Жіноча збірна України поступилася збірній Росії у чвертьфіналі «FIVB World Continental Cup» - заключного раунду відбору на Олімпіаду-2016, який проходить в Сочі, та вибула з боротьби за путівку в Ріо.

Нажаль, українки не зуміли вирішити задачу у фінал олімпійського відбору. Сестри Ірина та Інна МАХНО на рівних відіграли з Бірловою/ Макрогузовою перший сет – 6:4, 10:10, 15:18, 19:18, 20:20, 22:22, 22:24. В двох м’ячах знаходилися вони від перемоги в сеті, набравши чотири очки поспіль, але нанести вирішальний постріл не вийшло. Тричі вони відігравали сетбол, а переможним для суперниць став ейс за рахунку 23:22 на їх користь. В наступній партії при рівній грі до рахунку 14:14, росіянки краще діяли в кінцівці – 21:15. 1-0 повела російська команда.

Team ukraine

У паличок-виручалочок збірної України Валентини Давідової та Євгеній Щипкової, які не раз відігравалися після першого програного матчу, на цей раз гра взагалі не пішла -  13:21, 11:21.

Україна завершила боротьбу за олімпійську путівку. Але хто б міг хоча б подумати, що збірна країни з пляжного волейболу буде так близька до Олімпіади.

«FIVB World Continental Cup». Чвертьфінал.