16 березня відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу чоловічої Ліги чемпіонів-2022.

Нагадаємо, що ЄКВ через війну Росії проти України заборонила російським клубам брати участь у єврокубках. А отже, "Зеніт СПб" та "Динамо-Москва" вибули з Ліги чемпіонів. Їх суперники у чвертьфіналах "Перуджа" та "Закса" одразу вийшли до 1\2 фіналу. Нагадаємо, що в італійській "Перуджі" виступає український волейболіст Олег Плотницький.

В іншому чвертьфіналі "Берлін" після виїзної поразки від "Трентіно" з рахунком 0:3, на домашньому майданчику зміг виграти перші дві партії та йшов до "золотого сета", проте програв третій (9:25), а невдача в наступній партії за сумою двох матчів достроково вивела в півфінал італійську команду.

З рахунком 2:0 у матчі вела й італійська "Чивітанова", але "Ястшембські" переломив хід зустрічі. Польська команда у третьому сеті реалізувала 72% атак, у четвертому – 70%. Ці дві партії вивели підопічних Андреа Гардіні до півфіналу.

У півфіналі "Ястшембські" зіграє із "Заксою", а "Трентіно" – з "Перуджею".

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матчі-відповідь

Берлін (Німеччина) – Трентіно (Італія) – 3:2 (25:21, 25:22, 9:25, 21:25, 15:13)

Перший матч – 0:3

Ястшембські (Польща) – Чивітанова (Італія) – 3:2 (24:26, 23:25, 28:26, 25:19, 15:12)

Перший матч – 3:0