Українська Суперліга Жінки - Сезон 2019-2020

Перехідні матчі

Місце Команда Матчі Очки
1 ВК Полтавчанка-ПНПУ Полтава 2 5
2 Білозгар-Медуніверситет Вінниця 2 1

Перехідні матчі
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/07/20 17:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полтавчанка-ПНПУ 2 - 3
05/07/20 11:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полтавчанка-ПНПУ 1 - 3

Регулярний чемпіонат

Місце Команда Матчі Очки
1 СК Прометей Кам'янське 30 85
2 Хімік Южне 28 72
3 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Тернопіль 30 59
4 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Житомир 28 55
5 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Запоріжжя 28 48
6 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Луцьк 28 32
7 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Рівне 28 15
8 Університет-ШВСМ Чернігів 28 12
9 Білозгар-Медуніверситет Вінниця 28 6

1 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
27/09/19 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 1
28/09/19 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 1 - 3
27/09/19 17:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 2
28/09/19 11:00 Білозгар-Медуніверситет Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 2 - 3
27/09/19 18:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ СК Прометей 0 - 3
28/09/19 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ СК Прометей 0 - 3
27/09/19 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Університет-ШВСМ 3 - 0
28/09/19 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Університет-ШВСМ 3 - 0
2 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
04/10/19 17:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
05/10/19 12:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
04/10/19 17:00 Хімік Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 1
05/10/19 11:00 Хімік Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
04/10/19 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 1 - 3
05/10/19 10:30 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
04/10/19 18:00 СК Прометей Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
05/10/19 13:00 СК Прометей Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
3 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
18/10/19 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Хімік 0 - 3
19/10/19 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Хімік 0 - 3
18/10/19 17:00 Білозгар-Медуніверситет СК Прометей 0 - 3
19/10/19 11:00 Білозгар-Медуніверситет СК Прометей 1 - 3
18/10/19 17:00 Університет-ШВСМ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
19/10/19 12:00 Університет-ШВСМ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 2
18/10/19 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 0
19/10/19 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 1
4 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
01/11/19 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 1
02/11/19 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 1
01/11/19 17:00 Хімік Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
02/11/19 11:00 Хімік Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
01/11/19 18:30 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Університет-ШВСМ 3 - 0
02/11/19 12:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Університет-ШВСМ 3 - 1
01/11/19 19:00 СК Прометей Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
02/11/19 12:00 СК Прометей Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
5 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
15/11/19 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Хімік 3 - 0
16/11/19 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Хімік 1 - 3
15/11/19 16:30 Університет-ШВСМ СК Прометей 0 - 3
16/11/19 11:00 Університет-ШВСМ СК Прометей 0 - 3
15/11/19 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 0 - 3
16/11/19 10:30 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 0 - 3
15/11/19 17:00 Білозгар-Медуніверситет Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
16/11/19 11:00 Білозгар-Медуніверситет Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
6 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
22/11/19 19:00 СК Прометей Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
23/11/19 13:00 СК Прометей Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 1
05/12/19 17:30 Хімік Університет-ШВСМ 3 - 0
06/12/19 11:00 Хімік Університет-ШВСМ 3 - 0
22/11/19 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
23/11/19 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 1
22/11/19 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 1 - 3
23/11/19 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 2
7 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
20/12/19 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
21/12/19 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
12/12/19 17:00 Університет-ШВСМ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
13/12/19 12:00 Університет-ШВСМ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 2 - 3
22/12/19 17:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ СК Прометей 3 - 1
23/12/19 11:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ СК Прометей 2 - 3
20/12/19 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Хімік 0 - 3
21/12/19 12:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Хімік 1 - 3
8 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
12/12/19 17:00 Хімік ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 0
13/12/19 11:00 Хімік ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 1
27/12/19 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 1
28/12/19 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
27/12/19 17:00 Білозгар-Медуніверситет Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
28/12/19 11:00 Білозгар-Медуніверситет Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
27/12/19 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Університет-ШВСМ 3 - 0
28/12/19 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Університет-ШВСМ 3 - 0
9 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
10/01/20 17:00 Білозгар-Медуніверситет Університет-ШВСМ 2 - 3
11/01/20 11:00 Білозгар-Медуніверситет Університет-ШВСМ 1 - 3
04/01/20 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
05/01/20 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
04/01/20 19:00 СК Прометей Хімік 3 - 1
05/01/20 13:00 СК Прометей Хімік 3 - 1
04/01/20 18:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 0 - 3
05/01/20 11:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
10 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
24/01/20 19:00 СК Прометей Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
25/01/20 13:00 СК Прометей Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
24/01/20 16:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
25/01/20 11:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 2 - 3
24/01/20 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Білозгар-Медуніверситет 3 - 2
25/01/20 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
24/01/20 17:00 Університет-ШВСМ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 1 - 3
25/01/20 12:00 Університет-ШВСМ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
11 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
31/01/20 17:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
01/02/20 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
31/01/20 17:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 1 - 3
01/02/20 11:00 Білозгар-Медуніверситет ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 0 - 3
31/01/20 18:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ СК Прометей 1 - 3
01/02/20 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ СК Прометей 0 - 3
30/01/20 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Хімік 1 - 3
31/01/20 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Хімік 3 - 0
12 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
07/02/20 17:00 Хімік Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 0
08/02/20 11:30 Хімік Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 3 - 1
08/02/20 17:00 СК Прометей Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
09/02/20 10:00 СК Прометей Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
07/02/20 19:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
08/02/20 11:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
07/02/20 16:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Університет-ШВСМ 3 - 0
08/02/20 11:30 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Університет-ШВСМ 3 - 0
13 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
21/02/20 17:00 Університет-ШВСМ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 0 - 3
22/02/20 12:00 Університет-ШВСМ ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 2 - 3
21/02/20 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ СК Прометей 0 - 3
22/02/20 11:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ СК Прометей 2 - 3
21/02/20 17:00 Білозгар-Медуніверситет Хімік 0 - 3
22/02/20 11:00 Білозгар-Медуніверситет Хімік 0 - 3
21/02/20 17:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 2 - 3
22/02/20 11:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 1 - 3
14 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
28/02/20 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
29/02/20 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Білозгар-Медуніверситет 3 - 0
28/02/20 17:00 Хімік Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
29/02/20 12:00 Хімік Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 0
28/02/20 19:00 СК Прометей Університет-ШВСМ 3 - 1
29/02/20 13:00 СК Прометей Університет-ШВСМ 3 - 0
28/02/20 19:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
29/02/20 11:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
15 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
06/03/20 18:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ СК Прометей 0 - 3
07/03/20 11:00 Регіна-МЕГУ-ОШВСМ СК Прометей 0 - 3
06/03/20 17:00 Університет-ШВСМ Хімік 0 - 3
07/03/20 11:00 Університет-ШВСМ Хімік 0 - 3
06/03/20 17:00 Білозгар-Медуніверситет Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 2 - 3
07/03/20 11:00 Білозгар-Медуніверситет Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ 0 - 3
06/03/20 18:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 1
07/03/20 12:00 Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ 3 - 0
16 тур
Дата Час Команда А Команда Б Результат
13/03/20 15:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 0 - 3
14/03/20 12:00 Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ 3 - 1
13/03/20 17:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Університет-ШВСМ 3 - 0
14/03/20 11:00 Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ Університет-ШВСМ 3 - 0
13/03/20 19:00 СК Прометей ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 0
14/03/20 13:00 СК Прометей ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ 3 - 0
12/03/20 18:00 Хімік Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0
13/03/20 11:00 Хімік Регіна-МЕГУ-ОШВСМ 3 - 0