Як ми вже повідомляли, у Ліхтенштейні триває черговий етап Сателліт Вадуц-2018.

Обидві українські пари пляжників вийшли в плей-офф європейського турніру.

Сергій Попов та Владислав Ємельянчик посіли першу сходинку групи С, перегравши на тай-брейках бразильців та австрійців. Українські пляжники завдяки двом перемогам вийшли одразу у чвертьфінал престижного турніру.

group d

У чвертьфіналі Попову та Ємельянчику доведеться зіграти з переможцем пари Gahr/von Deichmann LIE [4] - Regza/Smedins T. LAT [2]. Початок матчу 11 серпня о 18:00 за київським часом.

А Олексій Денін та Денис Денисенко без проблем обіграли господарів змагань, але потім у другому матчі на тай-брейку з рахунком "більше-менше" поступилися швейцарцями. Але українці посіли друге місце в групі D та вийшли в плей-офф Сателліт Вадуц.

Основна сітка. Група D

Gahr/von Deichmann LIE [4] - Denin/Denysenko UKR [13]

0-2 (14-21, 18-21)

Denin/Denysenko UKR [13] - Breer/Haussener SUI [5]

1-2 (21-16, 15-21, 18-20)

gropu c

У "раунді 12" Денін та Денисенко зустрінуться з представниками Австрії Ertl F./Seiser. Початок матчу 11 серпня об 11:00 за київським часом. Заплановані відео-трансляції обох матчів.