Українська Вища Ліга Чоловіки - Сезон 2020-2021

Фінал чотирьох

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Дніпро Дніпро 6 19
2 ВК Решетилівка Решетилівка 6 12
3 ДСО-ЗУНУ-Динамо Тернопіль 6 11
4 ВК Покуття Снятин 6 0

Тернопіль
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/03/21 16:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВК Решетилівка 3 - 0
26/03/21 19:00 ВК Дніпро ВК Покуття 3 - 1
27/03/21 15:00 ВК Дніпро ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 1
27/03/21 18:00 ВК Покуття ВК Решетилівка 1 - 3
28/03/21 10:30 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВК Покуття 3 - 0
28/03/21 13:30 ВК Решетилівка ВК Дніпро 3 - 2
Дніпро
Дата Час Команда А Команда Б Результат
02/04/21 15:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВК Решетилівка 0 - 3
02/04/21 18:00 ВК Дніпро ВК Покуття 3 - 0
03/04/21 15:00 ВК Покуття ВК Решетилівка 1 - 3
03/04/21 18:00 ВК Дніпро ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 0
04/04/21 11:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВК Покуття 3 - 1
04/04/21 14:00 ВК Решетилівка ВК Дніпро 0 - 3

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Дніпро Дніпро 12 31
2 ДСО-ЗУНУ-Динамо Тернопіль 12 28
3 ВК Решетилівка Решетилівка 12 30
4 ВК Покуття Снятин 12 27
5 Хотинські козаки Хотин 12 20
6 Бахмут-ШВСМ Бахмут 12 19
7 Метеор-Інваспорт Київ 12 18
8 Олюртранс Луцьк 12 17
9 Новатор Хмельницький 12 15
10 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Харків 12 13
11 Булава Львів 12 10
12 ШВСМ-СумДУ Суми 12 3
13 Спартак Свалява 12 1

