Сьогодні, 7 листопада о 19:00, львівський клуб "Барком-Кажани" розпочинає свою участь у розіграші Кубку ЄКВ матчем зі швейцарською командою "Лозанна". Про настрій команди та очікування від гри – в інтерв’ю з головним тренером Угісом Крастіньшем.

- Як виглядає підготовка команди до гри із "Лозанною"?

- Якоїсь особливої підготовки немає. Адже у волейболі нічого нового не вигадали. Ми працюємо більш-менш у звичному режимі. Звісно, деякі нюанси є, на які ми звертаємо увагу. Але враховуючи кваліфікацію суперника – будемо намагатися сьогодні максимально використати наші сильні сторони: блок і напад.

- А як налаштовані гравці?

- Налаштування відрізняється тим, що гра буде особливого рівня. І хлопці це розуміють. На кожному з них величезна відповідальність. Напружений графік напередодні матчу ЄКВ – це своєрідний спосіб загартувати характер. У нас багато нових гравців. Ці стресові ситуації покажуть, як команда зігралась, на скільки хлопці готові. Рівень гри з кожним разом суттєво покращується. Тому, певен, ця гра буде особливою.

- Як оцінюєте швейцарського суперника?

- "Лозанна" – досить збалансована команда. У них в кожній грі може бути інший лідер. Є іноземці. Є норвежець. Серб. Чотири іноземця. Інтернаціональна команда. Гра буде цікавою.

- Що хочете сказати вболівальникам напередодні матчу?

- Ми розраховуємо на підтримку вболівальників. Рідні стіни і рідні вболівальники дійсно допомагають. Гра буде дуже цікавою, для цього ми докладемо максимум зусиль. А коли глядачі підтримують команду, гра виходить зовсім іншою. Тому, чекаємо наших вболівальників, особливо у помаранчевому одязі і розраховуємо на якісну гру.