Дев’яте та сімнадцяте місця – такий результат виступ українських пар-дебютантів на чемпіонаті Європи (U-18), який проходить в чеському Брно.

ЖІНОЧИЙ ТУРНІР

15-річна пара Катерина ДАШЕВСЬКА/ Вікторія ЛИСИЦЯ, знов, як і на чемпіонаті світу серед 19-річних, знов стартували серед більш старших спортсменів. Формула змагань була така ж, як і на світовому чемпіонаті: переможець групи виходить в 1/8 фіналу, а пари, які посіли друге та третє, в 1/16 фіналу визначають учасників наступного раунду в битвах між собою. В Ларнаці дівчаткам напряму потрапили в число шістнадцяти кращих, тут - ні. Два матчі рівненські волейболістки програли в трьох партіях, а єдиний матч – у датчанок – виграли достатньо впевнено.

В матчі за вихід в 1/8 фіналу Лисиця з Дашевською знов грали три партії, і знов поступилися. Всього два очки на тай-брейку – 13:15. У підсумку – 17-е місце.

ЧОЛОВІЧИЙ ТУРНІР

Пара Владислав Павлюк та В’ячеслав Гурин, як і дівчата, представляли Рівне, і також, як і землячки, виступали, як говорять, по «старшому віку» - їм по шістнадцять років. Для них ці змагання стали першим міжнародним досвідом. І досвід слід визнати успішним. В першому матчі вони в трьох партіях здолали португальців, потім, вже в двох, словенську пару. В поєдинку за перше місце «зарубилися» з литовцями – поступилися всього трьома очками на тай-брейку. Друге місце в групі.

На шляху в 1/8 фіналу українці в складному матчі здолали поляків – 2-0 (21:17, 21:19), а потім на заваді стала французька пара Платре/ Бассеро, яка посіла четверте місце на недавньому чемпіонаті світу (U-19) в Ларнаці. Знов три партії, і знов поразка – всього чотири в чотирьох, які зіграли українці в Чехії.

Цікаво, цей французький дует в чвертьфіналі тієї світової першості став перешкодою і для іншої української пари – Дмитро Вієцький/ Тимофей Полуян. На цьому чемпіонаті Платре/ Бассеро теж як мінімум четверті – вони у півфіналі.