Європейська конфедерація волейболу (ЄКВ) повідомила, що загальний призовий фонд чоловічого та жіночого розіграшів Ліги чемпіонів в цьому сезоні становить 4,8 млн євро.

Таку суму команди повинні були розіграти і в минулому сезоні, але він був достроково перерваний через пандемію коронавіруса. Проте, ЄКВ виплатила клубам 2,6 млн євро преміальних для пом'якшення наслідків коронавірусу.

Як повідомляє офіційний сайт ЄКВ, збереження призового фонду на тому ж рівні – це ще одна спроба підтримати клуби під час пандемії коронавіруса. Цього року конфедерація і клуби відмовилися від роз'їзного календаря на груповому етапі Ліги чемпіонів і проводять матчі у форматі "міхурів".

Переможці Ліги чемпіонів-2021 отримають по 500 тисяч євро – це рекордний показник. Фіналісти – чеки на 250 тисяч євро, а команди, що програли в півфіналах, зароблять по 125 тисяч євро. Крім того, команди отримують невеликі гроші за перемоги і поразки в матчах групового етапу і плей-офф.

Нагадаємо, що суперфінали Ліги чемпіонів-2020 повинні були пройти в Берліні. Після скасування турніру, Берлін мав приймати і фінальні матчі в 2021 році, але німецька столиця відмовилася від проведення заходу. Зараз йде конкурс за проведення суперфіналу-2021, який зампланований на 1 травня.

У груповий етап Ліги чемпіонів не потрапила жодна українська команда. В першому раунді "Хімік" здолав "Прометей", а в 2-ому – южненська команда поступилася італійському "Скандіччі".