Сумували за пляжним волейболом? Якщо так, то ось вам і один з перших турнірів цього сезону! CEV Beach Volleyball Satellite Göteborg за участю одразу двох чоловічих команд з України!

Микола Бабіч\Ярослав Гордєєв та Олексій Денін\Сергій Попов будуть представляти України на турнірі у Швеціїї.

Треба зазначити, що Бабіч\Гордєєв не гаять часу та вже зранку зіграли свій перший матч. Переможний матч. Їх суперниками стали пара з Данії, яку українці без проблеми обіграли всуху.

ROUND 1

Babich/Gordieiev UKR [1] - Abell/Thomsen DEN [16]

2-0 (21-17, 21-14)

52 хвилини знадобилося українцям, щоб здолати своїх наступних суперників. Але здолати як! Програючи у третьому сеті з рахунком 11:14 Бабіч\Гордєєв змогли вирвати перемогу у фінської пари! Браво!

2-0 (26-24, 21-11)

Денін\ Попов розпочали свій ігровий трішки пізніше. Першими суперником української пари стала пара з Росії.