Волейболістки італійського клубу “Конельяно” у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів на своєму майданчику здобули вольову перемогу над турецьким “Екзачибаші”, поступаючись 0:2 партіям.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі стала шведська діагональна “Конельяно” Ізабель Хаак, яка набрала 37 очок (18 брейкових) за 45% реалізації атак і показника корисності +27. На тай-брейку Хаак набрала шість очок і не програла жодного м'яча.

Матч-відповідь пройде в Стамбулі 20 березня. Нагадаємо, що у разі рівності перемог та очок за сумою двох матчів, переможець протистояння визначається у “золотому сеті”.

В іншому півфіналі італійський “Мілан” у першому матчі з рахунком 3:0 обіграв турецький “Фенербахче”.

Ліга чемпіонів-2024. Жінки. Півфінал

Конельяно (Італія) – Екзачібаші (Стамбул, Туреччина) – 3:2 (26:28, 20:25, 25:14, 25:22, 18:16)