Українські пляжниці Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко – чемпіонки світу!

З 14 по 19 грудня у Таїланді відбувся чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів до 21 року. Україну на цьому турнірі представляли дві пари: Олександр Бойко \ Олексій Бублик та Ангеліна Хміль \ Тетяна Лазаренко.

Хлопці дійшли до стадії 1\8 фіналу і там поступилися господарям турніру. В результаті Бойко та Бублик посіли 9-те місце.

А от дівчата спочатку виграли всі матчі групового раунду, потім в 1\8 фіналу здолали італійський дует, у чвертьфіналі - російський. У півфіналі Хміль та Лазаренко були сильнішими за швейцарок.

Чемпіонат світу U-21. Груповий етап. Група Е

Brinkova\Neuschaeferova (CZE) - Khmil\Lazarenko (UKR) - 1-2 (13-21, 24-22, 12-15)

Muller\Grune (GER) - Khmil\Lazarenko (UKR) - 1-2 (12-21, 21-14, 14-16)

Khmil\Lazarenko (UKR) - Fleming\Mears (AUS) - 2-0 (37-35, 21-17)

1\8 фіналу

Khmil\Lazarenko (UKR) - Gottardi\Tega (ITA) - 2-0 (21-13, 21-10)

Чвертьфінал

Khmil\Lazarenko (UKR) - Bocharova\Gubina (RUS) - 2-0 (21-19, 21-13)

Півфінал

Bentel\Kernen (SUI) - Khmil\Lazarenko (UKR) - 0-2 (11-25, 23-25)

ВІДЕО МАТЧУ

У неймовірному за накалом фіналі українки перемогли іспанський дует Алварес\Гонзалез з рахунком 2-1.

ФІНАЛ

Khmil\Lazarenko (UKR) - Alvarez M\Gonzalez (ESP) - 2-1 (21-17, 18-21, 17-15)

ВІДЕО МАТЧУ

final khmil lazarenko ukraine

Вітаємо! І дякуємо за цей фантастичний матч та шалені емоції!

Нагадаємо, що тиждень тому українки завоювали бронзові медалі престижного турніру.