани Юридична академiя 3 - 1
14/11/19 17:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 3 - 2
15/11/19 17:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 2 - 3
15/11/19 17:00 Локомотив ВК Житичі 1 - 3
16/11/19 11:00 Локомотив ВК Житичі 0 - 3
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
29/11/19 16:00 Юридична академiя ВК Серце Поділля 0 - 3
30/11/19 12:00 Юридична академiя ВК Серце Поділля 0 - 3
29/11/19 18:00 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
30/11/19 11:30 Буревісник-ШВСМ ВК Барком-Кажани 0 - 3
29/11/19 18:00 ВК Житичі Новатор 3 - 0
30/11/19 12:00 ВК Житичі Новатор 3 - 0
29/11/19 17:00 ВК МХП-Вінниця Локомотив 3 - 0
30/11/19 12:00 ВК МХП-Вінниця Локомотив 3 - 0
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/12/19 18:00 ВК Барком-Кажани ВК Житичі 3 - 1
06/12/19 12:00 ВК Барком-Кажани ВК Житичі 3 - 0
06/12/19 18:30 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 3 - 0
07/12/19 12:00 ВК Серце Поділля Буревісник-ШВСМ 3 - 0
06/12/19 17:00 ВК МХП-Вінниця Юридична академiя 3 - 0
07/12/19 12:00 ВК МХП-Вінниця Юридична академiя 3 - 0
06/12/19 17:00 Локомотив Новатор 3 - 0
07/12/19 11:00 Локомотив Новатор 3 - 0
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/12/19 18:00 ВК Житичі ВК Серце Поділля 1 - 3
21/12/19 12:00 ВК Житичі ВК Серце Поділля 1 - 3
20/12/19 18:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Вінниця 0 - 3
21/12/19 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК МХП-Вінниця 1 - 3
20/12/19 16:00 Юридична академiя Локомотив 3 - 2
21/12/19 12:00 Юридична академiя Локомотив 3 - 0
14/12/19 20:30 Новатор ВК Барком-Кажани 0 - 3
15/12/19 10:30 Новатор ВК Барком-Кажани 0 - 3
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/12/19 19:00 Новатор ВК Серце Поділля 0 - 3
28/12/19 11:00 Новатор ВК Серце Поділля 0 - 3
27/12/19 18:00 ВК Житичі ВК МХП-Вінниця 0 - 3
28/12/19 12:00 ВК Житичі ВК МХП-Вінниця 3 - 0
27/12/19 18:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 2 - 3
28/12/19 12:00 Буревісник-ШВСМ Юридична академiя 0 - 3
27/12/19 19:15 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 0
28/12/19 11:00 ВК Барком-Кажани Локомотив 3 - 0
9 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
17/01/20 16:00 Юридична академiя ВК Житичі 1 - 3
18/01/20 12:00 Юридична академiя ВК Житичі 3 - 1
17/01/20 16:30 ВК МХП-Вінниця Новатор 3 - 0
18/01/20 12:00 ВК МХП-Вінниця Новатор 3 - 0
17/01/20 18:30 ВК Серце Поділля ВК Барком-Кажани 0 - 3
18/01/20 12:00 ВК Серце Поділля ВК Барком-Кажани 3 - 1
17/01/20 18:00 Буревісник-ШВСМ Локомотив 2 - 3
18/01/20 11:30 Буревісник-ШВСМ Локомотив 3 - 0
10 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/01/20 18:00 ВК Барком-Кажани ВК МХП-Вінниця 2 - 3
23/01/20 12:00 ВК Барком-Кажани ВК МХП-Вінниця 3 - 1
24/01/20 18:00 Новатор Юридична академiя 0 - 3
25/01/20 11:00 Новатор Юридична академiя 0 - 3
24/01/20 19:00 ВК Житичі Буревісник-ШВСМ 3 - 0
25/01/20 13:30 ВК Житичі Буревісник-ШВСМ 3 - 1
24/01/20 17:00 Локомотив ВК Серце Поділля 1 - 3
25/01/20 11:00 Локомотив ВК Серце Поділля 0 - 3
11 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
14/02/20 18:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 3 - 0
15/02/20 12:00 Буревісник-ШВСМ Новатор 3 - 0
15/02/20 12:00 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 0 - 3
16/02/20 12:00 Юридична академiя ВК Барком-Кажани 0 - 3
15/02/20 14:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 2 - 3
16/02/20 13:00 ВК Серце Поділля ВК МХП-Вінниця 1 - 3
14/02/20 18:00 ВК Житичі Локомотив 3 - 0
15/02/20 12:00 ВК Житичі Локомотив 3 - 1
12 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/02/20 18:30 ВК Серце Поділля Юридична академiя 3 - 0
22/02/20 12:00 ВК Серце Поділля Юридична академiя 3 - 0
21/02/20 20:00 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
22/02/20 11:30 ВК Барком-Кажани Буревісник-ШВСМ 3 - 0
21/02/20 18:00 Новатор ВК Житичі 0 - 3
22/02/20 11:00 Новатор ВК Житичі 0 - 3
21/02/20 17:00 Локомотив ВК МХП-Вінниця 3 - 1
22/02/20 11:00 Локомотив ВК МХП-Вінниця 0 - 3
13 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
08/03/20 19:30 ВК Житичі ВК Барком-Кажани 1 - 3
09/03/20 12:00 ВК Житичі ВК Барком-Кажани 2 - 3
07/03/20 16:00 Буревісник-ШВСМ ВК Серце Поділля 1 - 3
08/03/20 12:00 Буревісник-ШВСМ ВК Серце Поділля 1 - 3
06/03/20 16:00 Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 3 - 1
07/03/20 12:00 Юридична академiя ВК МХП-Вінниця 1 - 3
06/03/20 18:00 Новатор Локомотив 0 - 3
07/03/20 11:00 Новатор Локомотив 0 - 3
14 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
13/03/20 17:00 ВК МХП-Вінниця Буревісник-ШВСМ 3 - 2
14/03/20 12:00 ВК МХП-Вінниця Буревісник-ШВСМ 3 - 1
13/03/20 18:30 ВК Серце Поділля ВК Житичі 2 - 3
14/03/20 12:00 ВК Серце Поділля ВК Житичі 3 - 1
13/03/20 17:00 Локомотив Юридична академiя 0 - 3
14/03/20 11:00 Локомотив Юридична академiя 2 - 3
13/03/20 20:00 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 0
14/03/20 11:30 ВК Барком-Кажани Новатор 3 - 0