Розпочався новий сезон єврокубків. Найголовніший з них – це Ліга чемпіонів.

В сезоні 2018\19 у груповому етапі зіграють шість українських волейболістів. 20-22 листопада відбудуться матчі першого туру групового етапу чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.

men group
woman group

Центральний блокуючий збірної України Дмитро Терьоменко цього сезону захищатиме кольори французького "Туру". В Лізі чемпіонів його команді доведеться зустрітися з московським "Динамо", італійською "Перуджею" та турецьким "Аркасом". Саме з останніми "Тур" і розпочне свій шлях в головному турнірі європейського континенту.

dmytro terymenko
Дмитро Терьоменко №12 \ фото: cev.eu

Ще один представник національної збірної України догравальник Тимофій Полуян свій перший закордонний сезон проведе у словенській команді "Любляна". Вони зіграють у групі С, де їх суперниками стали "Зеніт" з міста Санкт-Петербург, французький "Шомон" та німецький "Фрідріхсхафен".

Нападниці жіночої збірної України Ірина Трушкіна та Надія Кодола у складі румунського "Бухаресту" націлюються на вихід у наступний раунд. Але спочатку доведеться перемогти польський "Хемік", турецький "Фенербахче" та московський "Динамо".

iryna trushkina
Ірина Трушкіна \ фото facebook.com/CSMBVolei

nadya kodola
Надія Кодола \ фото facebook.com/CSMBVolei

Українська нападниця Богдана Анісова вже дебютувала у складі "Мінчанки" в Суперлізі Росії. Тепер за черзі престижний єврокубок. Мінський клуб зіграє у групі С проти польської команди "Будовляни Лодзь", італійської "Новари" та французького клубу "Канни".  

bogdana anisova
Богдана Анісова \ фото dinamo-kazan.com

А ось українська блокуюча Катерина Кальченко вже зіграла стартовий матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. На жаль, Кальченко зі своїми партнерками по фінській команді "Хямеенлінна" у трьох сетах поступилися представницям казанського "Динамо". Але попереду ще багато матчів з дуже непростими суперниками – турецьким "Екзачибаши" та російською "Уралочкою".

katerina kalchenko
Катерина Кальченко \ фото cev.eu

Спостерігайте та вболівайте за українських волейболістів у матчах Ліги чемпіонів 2018\19. Розклад та посилання на відео-трансляції ігор ви знайдете на сайті volleyball.ua.