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/09/20 17:00 Булава Новатор 3 - 2
26/09/20 19:00 Олюртранс Хотинські козаки 3 - 1
27/09/20 13:00 Новатор Олюртранс 3 - 2
27/09/20 10:00 Хотинські козаки Булава 3 - 1
26/09/20 19:00 ВК Покуття ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 2
27/09/20 14:30 ДСО-ЗУНУ-Динамо Спартак 3 - 0
26/09/20 13:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Бахмут-ШВСМ 0 - 3
26/09/20 16:00 ВК Решетилівка ВК Дніпро 2 - 3
27/09/20 13:00 Бахмут-ШВСМ ВК Решетилівка 1 - 3
27/09/20 10:00 ВК Дніпро КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 3 - 0
29/01/21 17:30 ШВСМ-СумДУ Метеор-Інваспорт 1 - 3
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
31/10/20 15:00 ШВСМ-СумДУ Булава 0 - 3
31/10/20 18:00 Метеор-Інваспорт Олюртранс 1 - 3
01/11/20 13:00 Булава Метеор-Інваспорт 2 - 3
01/11/20 10:00 Олюртранс ШВСМ-СумДУ 3 - 1
16/10/20 16:00 Новатор ВК Покуття 0 - 3
16/10/20 19:00 Хотинські козаки Спартак 3 - 0
17/10/20 13:00 ВК Покуття Хотинські козаки 2 - 3
17/10/20 10:00 Спартак Новатор 3 - 1
24/10/20 16:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 3 - 1
25/10/20 11:00 ВК Решетилівка ДСО-ЗУНУ-Динамо 2 - 3
24/10/20 13:00 Бахмут-ШВСМ ВК Дніпро 1 - 3
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
30/01/21 15:00 ВК Покуття ШВСМ-СумДУ 3 - 0
30/01/21 18:00 Спартак Метеор-Інваспорт 1 - 3
31/01/21 13:30 ШВСМ-СумДУ Спартак 3 - 0
31/01/21 10:30 Метеор-Інваспорт ВК Покуття 3 - 1
19/11/20 19:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Новатор 0 - 3
19/11/20 16:00 ВК Решетилівка Хотинські козаки 3 - 0
20/11/20 13:00 Новатор ВК Решетилівка 1 - 3
20/11/20 10:00 Хотинські козаки КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 2 - 3
19/11/20 17:30 Бахмут-ШВСМ ДСО-ЗУНУ-Динамо 1 - 3
20/11/20 12:30 ДСО-ЗУНУ-Динамо ВК Дніпро 3 - 1
15/11/20 14:00 Олюртранс Булава 3 - 1
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/12/20 14:00 Булава ВК Покуття 0 - 3
12/12/20 17:00 Олюртранс Спартак 3 - 0
13/12/20 11:00 ВК Покуття Олюртранс 3 - 1
13/12/20 14:00 Спартак Булава 0 - 3
05/12/20 14:00 ШВСМ-СумДУ КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 1 - 3
05/12/20 17:00 Метеор-Інваспорт ВК Решетилівка 0 - 3
06/12/20 10:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Метеор-Інваспорт 0 - 3
06/12/20 13:00 ВК Решетилівка ШВСМ-СумДУ 3 - 0
12/12/20 15:00 Новатор Бахмут-ШВСМ 3 - 2
12/12/20 18:00 Хотинські козаки ВК Дніпро 0 - 3
13/12/20 11:00 Бахмут-ШВСМ Хотинські козаки 0 - 3
13/12/20 14:00 ВК Дніпро Новатор 3 - 1
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/02/21 15:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Булава 3 - 1
06/02/21 18:00 ВК Решетилівка Олюртранс 3 - 1
07/02/21 13:30 Булава ВК Решетилівка 0 - 3
07/02/21 10:30 Олюртранс КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 2 - 3
06/02/21 17:30 Бахмут-ШВСМ ШВСМ-СумДУ 3 - 0
06/02/21 14:00 ВК Дніпро Метеор-Інваспорт 3 - 0
07/02/21 13:00 ШВСМ-СумДУ ВК Дніпро 0 - 3
07/02/21 10:00 Метеор-Інваспорт Бахмут-ШВСМ 0 - 3
06/02/21 18:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Новатор 3 - 2
07/02/21 11:00 Хотинські козаки ДСО-ЗУНУ-Динамо 3 - 1
11/12/20 17:00 ВК Покуття Спартак 3 - 0
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/02/21 19:00 ВК Покуття КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 3 - 0
20/02/21 16:00 Спартак ВК Решетилівка 0 - 3
21/02/21 11:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Спартак 3 - 0
21/02/21 14:00 ВК Решетилівка ВК Покуття 2 - 3
26/02/21 18:00 Булава Бахмут-ШВСМ 0 - 3
26/02/21 15:00 Олюртранс ВК Дніпро 1 - 3
27/02/21 13:00 Бахмут-ШВСМ Олюртранс 3 - 0
27/02/21 16:00 ВК Дніпро Булава 3 - 1
26/02/21 17:00 ШВСМ-СумДУ ДСО-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
27/02/21 11:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Метеор-Інваспорт 3 - 0
28/02/21 12:00 Хотинські козаки Новатор 3 - 2
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
13/03/21 13:30 Бахмут-ШВСМ ВК Покуття 0 - 3
13/03/21 16:30 ВК Дніпро Спартак 3 - 0
14/03/21 13:30 ВК Покуття ВК Дніпро 2 - 3
14/03/21 10:30 Спартак Бахмут-ШВСМ 0 - 3
13/03/21 17:00 ДСО-ЗУНУ-Динамо Булава 3 - 2
14/03/21 12:00 Олюртранс ДСО-ЗУНУ-Динамо 0 - 3
13/03/21 19:00 Новатор ШВСМ-СумДУ 3 - 1
13/03/21 16:00 Хотинські козаки Метеор-Інваспорт 1 - 3
14/03/21 11:00 ШВСМ-СумДУ Хотинські козаки 1 - 3
14/03/21 14:00 Метеор-Інваспорт Новатор 2 - 3
04/12/20 17:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 ВК Решетилівка 1 - 3