Українська Вища Ліга Чоловіки - Сезон 2020-2021

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Дніпро Дніпро 2 5
2 ВК Покуття Снятин 2 5
3 ДСО-ЗНУ Тернопіль 2 4
4 ВК Решетилівка Решетилівка 2 4
5 Олюртранс Луцьк 2 4
6 Бахмут-ШВСМ Бахмут 2 3
7 Хотинські козаки Хотин 2 3
8 Новатор Хмельницький 2 3
9 ВК Політехнік-Одеса Одеса 2 3
10 Булава Львів 2 2
11 Спартак Свалява 2 0
12 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Харків 2 0
13 Метеор-Інваспорт Київ 0 0
14 ШВСМ-СумДУ Суми 0 0

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/09/20 17:00 Булава Новатор 3 - 2
26/09/20 19:00 Олюртранс Хотинські козаки 3 - 1
27/09/20 13:00 Новатор Олюртранс 3 - 2
27/09/20 10:00 Хотинські козаки Булава 3 - 1
26/09/20 19:00 ВК Покуття ДСО-ЗНУ 3 - 2
26/09/20 16:00 Спартак ВК Політехнік-Одеса 1 - 3
27/09/20 14:30 ДСО-ЗНУ Спартак 3 - 0
27/09/20 11:30 ВК Політехнік-Одеса ВК Покуття 0 - 3
26/09/20 13:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Бахмут-ШВСМ 0 - 3
26/09/20 16:00 ВК Решетилівка ВК Дніпро 2 - 3
27/09/20 13:00 Бахмут-ШВСМ ВК Решетилівка 1 - 3
27/09/20 10:00 ВК Дніпро КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 3 - 0
13/11/20 00:00 ШВСМ-СумДУ Метеор-Інваспорт -
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/10/20 00:00 ШВСМ-СумДУ Булава -
24/10/20 00:00 Метеор-Інваспорт Олюртранс -
25/10/20 00:00 Булава Метеор-Інваспорт -
25/10/20 00:00 Олюртранс ШВСМ-СумДУ -
24/10/20 00:00 Новатор ВК Покуття -
24/10/20 00:00 Хотинські козаки Спартак -
25/10/20 00:00 ВК Покуття Хотинські козаки -
25/10/20 00:00 Спартак Новатор -
24/10/20 00:00 ДСО-ЗНУ КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 -
24/10/20 00:00 ВК Політехнік-Одеса ВК Решетилівка -
25/10/20 00:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 ВК Політехнік-Одеса -
25/10/20 00:00 ВК Решетилівка ДСО-ЗНУ -
24/10/20 00:00 Бахмут-ШВСМ ВК Дніпро -
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
14/11/20 00:00 ВК Покуття ШВСМ-СумДУ -
14/11/20 00:00 Спартак Метеор-Інваспорт -
15/11/20 00:00 ШВСМ-СумДУ Спартак -
15/11/20 00:00 Метеор-Інваспорт ВК Покуття -
14/11/20 00:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Новатор -
14/11/20 00:00 ВК Решетилівка Хотинські козаки -
15/11/20 00:00 Новатор ВК Решетилівка -
15/11/20 00:00 Хотинські козаки КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 -
14/11/20 00:00 Бахмут-ШВСМ ДСО-ЗНУ -
14/11/20 00:00 ВК Дніпро ВК Політехнік-Одеса -
15/11/20 00:00 ДСО-ЗНУ ВК Дніпро -
15/11/20 00:00 ВК Політехнік-Одеса Бахмут-ШВСМ -
15/11/20 00:00 Олюртранс Булава -
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
05/12/20 00:00 Булава ВК Покуття -
05/12/20 00:00 Олюртранс Спартак -
06/12/20 00:00 ВК Покуття Олюртранс -
06/12/20 00:00 Спартак Булава -
05/12/20 00:00 ШВСМ-СумДУ КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 -
05/12/20 00:00 Метеор-Інваспорт ВК Решетилівка -
06/12/20 00:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Метеор-Інваспорт -
06/12/20 00:00 ВК Решетилівка ШВСМ-СумДУ -
05/12/20 00:00 Новатор Бахмут-ШВСМ -
05/12/20 00:00 Хотинські козаки ВК Дніпро -
06/12/20 00:00 Бахмут-ШВСМ Хотинські козаки -
06/12/20 00:00 ВК Дніпро Новатор -
05/12/20 00:00 ВК Політехнік-Одеса ДСО-ЗНУ -
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/02/21 00:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Булава -
06/02/21 00:00 ВК Решетилівка Олюртранс -
07/02/21 00:00 Булава ВК Решетилівка -
07/02/21 00:00 Олюртранс КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 -
06/02/21 00:00 Бахмут-ШВСМ ШВСМ-СумДУ -
06/02/21 00:00 ВК Дніпро Метеор-Інваспорт -
07/02/21 00:00 ШВСМ-СумДУ ВК Дніпро -
07/02/21 00:00 Метеор-Інваспорт Бахмут-ШВСМ -
06/02/21 00:00 ДСО-ЗНУ Новатор -
06/02/21 00:00 ВК Політехнік-Одеса Хотинські козаки -
07/02/21 00:00 Новатор ВК Політехнік-Одеса -
07/02/21 00:00 Хотинські козаки ДСО-ЗНУ -
06/02/21 00:00 ВК Покуття Спартак -
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
26/02/21 00:00 ВК Покуття КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 -
26/02/21 00:00 Спартак ВК Решетилівка -
27/02/21 00:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 Спартак -
27/02/21 00:00 ВК Решетилівка ВК Покуття -
26/02/21 00:00 Булава Бахмут-ШВСМ -
26/02/21 00:00 Олюртранс ВК Дніпро -
27/02/21 00:00 Бахмут-ШВСМ Олюртранс -
27/02/21 00:00 ВК Дніпро Булава -
26/02/21 00:00 ШВСМ-СумДУ ДСО-ЗНУ -
26/02/21 00:00 Метеор-Інваспорт ВК Політехнік-Одеса -
27/02/21 00:00 ДСО-ЗНУ Метеор-Інваспорт -
27/02/21 00:00 ВК Політехнік-Одеса ШВСМ-СумДУ -
27/02/21 00:00 Хотинські козаки Новатор -
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
13/03/21 00:00 Бахмут-ШВСМ ВК Покуття -
13/03/21 00:00 ВК Дніпро Спартак -
14/03/21 00:00 ВК Покуття ВК Дніпро -
14/03/21 00:00 Спартак Бахмут-ШВСМ -
13/03/21 00:00 ДСО-ЗНУ Булава -
13/03/21 00:00 ВК Політехнік-Одеса Олюртранс -
14/03/21 00:00 Булава ВК Політехнік-Одеса -
14/03/21 00:00 Олюртранс ДСО-ЗНУ -
13/03/21 00:00 Новатор ШВСМ-СумДУ -
13/03/21 00:00 Хотинські козаки Метеор-Інваспорт -
14/03/21 00:00 ШВСМ-СумДУ Хотинські козаки -
14/03/21 00:00 Метеор-Інваспорт Новатор -
13/03/21 00:00 КЗ ХПКСП ХОР-Юракадемія-2 ВК Решетилівка -