У Лізі чемпіонів відбулися перші чвертьфінальні матчі чоловічого розіграшу волейбольної Ліги чемпіонів 2023.

У вівторок турецький “Халкбанк” на своєму майданчику з рахунком 3:1 обіграв італійську “Чивітанову”.

Фіналісти двох попередніх розіграшів турніру – чемпіон “Закса” та віце-чемпіон “Трентіно” – вирішували долю матчу на тай-брейку. У ньому поляки відразу пішли у відрив на подачах Девіда Сміта (5:0). Зрештою, господарі майданчика не втратили такої великої переваги.

“Перуджа” в середу в гостях з рахунком 3:1 обіграла “Берлін”, домінуючи на подачах (10-3) та блоці (15-7). У українця Олега Плотницького – шість ейсів. Загалом капітан національної збірної України набрав 15 очок.

У четвер польський клуб “Ястшембски” в гостях розгромив “Фрідріхсхафен”. Центральний блокуючий з України Юрій Гладир заробив 7 очок, реалізувавши 83% атак.

Переможець протистояння визначається за сумою двох матчів. У разі рівності перемог та очок, призначається “золотий сет” до 15 очок.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перші матчі

7 березня, вівторок

Халкбанк (Туреччина) – Чивітанова (Італія) – 3:1 (21:25, 25:20, 25:23, 25:21)

Закса (Польща) – Трентіно (Італія) – 3:2 (25:22, 22:25, 22:25, 25:21, 15:10)

8 березня, середа

Берлін (Німеччина) – Перуджа (Італія) – 1:3 (18:25, 15:25, 25:23, 17:25)

9 березня, четвер

Фрідріхсхафен (Німеччина) – Ястшембськи (Польща) – 0:3 (17:25, 16:25, 13:25)

Матчі-відповіді відбудуться 15 та 16 березня. Детальний розклад та посилання на трансляції ви знайдете ТУТ.